999 rezultate për

perfol

Top 20 mustaqet më të famshme në futboll (FOTO LAJM) Olympiakos nuk la asnjë shenjë dje në humbjen 3-0 ndaj Manchester United, por edhe pse tashmë skuadra helene është elemi
Juve dëgjo Van Persie-n: I lumtur te United Është përfolur shumë për një largim të Robin van Persie-t në fund të sezonit, por sulmuesi hollandez insiston se është i
Aguero te Reali, Benzema te PSG? Sergio Aguero do të jetë futbollisti që Real Madrid do synojë ta marrë me çdo kusht gjatë merkatos së verës, nëse Karim
Moda e vetë shkrepjes, ja fotot më të përfolura të 2013-ës (FOTO LAJM) Viti 2013 ka qenë padyshim viti i "Selfies", i thënë ndryshe viti i vetë shkrepjeve, as sa ty term u pranua dhe në fjalo
Kur Çiljeta ishte 16 vjeçe (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga ka postuar së fundmi në profilin e saj në "Facebook" disa foto, në kujtim të adoleshencës, kur dhe hodhi
Tjetër atentat në kryeqytet Një i vdekur dhe një i plagosur. Ky është bilanci i radhës gjatë një atentati ku dyshohet se objektivi ishte i plagosur
13 yjet që refuzuan United (FOTO LAJM) Një merkato aspak e suksesshme. Kështu mund të quhet merkatoja që ka bërë gjatë kësaj vere kampionia e Premier League-s
Merkato vijon, ja 10 më të përfolurit e ditës (FOTO LAJM) Janë futbollistë të momentit, protagonistë të merkatos së verës, ëndrra e drejtuesve dhe tifozëve të disa klubeve. Nga I
Merkato, kuotat e 11 më të përfolurve të ditës (FOTO LAJM) Merkatoja e futbollistëve ka hyrë në fazën e saj finale me klube që kërkojnë të bëjnë goditjet e fundit para fillimit të
Merkato, kuotat për 10 më të përfolurit e ditës (FOTO LAJM) Merkatoja e futbollistëve ka hyrë në fazën e saj finale me klube që kërkojnë të bëjnë goditjet e fundit para fillimit të
Merkato, Top 10 më të përfolurit në Serie A (FOTO LAJM) Janë futbollistët e momentit, protagonistë të merkatos së verës, ëndrra të drejtuesve dhe tifozëve. Nga Keisuke Honda te
Merkato, Top 9 emrat më të përfolur të ditës (FOTO LAJM) Pas transferimeve të bujshme që janë bërë deri tani si: Cavani, Falcao, Neymar, Thiago Alcantara, Higuain, Tevez dhe kur
Merkato, 10 më të përfolurit në Serie A (FOTO LAJM) Edhe pas transferimeve të bujshme dhe të shtrenjta që janë bërë deri tani si: Cavani, Falcao, Neymar, Thiago Alcantara,
Merkato, kuotat për 10 më të përfolurit e verës (FOTO LAJM) Janë protagonistët e mbetur të merkatos së verës në futboll. Pas transferimeve të bujshme që janë bërë deri tani si: Cav
4 transferimet më të përfolura të verës (FOTO LAJM) Wayne Rooney, Luis Suarez, Gareth Bale dhe Cesc Fabregas janë emrat më të përfolur të kësaj merkatoje vere. A do të lerë
Rishfaqet Berisha, takon presidentin Nishani Kryeministri Sali Berisha zhvilloi sot një takim me Presidentin Bujar Nishani. Takimi i zhvilluar në Presidencë ka zgja
DJ Blunt: E vërteta e lidhjes me Dafinën Është pa diskutim një nga rreperat më të famshëm në Kosovë, Shqipëri e kudo ku flitet shqip. I njohur për atmosferën e z
Rosaria, një kasiere për Cavanin Ka patur shumë spekullime mbi jetën e tij sentimentale muajt e fundit, dhe scoop-i i revistës italiane "Chi" me siguri n
Kaladze kërkon të blejë Genoan Kakhaber Kaladze kërkon të blejë klubin kuqeblu të Genoas. Disa nga radiot e qytetit italian dje kishin përfolur lajmin
Top 11 "Zonjat" e futbollit (FOTO LAJM) Shpeshherë flitet për futbollistët dhe jetën e tyre private. Të dashurat, makinat luksoze, vila rezidenciale, ku kalojnë