999 rezultate për

pepe

Pepe: Falë zotit iku Mourinho Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe, ka dhënë një deklaratë befasuese për Jose Mourinhon. Pepe dhe Mourinho kanë punuar s
Rrëfehet Pepe: Ja çfarë mendoj për Mourinhon, Ancelottin dhe Zidane Pepe dhe Jose Mourinho janë dy tipa të ngjashëm, shumë luftarak, dhe polemizues, por nuk kanë simpati për njëri-tjetrin.
Ja kush është lojtari më i mirë në "Euro 2016" për Ronaldon Cristiano Ronaldo është shprehur se Griezmann nuk e ka merituar çmimin e lojtarit më të mirë të Kampionatit Europian.
UEFA: Ja lojtari më i mirë i ndeshjes Portugali-Francë (FOTO LAJM) Pepe është zgjedhur lojtari më i mirë i finales së Euro 2016. Pjesa e parë nuk pati shumë raste, me të dy kombëtaret që
Trajneri i Portugalisë thur lavde për Ronaldon dhe Pepen Trajneri i Portugalisë Fernando Santos, ka thënë fjalë shumë të mira për Pepen dhe Cristiano Ronaldon pas fitores kundër
Barca-Real: Ja formacionet zyrtare Eshtë bërë publik formacioni zyrtar i El Clasico, mes Barcelonës dhe Real Madridit. Ja formacioni zyrtar: Formacio
‘Provokacja’, portugezi Pepe bën shqiponjën (FOTO LAJM) Andi Lila dhe Pepe kanë bërë shqiponjën pas ndeshjes ndërmjet Shqipërisë dhe Portugalisë. Mbrojtësi i Kombëtares shqi
Pepe rinovon deri në vitin 2017 (FOTO LAJM) Real Madrid ka njoftuar me anë të një komunikate zyrtare të publikuar në faqen e internetit të klubit se, i ka rinovuar
9 shitjet e bujshme mbi 30 mln euro të Portos (FOTO LAJM) Jackson Martinez do të luajë me Atletico Madrid në sezonin e ardhshëm, pasi klubi spanjoll pagoi rreth 30 milionë euro t
10 lojtarët që transferohen falas nga Seria A (FOTO LAJM) Shumë lojtarë në Serinë A kanë mbetur pa skuadër për shkak të skadimit të kontratës që i lidh te me këto klube. Në këtë
CR7, Kroos dhe Pepe në ndeshjen e Nadal (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo, Toni Kroos dhe Pepe duket se e kanë lënë pas krahëve humbjen në Champions League kundër Juventusit dh
Pepe: Titujt synimi ynë Pepe, duke parë ecurinë e skuadrave kundërshtare beson se këtë herë skuadra e Real Madritit do të ketë sukses. Në një me
Raphael Varane "tremb" Realin Raphael Varane, mbrojtësi i talentuar francez që shkëlqeu në epokën e Mourinhos, ka dyshime për vazhdimësinë e tij me An
Real Madrid, Pepe alarmon Ancelottin Pepe alarmon Real Madridin. Sipas asaj që shkruan "Marca", ditën e sotme mbrojtësi portugez i është nënshtruar disa ekza
E fortë! Ja për çfarë e pyeti Pepe Pique-në (VIDEO) Rivaliteti mes Barcelonës dhe Real Madrid është i njohur tashmë, madje edhe ai i futbollistëve, por vjen një moment kur
Pepe: Me Mou-n na urrenin, Ancelotti na përmirësoi imazhin Mbrojtësi i Real Madrid, Pepe i del në mbrojtje Carlo Ancelottit, i cili është vënë në shënjestër nga tifozët pas rezult
Real Madrid, rinovimi i Pepes mërzit Varane-n Në shtëpinë e Real Madrid po punohet për rinovimin e Pepes. Por një rinovim i mundshëm me mbrojtësin portugez mund të sj
Marca dhe rinovimi i Pepe: Gjendet akordi ekonomik me Realin E përditshmja spanjolle "Marca", përveçse e hap numrin e sotëm me lajmin e finales së Copa del Rey, Barcelona-Athletic B
Juve-Fiorentina, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Juventus dhe Fiorentina zbresin këtë mbrëmje për të luajtur gjysmëfinalen e parë të Kupës së Italisë. Allegri do të përd
"Tek a çift", Marcelo "ia fut" Pepe-s (VIDEO) Dy mbrojtësit e Real Madrid, Marcelo dhe Pepe, kanë qenë protagonist të një ngjarje qesharake në stërvitjen e djeshme të