999 rezultate për

perdor

Akuza: Xhaçka përdori 22 herë helikopterin ushtarak për fushatën e PS në Dibër Partia Demokratike, ka vijuar sot denoncimin e Ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka duke e akuzuar për përdorimin e burim
Çfarë duhet të kemi parasysh përpara se të blejmë një makine të përdorur Blerja e një makine të përdorur mund të jetë një opsion i mirë nëse po kërkoni një makinë cilësore pa një çmim shumë të
Çfarë duhet të kemi parasysh përpara se të blejmë një makine të përdorur Blerja e një makine të përdorur mund të jetë një opsion i mirë nëse po kërkoni një makinë cilësore pa një çmim shumë të
Nesër protestë në Shkup për barazinë e flamurit shqiptar me atë maqedonas Shqiptarët e Maqedonisë së Veriut pak më ndryshe do të shënojnë këtë 28 Nëntor. Për nesër në ora 14 e 30 minuta ësht
Çfarë duhet të keni parasysh rreth përdorimit maskës gjatë dimrit? Dimri tashmë është këtu me ne, këtë herë jo vetëm me sëmundjet e zakonshme, por edhe me një rritje numri të rasteve me C
Pa përdorur asnjë ilaç, produktet që ju ulin temperaturën Ka disa produkte ushqimore që ulin temperaturën e lartë, njësoj si medikamentet e posaçme. Patate Grijeni pataten,
"Mami më shkruajti menjëherë", Armando Broja tregon momentin më të vështirë Armando Broja nuk mund të harrojë momentin e vështirë që ka përjetuar ndaj Gronigenit. Padyshim që flitet për rastin
Tha se kishte kancer, gruaja mbledh 50 mijë euro për t'i shpenzuar në bixhoz Nicole Elkabbas duhej të bënte një operacion për heqjen e fshikëzës së tëmthit. Dikush bëri një foto ndërsa kishte dh
Meta goditje Policisë së Shtetit, kthen ligjin në Kuvend Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvendin Ligjin për Policinë e Shtetit. Sipas kreut të Shtetit, ky ligj krijon hap
Risia e fundit, TikTok brenda Snapchat Snapchat është duke prezantuar një seksion të ri të aplikacionit të bazuar në argëtim të quajtur Spotlight, ku thotë se
Vdes nga mbidoza make-up artistja kosovare (FOTO LAJM) Make-up artisja e njohur Kosovare, Marigona Obërtinca ka ndërruar jetë ditën e sotme. Sipas mediave të Kosovës, ajo që ë
Ibra akuza ndaj video-lojërave të famshme: Po përdorin emrin dhe imazhin tim Zlatan Ibrahimovic është tërbuar me kompaninë e famshme të video-lojërave “EA SPORTS FIFA”, teksa ka shpërthyer nëpërmje
Përdorte disa emra, detaje të reja për ekzekutimin e Adriatik Tresës në Ekuador Vrasja e Adriatik Tresës në Ekuador duket se ka lidhje me përplasjet mes shqiptarëve në qytetin Guayaquil. Mediat lokale
Dyshohet si ilaçi që shkakton depresionin, OBSH kërkon të mos përdoret më Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka këshilluar institucionet shëndetësore që të mos e përdorin ilaçin antiviral
Pse nuk duhet t'i përdorni më kurrë kaloriferët për t'u ngrohur Ditët e ftohta kanë mbërritur, ndonëse ende nuk kemi prekur zyrtarisht stinën e dimrit. Kjo është koha kur nuk ka asgjë
PD: Rama po përpiqet të manipulojë zgjedhjet, "arma" e vjetëruar që po përdor Ish-deputeti demokrat, Oerd Bylykbashi në një deklaratë për mediat është shprehur se kryeministri Edi Rama njësoj si në
Sali Berisha: Bellanicën po e përdor Serbia kundër Bashës Ish-kryeministri, Sali Berisha i cilësoi si haluçinante deklaratat e Milaim Bellanicës, se ia kishte dorëzuar Lulzim Bas
Erion Braçe: Vetëm kaq? Paratë që fituat të mbeten te fusha Erion Braçe i ka bërë thirrje sot lojtarëve të kombëtares shqiptare që të kërkojnë nga FSHF që të ardhurat e siguruara n
Të do vërtetë apo të përdor? Jepi fund dilemës duke u bazuar te këto 3 shenja! Pasiguria në marrëdhëniet romantike është e pashmangshme, shkruan “
Kujt do ti kalojnë pronat e paluajtshme të sekuestruara dhe për çfarë do të përdoren Qeveria parashikon që disa pasuri të paluajtshme të sekuestruara pasi janë vënë me aktivitet të paligjshëm, t’i kalojnë