E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

perdor

8 kode të fshehta të telefonave celularë, përdorni sa më shpejt të jetë e mundur Praktikisht çdokush e ka në dorë një smartphone sot. Por a e dini që ekzistojnë disa kode sekrete të cilat mund t’ju ndi
Metoda më efikase për të kursyer karburantin e makinës Kursimin e karburantit mund ta arrini edhe me disa këshilla të vogla që e ulin harxhimin. Nëse do t’i përdorni të gji
Përdorni këto aroma për të rënë rehat nga mushkonjat Gjatë verës të gjithë duam të kalojmë më shumë kohë në ajër të pastër, të ecim në park dhe të shijojmë gjelbërimin dhe l
Dita Ndërkombëtare e Mëngjarashëve, historia intriguese Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Mëngjarashëve! Ndërsa bota dixhitale çdoherë më shumë ka sjellë avantazhe si për mëngja
Përveç dhimbjes, ja për çfarë mund ta përdorni aspirinën tjetër Përfitimet e aspirinës tejkalojnë lehtësimin e përkohshëm nga ethet dhe kokëdhimbjet. Shumica e njerëzve e dinë se as
Sekretet e vajzave që e mbajnë gjatë ngjyrën e bukur çokollatë Bëni një muaj plazh dhe në tetor nuk keni asnjë grimë ‘ngjyrë çokollate’ në lëkurë? Epo, nuk mjaftojnë vetëm kremrat e m
Municionet e sekuestruara në Portin e Durrësit, zbulohen detajet për çfarë do përdorej në Bari Municioni i zbuluar dje në Portin e Durrësit do të përdorej për grabitje makinash luksoze në Bari. Kështu raporton media
Kosova ndërmerr vendimin drastik, pengon përdorimin e pasaportave serbe Ndryshe nga vendimi për taksat, që u njoftua dhe u arsyetua me synime politike, ky vendim i qeverisë së Kosovës erdhi pa
Si t’i hiqni qafe aknet duke i përdorur këto trajtime alternative Aknet nuk janë shoqet e askujt. Askush nuk dëshiron të dal kur kanë ndonjë skuqje në fytyrë. Shumë shpesh traj
Mospërdorimi i mishit ndihmon shëndetin tuaj Shumë studime kanë treguar mënyra se si dietat vegjetariane janë më të dashura me planetin: Më pak tokë e përdorur për r
Emoji "të pista" për të cilat duhet të mendohesh 2 herë para se t' ia dërgosh dikujt (FOTO LAJM) Me përdorimin e telefonit celular, përdorim të gjerë kanë marrë dhe emojit. Ndonjëherë, një i tillë mjafton për të nënku
"Bomba" e RAI-it: Mafia shqiptare do të përdorte bazën e Porto Palermos për të sjellë me nëndetëse 14 ton kokainë ‘Narcotica’, emisioni italian që ka hetuar rrugën e drogës drejt Italisë, në dokumentarin e tretë të transmetuar mbrëmje
Trondit Majk Tajson: Përdorja urinën e fëmijëve dhe penis artificial për të kaluar testet antidoping Ish-kampioni i Peshave të Rënda në boks, Mike Tyson nuk resht së habituri opinionin publik dhe pse pjesën më të madhe të
Gjoba të majme për shoferët që përdorin telefonin në makinë Në Shkup dhe në rrethinë dje kanë ndodhur nëntë aksidente, në të cilat tre persona janë lënduar rëndë, ndërsa dy të tjer
Mos i zini besë, "Instagram" vjedh të dhënat e miliona përdoruesve Hyp3r, një partner i besueshëm i marketingut të rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram, prej disa kohësh ka vjedhur të
Metoda të vlefshme për të kursyer karburant dhe para Kursimin e karburantit mund ta arrini edhe me disa këshilla të vogla që e ulin harxhimin. Nëse do t’i përdorni të gji
Nëse në rrethin tuaj shoqëror keni miq që përdorin sarkazmën, jeni me fat Në grupin tuaj shoqëror me siguri do keni persona që përdorin sarkazmën si dozën kryesore të sensit të tyre të humorit d
8 mënyra për të mbajtur minjt larg shtëpisë pa përdorimin e helmeve Këto kafshë përfaqësojnë një shembull të shkëlqyer të “mysafirëve të paftuar shtëpiak”. Ata mund të dëmtojnë rrobat, tel
Mos e lani tiganin menjëherë pas fërgimit, rreziku është i madh Urgjentisht pushoni ta lani tiganin tuaj menjëherë pas përdorimit Rekomandimi është që ta lini anash në një kohë deri
Mark Zuckerberg premton se Facebook do të sillet më mirë Nuk është hera e para që një ekzekutiv i Facebook thirret përpara Kongresit në Uashington, DC, për të dhënë shpjegime në