E FUNDIT/ Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën
999 rezultate për

pepe

Pepe simulon në stërvitje, Marcelo tallet (VIDEO) Është një moment që dëshmon momentin e mirë që po kalohet në dhomat e zhveshjes së Real Madridit. Në seancën e fundit st
Top 17 më të urryerit në futboll (FOTO LAJM) Futbollistë të suksesshëm dhe të urryer. Transferime mes klubeve rivale, si Figo apo Luis Enrique, lojtarë që simulojnë
Imazhe shokuese, Pepe përgjaket në fushë (VIDEO) Imazhe shokuese gjatë ndeshjes së djeshme të Champions League mes Real Madrid dhe Copenaghen. Pas një përplasjeje të for
Real Madrid, debat i ashpër Pepe-Benzema (VIDEO) Përplasjet mes lojtarëve nuk janë vetëm problem i Barcelonës, pas rasteve Valdes-Pique dhe Valdes-Xavi. Edhe Real Madrid
City nuk heq dorë: Duam Pepe-n Manchester City është hedhur me urgjencë në merkato për një mbrojtës, që do të zëvendësojë të dëmtuarin Matija Nastasiç,
Pepe: Nuk largohem nga Real Madrid Ditët e fundit janë shtuar zërat për një transferim të mundshëm të Pepes te Manchester City. Mbrojtësi portugez i Realit
Pepe Reina, portieri i ri i Napolit Pepe Reina është është huazuar për një vit tek Napoli nga anglezët e Liverpool-it, skuadër me të cilën Reina ka pasur mo
Pepe është i pashitshëm Vazhdojnë ofertat e klubeve të mëdha në adresë të real Madridit për të transferuar futbollistin Pepe, por deri më tani d
Perez: Pepe qetësohu, nuk të shes Florentino Perez qetëson Pepe-n: "Nuk të shes". Fjalë të presidentit të Real Madrid për mbrojtësin e tij portugez, i cil
Kritikat e Mourinhos, CR7: Nuk më shqetësojnë Cristiano Ronaldo nuk jep asnjë pikë referimi për të ardhmen e tij. Në përfundim të ndeshjes eliminatore ku Portugalia f
Pepe dhe Matri festojnë ditëlindjen e Vidal Ditë speciale për Arturo Vidal. Sot asi i Juventus feston 26-vjetorin e lindjes. Me një foto të publikuar në rrjetin soc
Mourinho: Urime Barçës për titullin Te Real Madrid nuk përbën më lajm rezultati i ndeshjes së kampionatit por situata në skuadër mes lojtarëve dhe trajnerit
Nuk ka paqe te Real Madrid Nuk ka paqe në Madrid ku Real Madrid dhe trajneri Jose Mourinho po konsumojnë një marrëdhënie në minimumet jetike. Konfe
Casillas, Pepe, Iniesta, të sulmuarit e Mou (FOTO LAJM) "Dëshira ime është ta vazhdoj të jem trajner i Realit, por nëse klubi vendos të kundërtën, nuk do të kërkoj dëmshpërblim
Pepe: Real Madrid, ekipi i përmbysjeve Pepe qëndron optimist për shanset e Real Madrid për të arritur në finalen e Champions League, pavarësisht humbjes 4-1 në
Pique: Realit do ti merrja edhe Pepen Gerard Pique thotë se ai do të nënshkruante me njërin nga mbrojtësit e "Los Blancos", Pepe, Sergio Ramos apo Rafael Vara
Një muaj stop për Pepe Vitit 2013 vjen me një lajm të keq për Realin e Madridit. Një nga mbrojtësit kryesorë të “Los Blankos”, Pepe, do të mung
Deklarata e Pepe-s, reagojnë madrilenët Deklarata e mbrojtësit portugez të Real Madrid, Pepe pak ditë më parë se lojtarët e huaj persekutohen në Spanjë ka sjell
Pepe: Portugezët e Realit, të persekutuar Karriera e Cristiano Ronaldos do të vazhdojë me siguri larg Madridit. Të paktën kështu mendohet nëse gjërat nuk ndryshoj
Pepe, ky "kal i tërbuar" (VIDEO) Real Madrid u mposht dje përballë Celta Vigos në ndeshjen e vlefshme për Kupën e Mbretit. Të besuarit e Jose Mourinhos h