999 rezultate për

perfol

3 emrat që mund të zëvendësojnë Conten tek Italia (FOTO LAJM) Antonio Conte mund t'i japë lamtumirën Italisë në fund të kampionatit evropian në Francë. paralajmërimi ka ardhur nga me
KOMENT/ Përse Meta kërkon “kokën” e Tahirit? Koment nga Albeu.com U duk se u vendos paqja mes Ramës dhe Metës pas takimit të së shtunës, por zhvillimet e dy
HTC One M10 me ekran 6 inç (FOTO LAJM) Pasardhësi i HTC One M9 do të njihet me emrin HTC One M10 dhe do të lançohet në treg si HTC O2. HTC One M10 apo HTC O
Ja kundërpërgjigjja e Cozman për arrestimin U përfol shumë në media dhe jo vetëm për arrestimin e Cozman dhe Tunës, për posedim lënde narkotike. Por duket se çdo gj
Kylie Jenner do martohet? Kylie Jenner e cila u përfol për një shtatzëni të mundshme, ka bërë që mediat rozë të fokusohen sërish tek ajo. Së f
Ancelotti në prag largimi, bëhet gati Zizu Real Madrid u eliminua në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve nga Juventusi, ndërkohë që kjo mund t'i kushtojë rëndë Car
Rei Manaj te Juventus? Cremonese e përgënjeshtron Sulmuesi i Kombëtares shqiptare U21, Rei Manaj u bë objektiv i disa shkrimeve në mediet italiane, të cilat njoftuan se a
PS-PD zyrtarizojnë kandidatët Teksa PD pritet të zyrtarizojë sot kandidaturën për kryetar të Bashkisë së Tiranës, me shumë gjasa zyrtarizimi i kandida
Romanca Chicharito-Lucia në kulmin e saj (FOTO LAJM) Lidhja e dashurisë mes Javier Hernandez dhe gazetares Lucia Villalon tashmë është zyrtare. Reporterja e Formula 1 e konf
Guardiola do të largohet, ja dy emrat që mund ta zëvëndësojnë (FOTO LAJM) Pep Guardiola mund t’i thotë shumë shpejt lamtumirë Bayern Munchen. Kontrata e tij me klubin bavarez skadon në vitin 20
KOMENT/ A po e shpëton drejtësia Ramën nga deputetët “problematikë”? Koment nga Albeu.com - Partitë kryesore në vend kanë nënshkruar një rezolutë për dekriminalizimin e Kuvendit, por duket
Revolucion juventin në verë, ja emrat më të përfolur (FOTO LAJM) Vera 2015, në Torino, do të jetë ndër më të nxehtat e viteve të fundit. Por kësaj here nuk ka të bëjë me motin, por me m
Nga Gjermania: Kontakte Guardiola-Manchester City Trajneri i Bayern Munchen Pep Guardiola mund të largohet nga drejtimi i bavarezëve në fund të vitit 2016, atëherë kur i
E dashura e re e CR7-ës, ja 11 super-kandidatet (FOTO LAJM) Ndarja e Cristiano Ronaldos me Irina Shayk është lajmi i ditës në të gjitha mediat botërore. Çifti më i përfolur i futbo
Valdes te United deri në vitin 2016 Victor Valdes do të jetë futbollist i Manchester United. Lajmi konfirmohet nga gazeta katalanase "Mundo Deportivo", sipa
Më në fund ndeshje Itali-Shqipëri Është konfirmuar zyrtarisht, miqësorja që kombëtarja shqiptare e futbollit do të zhvillojë kundër Italisë më 18 nëntor t
Xhensila, bukuri pa bisturi Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj vijon të shkëlqejë, ndërsa mbetet e preferuar nga publiku shqiptar. Lidhja e dashu
Del video e shumëpërfolur, Enca & Noizy me “Ata nuk e dinë” Pas shumë kohësh që kishin lajmëruar se ata do të bashkëpunonin, më në fund konkretizohet projekti i tyre. Ndërsa bë
Merkatoja e trajnerëve, 10 emrat më të përfolur (FOTO LAJM) Bëhet gjithmonë dhe më i besueshëm largimi i Gerardo Tata Martino nga Barcelona. Kjo ka bërë që drejtuesit katalanas të
Klopp bën të vështirin: S'e le Borussian për United Nuk ka asnjë mëdyshje te Borussia Dortmund, Jurgen Klopp do të qëndrojë si trajner i verdhezinjve deri në vitin 2018, du