999 rezultate për

pepe

Pepe ndryshon mendje, i pavendosur për PSG Edhe pse mbrojtësi portugez dukej i vendosur për të nënshkruar me PSG pasi kontrata e tij përfundoi me Real Madridin, ai
PSG-së i buzëqesh fati, më në fund dikush pranon ti bashkohet Infosport + raporton se Pepe dhe Fabinho janë të vendosur të nënshkruajnë për PSG. PSG i ka ofruar qendërmbrojtësit P
Pepe pranë kalimit në Besiktas por ka një pengesë Nënshkrimi i Pepe për Besiktas nuk do të jetë i lehtë. Sipas mediave italiane, përfaqësuesi i lojtarit, Jorge Mendes
Pepe shkon në Turqi, 12 milionë euro në sezon Pepe do të largohet nga Real Madrid në 30 qershor, datë në të cilën i përfundon edhe kontrata me kampionët e Spanjës. Qe
Pepe Reina ulet për të negociuar për të ardhmen Portieri i Napolit Pepe Reina është ulur sor në tryezën e Napolit për të diskutuar për të ardhmen e tij. Sipas Il Co
Pepe zbulon "fiksimin" e momentit per Ronaldon Një ndër shokët më të afërt të Ronaldo, Pepe thekson se pavarësisht problemeve me taksat si edhe thashethemeve për largi
Po bën xhiron e botës, Ronaldo-Pepes: Ata janë shumë të këqij (VIDEO) Cristiano Ronaldo shfaqet gjithkund protagonist në mediat ndërkombëtare. Portugezi nuk shënoi në barazimin 2:2 me Meksik
Jo vetëm Ronaldo, një tjetër lojtar i njohur largohet nga Reali Cristiano Ronaldo nuk do të jetë ylli i vetëm që do të largohet nga Real Madridi. Nga kampioni i Evropës dhe Spanjës do
PSG interesohet për Pepen, i ofron të njëjtat gjëra si Real Madrid Francezët e PSG kanë kontaktuar Pepen për një lëvizje të mundshme të portugezin në Francë. Parisjenët i kanë ofruar t
Pepe u ndie i tradhetuar nga Perez Pepe ka lënë Real Madridin pas një dekade. Zinedine Zidane dhe vetë klubi u akuzuan se nuk bënë aq sa ta mbajnë atë
Pepe lajmëron largimin nga Reali Madridit nëpërmjet Instagramit Pepe i ka thënë lamtumirë Real Madridit dhe tifozëve të tij me një mesazh në Instagram. "10 vjet më vonë, më duhet t
As Pepe nuk shkon tek Inter Dhjetë vjet pas mbërritjes së tij, Pepe do të largohet nga Real Madrid dhe do të nënshkruajë një kontratë dyvjeçare me P
Reali gjen pasuesin e Pepe-s në sezonin e ardhshëm Reali i Madridit mesa duket e ka gjetur zëvendësuesin e brazilianit Pepe. Portugezi do të largohet nga skuadra e drejtu
Interi godet në merkato, siguron shërbimet e Pepe Inter ka siguruar një nga lojtarët më të rëndësishëm të Real Madrid, Kepler Laveran Lima Ferreira, i njohur ndryshe me e
Interi me ofertë të “çmendur” për Pepen Pavarësisht moshës, Interi i ka ofruar Pepes pesë milionë euro në sezon dhe e dëshiron gjatë verës në “Giuseppe Meazza”
Neymar "minierë" kartonësh të kuq, dhe më keq se Pepe i Realit Neymar regjistron statistika të tmerrshme sa i përket kartonëve, madje dhe më keq se Pepe i Realit të Madriit. Brazilian
Tronditet Reali, portugezi mungon ndaj Bayernit Reali merr një lajm shumë të keq nga infermieria në prag të super ndeshjes ndaj Bayernit të mërkurën në Champions. Pe
Ronaldon e tepron në stërvitje, i "fut" gishtin Pepe-s (VIDEO) Atmosfera te Reali i Madridit në prag të sfidës së radhës në kampionat ndaj Alavesit është jaht e mirë. Cristiano Ron
Reali gjen pasuesin e Pepe-s në Premier League Reali i Madridit prej kohësh po kërkon në merkato pasuesin e mbrojtësit Pepe, i cili në përfundim të këtij sezoni do të
Gjenden 150 mijë € tek vëllai i Pepës, si e tradhtoi AND-ja Një shumë financiare prej 150 mijë euro është sekuestruar në qytetin e Elbasanit, shumë kjo që dyshohet se është grabitu