999 rezultate për

pepe

Pepe merr një vendim zyrtar për ofertën nga Kina "Abola.pt” ka bërë me dije se Pepe ka refuzuar ofertat e majme nga Kina për të qëndruar me Real Madridin. Pepe me kon
Mësohet e ardhmja e Pepes Qendërmbrojtësi portugez, Pepe, përfundimisht nuk do të largohet nga Real Madridi. Kështu ka bërë të ditur e përditshmja
Gati transferimi i radhës në Superligën kineze Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe, mund të bëhet futbollisti i radhës që do të transferohet në Kinë. Për portugezin ka
Zidane flet për të ardhmen e Pepe, Rodriguez dhe Moratës E ardhmja e Pepes dhe e James Rodriguezit ishte tema kryesore e konferencës për shtyp të Zinedine Zidane në prag të përb
Pepe legjendë te Reali, ja mbrojtësit që kanë luajtur me të në vite (FOTO) Pepe pritet të largohet në fund të këtij sezoni nga Real Madridi. Ai në qershor do të bëjë 10 vite me fanellën e Real Ma
Problemet ne mbrojtje, Zidane kërkon një mbrojtës grek E përditshmja gjermane “Bild” ka zbuluar se klubi madrilen i ka vënë syrin mbrojtësit Sokratis Papastathopoulos, i cili
Mbushet infermieria, tjetër mungesë e madhe te Reali Reali i Madridit e ka infermierin e tejmbushur në këtë fillim sezoni. Pas Sergio Ramos, futbollisti i javës që do të mun
Pepe turpëron Ronaldon në stërvitje (VIDEO) Pepe e ka vënë në një situatë tepër të sikletshme Ronaldon në stërvitje. Në stërvitjen e fundit para ndeshjes me Alav
Pepe mund të vishet bardhezi në sezonin e ardhshëm Menjëherë pasi Thiago Silva i mbylli mbrëmë derën Juventusit, drejtues të bardhezi kanë nisur një tjetër mision. Kampion
Pepe: Falë zotit iku Mourinho Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe, ka dhënë një deklaratë befasuese për Jose Mourinhon. Pepe dhe Mourinho kanë punuar s
Rrëfehet Pepe: Ja çfarë mendoj për Mourinhon, Ancelottin dhe Zidane Pepe dhe Jose Mourinho janë dy tipa të ngjashëm, shumë luftarak, dhe polemizues, por nuk kanë simpati për njëri-tjetrin.
Ja kush është lojtari më i mirë në "Euro 2016" për Ronaldon Cristiano Ronaldo është shprehur se Griezmann nuk e ka merituar çmimin e lojtarit më të mirë të Kampionatit Europian.
UEFA: Ja lojtari më i mirë i ndeshjes Portugali-Francë (FOTO LAJM) Pepe është zgjedhur lojtari më i mirë i finales së Euro 2016. Pjesa e parë nuk pati shumë raste, me të dy kombëtaret që
Trajneri i Portugalisë thur lavde për Ronaldon dhe Pepen Trajneri i Portugalisë Fernando Santos, ka thënë fjalë shumë të mira për Pepen dhe Cristiano Ronaldon pas fitores kundër
Barca-Real: Ja formacionet zyrtare Eshtë bërë publik formacioni zyrtar i El Clasico, mes Barcelonës dhe Real Madridit. Ja formacioni zyrtar: Formacio
‘Provokacja’, portugezi Pepe bën shqiponjën (FOTO LAJM) Andi Lila dhe Pepe kanë bërë shqiponjën pas ndeshjes ndërmjet Shqipërisë dhe Portugalisë. Mbrojtësi i Kombëtares shqi
Pepe rinovon deri në vitin 2017 (FOTO LAJM) Real Madrid ka njoftuar me anë të një komunikate zyrtare të publikuar në faqen e internetit të klubit se, i ka rinovuar
9 shitjet e bujshme mbi 30 mln euro të Portos (FOTO LAJM) Jackson Martinez do të luajë me Atletico Madrid në sezonin e ardhshëm, pasi klubi spanjoll pagoi rreth 30 milionë euro t
10 lojtarët që transferohen falas nga Seria A (FOTO LAJM) Shumë lojtarë në Serinë A kanë mbetur pa skuadër për shkak të skadimit të kontratës që i lidh te me këto klube. Në këtë
CR7, Kroos dhe Pepe në ndeshjen e Nadal (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo, Toni Kroos dhe Pepe duket se e kanë lënë pas krahëve humbjen në Champions League kundër Juventusit dh