999 rezultate për

perballem

Zylfije Haklaj nuk e mohon eliminimin e Rasim Lumneshit: Do ia them Berishës kur të përballemi Në Tropojë, qarkullonin fjalë për një zotim që vajza e dytë e familjes, Zylfija, kishte bërë mbi trupin e pajetë të vëll
PD: Gati të përballemi me Ramën, e mundim! Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, zbuloi detaje të reja mbi kalendarin e opozitës për Refo
Basha: Të shtunën do të përballemi me tiraninë Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim me anëtarë dhe mbështetës të PD në Shkodër.
Mediu shqiptarëve: Po nuk u perballëm dhe ta mposhtim të keqen sot, do të na e shkatërrojë të sotmen dhe të ardhmen Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu u bën thirrje shqiptarëve që të dalin në protestën e nesërme të paralajmëruar n
Maqedonia merr masa për të frenuar emigrantët Zëvendëskryeministrja dhe Ministre mbrojtjes e Maqedonisë së Veriut Radmilla Shekerinska ka lajmëruar përforcimin me for
Si të përballemi me dezinformatat e Kremlinit Hulumtuesi i lartë dhe drejtor i Programit rus në Qendrën për analiza të politikave evropiane (CEPA), institut hulumtue
Joshua i drejtohet Millerit: Mezi po pres të përballem me ty dhe të të tregoj vendin Pas konferencës së parë për shtyp të zhvilluar disa ditë më parë në Nju Jork, boksierët Anthony Joshua e Jarrell Miller
Mayweather kërkon duel me McGregor Boksieri amerikan, Floyd Mayweather i cili numëron 50 fitore dhe asnjë humbje ka deklaruar së fundmi se kërkon të dueloj
Di Francesco: Përballemi me një kundërshtar shumë agresivë Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco gjatë konferencës është cilësuar si një vizionar europian, ku ka përdorur ironinë
"Gjithmonë duam të përballemi me më të mirët, me Messin" Spanja është duke u përgatitur për t’u përballur me Argjentinën në “Wanda Metropolitano” dhe lojtari i Realit, Lucas Vaz
Marotta vlerëson madhështinë e Realit, por nuk i trembet Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta ka folur rreth shortit të Champions League kundër Realit të Madr
Basha sfidon Ramën: Hajde të përballemi në shesh! Lulzim Basha nga foltorja e Kuvendit ka bërë sërish thirrje për protesta më 27 janar. "Nëse rrini në shtëpi do vazhd
Kryemadhi "kërcënon" Ramën: Gati të përballemi me "kriminelët" Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka deklaruar se ka ardhur momenti që opozita dhe qyetarët të ragojnë ndaj mazhorancës
Rudiger: Jam i lumtur të shkoj atje dhe të përballem me ish-ekipin tim të vjetër Mbrojtësi i Chelsea, Antonio Rudiger thotë se po shijon udhëtimin e tij në ish-klubin e Romës. "Kam pasur dy vjet të
Sela nuk njeh zgjedhjet: Me Ahmetin dua të përballem në zgjedhje parlamentare Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka deklaruar se ka qenë një proces zgjedhor i parregullt, me presione të pap
"Nuk do ta lë Strugën", Sela rrëfehet për rikandidimin e tij Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela në intervistën e dhënë për TV21 ka folur për situatën aktuale politike në
Banorët e Gurgurnicës: Pushteti nuk na ndihmon, po përballemi vetë me zjarrin Zjarret të cilët disa ditë kanë përfshirë disa pjesë të territorit të Maqedonisë sipas Drejtorisë për mbrojtje dhe shpët
Pas padisë së deputetit socialist shpërthen këshilltarja e LSI: Do përballemi me fakte Pak ditë më parë këshilltarët e LSI-së kanë nxjerrë emrin e deputetit të PS-së, Xhemal Qefalia, i cili sipas tyre vjedh
Flet i kthyeri nga Siria: Shkuam për qëllime të mira, u përballëm me realitet tjetër I kthyer nga Siria e tashmë pjesë e organizatës INSID, Albert Berisha në emisionin “Përballje” ka treguar për shkuarjen
Aleatët e Bashës “pushtojnë” Kavajën 3 ditë para zgjedhjeve Edhe pse na ndajnë vetëm 3 ditë nga zgjedhjet në Kavajë, Aleanca Kuqezi ka nisur një tubim me simpatizantët e saj në Kav