Aksident i rëndë në Tiranë, vdes drejtuesi i motorçikletës
999 rezultate për

pepe

Pepe: Mungesa e Ronaldos ndikoi Pavarësisht se gjatë të gjithë këtyre ditëve ishin munduar të nënvizonin faktin se yjet e tjerë mund ta kompensonin mung
Juventus mund Del Pieron 3-2 (VIDEO) Një gol i Pepe në minutat shtesë i dha fitoren Juventusit në miqësoren kundër A-League All Star, pjesë e së cilës ishte
Bayern Munchen blen Pepe Reina-n Pep Guardiola kërkonte një portier që të lejojnte titullarin Manuel Neuer të qëndronte pushim në ndeshje të caktuara dhe
Keita: Ja arsyet e sherrit me Pepe-n Seydou Keita ka sqaruar nëpërmjet profilit të tij në Twitter episodin me portugezin Pepe në miqësoren e Dallasit mes Rom
Keita refuzon ti japë dorën Pepe-s dhe e godet me shishe (VIDEO) Championsi i verës ka marrë fund për Realin e Madridit, që tashmë nuk ka më llogari për të bërë për të shkuar në Miami.
Shaqiri merr me vete në Ibiza edhe berberin personal (FOTO-LAJM) Duket se Xherdan Shaqiri i ka shumë problem flokët ndaj për këtë ai ka menduar që të marrë me vete berberin e tij person
Meireles, gjest anti-sportiv ndaj arbitrit (FOTO LAJM) Mesfushori portugez Raul Meireles mund të ketë ofenduar arbitrin e takimit Gjermani-Portugali duke i treguar dy gishtat
Vuajtjet e Cristiano Ronaldos (VIDEO) Humbja e thellë e Portugalisë nga Gjermania ka shkaktuar dhimbje dhe vuajtje të madhe tek të gjithë futbollistët dhe tif
Muller: Nuk e provokova unë Pepen (FOTO-LAJM) Sulmuesi i Gjermanisë, Thomas Muller shprehet se ai nuk e provokoi mbrojtësin Pepe gjatë ndeshjes së djeshme. “Do ta shi
Gjermania leksione Portugalisë (VIDEO) Gjermania ka shkatërruar Portugalinë me rezultatin 4-0, Kjo ishte ndeshja e parë e Grupit G. Goli i parë u shënua nga
Dëmtimet, dy super-skuadra jashtë Botërorit (FOTO LAJM) Rritet numri i futbollistëve që humbasin Kupën e Botës "Brazil 2014". I fundit në rradhë është mesfushori i Gjerman isë
Finalja e Champions-it: Real-Atletico, formacionet (FOTO LAJM) Stadiumi "Da Luz" i Lisbonës, kryeqendra e kontinentit për më shumë se dy orë, është gati për të pritur finalen spanjoll
Ancelotti: Pepe dhe Benzema nuk janë gati Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e Champions League mes Real dhe Atletico Madrid që do të zhvillohet në stad
14 largime, Liverpool përgatit "spastrimin" (FOTO LAJM) Tekniku i Brendan Rodgers ka gati një listë prej 14 futbollistësh, të cilët priten të largohen nga "Anfield Road" gjatë
Pepe mungon në finalen e Lisbonës Mbrojtësi i Real Madrid Pepe nuk do të jetë në finalen e Lisbonës me 24 maj. Pas vizitës në klinikën 'Sanitas', mediat e
Pepe: Nëse s'ka penalti, e mundim Barcën Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe, ka thënë se arsyeja se pse ekipi i tij ka humbur nga Barcelona herën e fundit ka qenë p
Pepe: Busquets më shkeli, mua do më kishin dëbuar Mbrojtësi portugez i Realit të Madridit, Pepe iu kundërpërgjigj mesfushorit të Barcelonës, Sergio Busquets për incidenti
Busquets: Pepe? Nuk ka numrin tim të këpucës në ballë Sergi Busquets sulmon mediat duke i quajtur të pavërteta aludimet e tyre për një goditje të tij me dashje ndaj mbrojtësi
Ja çfarë biseduan Pepe dhe Messi Të gjithë u bënë kureshtar gjatë "El Clasico"-s të së dielës në lidhje me bisedën e shkurtër që bënë Pepe dhe Lionel Mes
Pepe: Mou? I vetmi që nuk shihet në pasqyrë Në një intervistë për "Onda Cero", mbrojtësi i Real Madrid Pepe ka komentuar deklaratat e fundit të Jose Mourinhos, i ci