999 rezultate për

perfol

10 transferimet e janarit që janë përfolur shumë, por kurrë nuk ndodhën (FOTO) Kanë mbetur dhe disa ditë nga hapja e merkatos së janarit. Të shumta pritet të jenë lëvizjet në këtë sesion, por klubet
Njihuni me vajzat më të përfolura të politikanëve shqiptarë (FOTO LAJM) Fëmijët nuk zgjedhin dot as prindërit dhe as karrierën e prindërve të tyre, por pas të 18-ve, mund të zgjedhin të jenë o
U përfol se refuzoi Kosovën, Celina tregon të vërtetën Bersant Celina ishte mungesa e madhe e Kosovës në ndeshjen kundër Turqisë. Sulmuesi i Twentes nuk ishte nën urdhrat e tr
U përfol se u nda nga Gjimshiti, bukuroshja serbe sqaron gjithçka (FOTO LAJM) Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Berat Gjimshiti, iu rikthye vëmendjes së publikut dhe mediave rozë, falë një raporti
Conte përgatit revolucionin te Chelsea Pas disfatës së rëndë që Chelsea pësoi në derbin me Arsenalin, Antonio Conte pranoi se e priste një natë e gjatë dhe pa
Ylli i “James Bond” e lumtur për shtatzëninë Aktorja franceze Lea Seydoux ka shfaqur barkun e saj të rrumbullakët, teksa ka qënë e pranishme në “Toronto Film Festiva
Ja kush është vajza që u përfol për lidhje me Flori Mumajesin Vetëm para disa ditësh u fol për një foto të postuar në rrjetet sociale ku këngëtari i mirënjohur Flori Mumajesi shihej
Justin Bieber, në pishinë me 4 vajza (Video) Justin Bieber duket se pëlqen të jetë në shoqërinë e femrave, kjo gjë duket qartë nga videoja që ai ka postuar në llogar
12 lëvizjet "bombë" më të përfolura në merkato (FOTO LAJM) Në futboll asgjë nuk është e paparashikueshme, madje as në merkato. Vitet e fundit jemi mësuar të shohim shumë lëvizje t
Konfirmohet e ardhmja e Mourinhos, merr me vete Higuain Jose Mourinho arrin marrëveshjen për të drejtuar Manchester United deri në vitin 2019. Pritjes i ka ardhur fundi dhe Mou
Shpërthen Rama: PD një e dehur që rri duke sharë e përfolur lagjen Rama nuk ka lënë as sot kunjat ndaj PD, ku nga Shkodra e cilësoi si të dehurin e lagjes. Pasditen e sotme, Rama ishte në
Çmenduria e PSG-së, 300 mln euro buxhet në merkaton e verës PSG mund të prezantojë një buxhet të frikshëm në fund të këtij sezoni në një shifër që mund të shkojë në 520 milionë eur
Einxhel Shkira ironi me Balajn, ja si i përgjigjet shkodrani (FOTO LAJM) Pas përgjigjeve ironike që moderatorja e In Tv, Einxhel Shkira kishte thënë për futbollistin Bekim Balaj, është përgjigj
Vazhdon mbledhja për kryetarin ri të PDK-së Partia Demokratike e Kosovës pasditen e sotme po zhvillon një takim të rëndësishëm të Kryesisë në hotelin “Emerlad”.
Rama anulon darkën me Metën. Ku shkoi "vëllazëria"? (FOTO) "Vëllazëria" Meta-Rama duket se ka marrë fund njëherë e përgjithmonë dhe shenjat e para i dha takimi i përjavshëm i të m
Neguesha e nis vitin me motorr, harron Balotellin Fanny Neguesha, ka kaluar pushime të këndshme për fundvit. Ajo tashmë duket tërësisht e shkëputur nga historia em Balote
Zbulohet formacioni që dëshiron Guardiola te City (FOTO LAJM) Pep Guardiola në verë pritet të marrë drejtimin e skuadrës së Manchester City-it pasi do të largohet nga Bayerni. "Expre
Reali në kërkim të një bomberi Real Madrid duket se po përgatitet për të zëvëndësuar Karim Benzemanë pas dhe formës së tij të dobët dhe për këtë gjë ës
Gjeorgjia rrezikon miqësoren ndaj Kosovës Shqipëria pas kualifikimit në Europianin e Francës nisi të mendojë për zhvillimin e dy sfidave miqësore në muajin nëntor
Juve kërkon Calhanoglu, por problem mbetet ... Juventusi që nga fillimi i sezonit vazhdon të vuajë mungesën e një trekuartisti. Pas dështimit të tratativave me Mario G