999 rezultate për

perfol

Producenti i serialit më të përfolur të momentit gjendet i vrarë Teksa të gjithë po shijojmë sezonin e 3-të të serialit “Narcos”, për të cilin po flasin të gjithë tashmë, grupi i xhirim
Mahrez dështoi të bashkohej me një ekip që nuk u përfol gjatë merkatos Riyad Mahrez ishte shumë pranë kalimit tek Man. United në këtë merkato. “Daily Star” zbulon se fantazisti algjerian k
U përfol se do e marrë Inter, pastaj Milan por ai është afër transferimit në Spanjë Inter ishte shumë pranë marrveshjes me turkun Emre Mor. Pas Interit në pistë hyri Milan që emri postin e favoritit, por
U përfolën për ndarje, çifti i mbyll gojën të gjithëve (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që përflitet në media për një ndarje mes ish-banorëve të Big Brother, Musa dhe Dona. Madje gjat
Njihuni me motrën dhe vëllain e Dua Lipës (FOTO LAJM) Dua Lipa momentalisht është shqiptarja më e përfolur në botë Këngëtarja me prejardhje shqiptare vjen nga një familje ar
Halil Snopçe, kandidati më i përfolur i LR PDSH-së në komunën e Gostivarit Gara në komunën e Gostivarit pritet poashtu të jetë mjaft e nxehtë për shkak të taboreve të ndryshme nga partitë shqipta
Barça sërish mundet nga PSG në merkato Inigo Martinez do të jetë nënshkrimi i parë i PSG-së pas Neymar. Inigo Martinez do të afrohet në javën e dytë të stë
Sot është moderatori më i përfolur në media, si dukej Arian Çani 27-vjeçar? Ai është padyshim një ndër figurat më të përfolura në ekranin shqiptar. I rritur në televizion dhe me një emision ga
Meta paralajmëron lëvizjet e parë, çfarë do ndodh me ministrat e përfolur? (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka folur sonte ne intervisten me gazetarin Sokol Balla, edhe per dekretimin e qeverise se re, pasi
Conte pranon se ishte afër largimit nga Chelsea Antoni Conte ka folur për mundësinë e largimit që u përfol disa ditë më parë. A pranoi çdo gjë duke e cilësuar si të vër
Aubamayang nuk i hyp avionit për në Kinë, e thërrasin nga Italia Aubameyang mund të mos transferohet në Kinë. Këtë e konfiron La Gazeta Dello Sport e cila nxjerrë në pah interesin e Mi
Marrota konfirmon: Juventus interesohet vetëm për këtë lojtarë Giuseppe Marotta ka deklaruar sot për Corriero Dello Sport se Juventus nuk është çdo gjë që fletet nëpër medja. Drejt
U përfol për lidhje me Tunën, këngëtari i njohur poston foto të Patrisit me djalin (FOTO LAJM) Vogëlushi Tian ka ndryshuar jetën e këngëtares Altuna Sejdiu dhe sigurisht nuk i le më kohë asaj për të tjerët. Një
U përfol si shkaktari që solli shkarkimin e Ranierit, Vardy kërcënohet me jetë Jamie Vardy, është akuzuar si një nga lojtarët komplotues kundër ish-trajnerit, Claudio Ranieri, që u shkarkua nga drejt
U përfol si kryeministrja e qeverisë teknike, flet Ermelinda Meksi Ditën e sotme në median online dhe të shkruar u fol për një qeveri teknike e cila e kërkuar me ngulm nga opozita do të k
Berisha: 7 ministra i shkojnë në zyrë Tahirit dhe kërkojnë videot e tyre në hotelin e Balilit Ish-Kryeministri Sali Berisha e emërton situatën e krijuar në qeveri, pas shkarkimit të ministrit Saimir Tahiri si një "
Shokon Enca: Zot faleminderit për b*** e madhe (FOTO LAJM) Këngëtarja më e përfolur e estradës sonë, Enca Haxhia ka befasuar me një postim bërë në rrjetin social Snapchat. Përm
Juve marrëveshje për largimin e Allegrit, ja kush e zëvendëson Mediat sportive në Itali njoftojnë se Massimiliano Allegri do të largohet nga Juventusi në fund të sezoni. Madje ata shk
Linda Morina krijon probleme me kolegët (VIDEO) Linda Morina, edhe këtë vit duket se do të vazhdojë të jetë një prej femrave më të përfolura e të diskutuara të portalev
Gjyqet në FIFA, Vllaznia reagon për vendimet e përfolura Sot në disa media qarkulloi një lajm në lidhje me Vllazninë dhe dy gjyqe që ajo ka në FIFA. Në të shkruhej se shkodranët