999 rezultate për

perfol

U përfol si lideri më i gjatë, Rama qenka shkurtuar 4 centimetra Kryeministri Edi Rama është një ndër politikanët më të gjatë në Shqipëri, plot 202 centimetra madje ai u përfol sikur is
U përfol si lideri më i gjatë, Rama qenka shkurtuar 4 centimetra Kryeministri Edi Rama është një ndër politikanët më të gjatë në Shqipëri, plot 202 centimetra madje ai u përfol sikur is
Vëllai i Ramës është personazhi më i përfolur tani në botë, të gjithë i thonë "tamam" (FOTO LAJM) Më shumë se 1 milion turq i kanë thënë "Mjaft" presidentit Erdogan në rrjetet sociale pas një fjalimi të tij në miting.
Jonida Shehu i rikthehet ekranit, zbulohet formati që do prezantojë Largimi i saj nga “Top Channel” pak kohë më parë ishte padyshim një prej largimeve më të bujshme të televizionit. Kjo se
U përfol se e kërcënoi, Tahiri merr Ramën me të mira Kryeministri Edi Rama ka sqaruar mbrëmjen e djeshme batutën që Saimir Tahiri përmendi jashtë Kuvendit që "s’ka bir nënë
U ndanë për tu bashkuar sërish, çiftet VIP që habitën publikun Yjet shqiptare gjithmonë janë në qendër të vëmendjes së publikut dhe medieve rozë. Përveç karrierës së tyre, ata gjit
U përfol për haremin me vajza, por Noizy ka një pasuri marramendëse në garazh Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, është i njohur për jetën luksoze që ai bën, por mbi të gjitha për makinat luksoze që a
U përfol për një lidhje të mundshme, Greta Koçi zbulon të vërtetën Greta Koçi është emër i komentuar si për jetën profesionale ashtu edhe atë private. Këto ditë në medie ka qarkulluar
U përfolën për ndarje, flasin për herë të parë Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj (FOTO LAJM) Lidhja e Genc Prelvukaj dhe Eni Koçit është përfolur shumë. Gjithçka nisi në fillim të kësaj vere kur dolën thashethemet
Nëna e këngëtares bëhet shkak: Ndahet sërish çifti i shumëpërfolur Lidhja e tyre ka qenë gjithnjë me ulje ngritje. Ata janë ndarë, për tu pajtuar dhe ndarë e pajtuar sërish. Por tek
Pasi u përfol se u nda nga Blero, kështu u shfaq Afrona (FOTO LAJM) Prej vitesh Blero dhe Afrona ishin një ndër çiftet më interesante të shoëbizzit. Këngëtari dhe modelja ishin bashkë prej
U përfolën për ndarje, këngëtari shqiptar vazhdon lidhjen me vajzën e politikanit Lidhja e reperit të njohur Majk dhe vajzës së politikanit shqiptar të Kosovës, Melita Nushi është bërë prej kohësh pjesë
U përfolën se janë në një lidhje, Olta Gixhari uron Nik Xhelilaj për ditëlindje Aktorja seksi Olta Gixhari e ka treguar gjithnjë lidhjen mjaft të afërt që ka patur me kolegun e saj dhe mikun Nik Xheli
U përfol shumë, Ema Andrea përgjigjet për operacionet plastike Ema Andrea ka qenë në qendër të vëmëndjes kohët e fundit për lidhjen e re, problematikën e Teatrit dhe gjithashtu edhe a
U përfolën për një skandal seksual, Icardi dhe Wanda nisin betejën ligjore Mauro Icardi dhe Wanda Nara kanë vendosur të ngrenë zërin dhe do depozitojnë mandate-hetimi në mbrojtje të reputacionit
U përfol dita ditës se do i bashkohej Barcelonës, por Mourinho tregohet më i shpejtë Pasi ka mbaruar misionin me përforcimin e sulmit, duke afruar lojtarë si Lukaku e Sanchez, Jose Mourinho tashmë mendon p
U përfol se u largua nga Top Channel, reagon Endri Xhafo Lajmi se drejtori i Përgjithshëm i Top Channel shkarkoi nga detyra drejtorin e Informacionit Endri Xhafon pushtoi ditn e
Chiellini i shpëton dënimit për grushtin ndaj Belottit (VIDEO) Chiellini e goditi me bërryl Belottin në fytyrë, por kjo goditje është konsideruar si një akt i paqëllimshëm. Kjo i
U përfol për lidhjen me Noizyn, Rike Roçi prezanton të dashurin Ish banorja e njohur e Big Brother, një nga më seksit dhe njëkohësisht femrat më të përfolura ka treguar se dikush i ka
Emri i ri i Maqedonisë, Qeveria greke nuk konfirmon propozimet e përfolura Qeveria e Greqisë as nuk konfirmon por as nuk e hedh poshtë dokumentin jozyrtar që dje qarkullonte nëpër mediat , sipas