999 rezultate për

penduar

Bogdani: Shpresoj që Çezena të mos jetë penduar Sulmuesi shqiptar i skuadrës së Sienës ka bërë një paraqitje të mirë në javët e fundit në kampionatin italian ndërsa nuk
Plagosi gruan me thikë, pendohet para hetuesve Sami Bajraku i cili plagosi me thikë gruan e tij pak ditë më parë ështe shprehur para autoriteteve gjyqësorë se është pe
Yjet që janë penduar për tatuazhet (VIDEO) Shumë prej atyre personave që bëjnë tatuazhe, pendohen për veprimin. Disa të tjerë nuk kanë më domethënien për të cilën
Bionde apo brune? Nëse jeni në dilemë për ngjyrën e flokëve duhet të lexoni përfundimet e kësaj ankete. Ajo tregon se biondet bëjnë një j
Çështja "Sejdiu", Kushtetuesja nuk është "penduar" Në Gjykatën Kushtetuese të Kosovës nuk janë penduar për vendimin që morrën kur deklaruan Fatmir Sejdiun shkelës serioz t
F1, Schumacher: Tre vjet dhe fitoj “Projekti ynë është një projekt tre vjeçar. Nuk jam penduar nga zgjedhja ime. Ne jemi Mercedes dhe duhet të fitojmë”. Fl
Gerrard: Nuk jam penduar që nuk kam shkuar tek Chelsea Steven Gerrard, kapiteni i Liverpoolit konfirmon edhe njëherë se nuk është penduar që refuzoi Chelsean në fillimet e kar
Pamela Anderson, e penduar për të kaluarën Pamela Anderson ka filluar të pendohet dhe atë për gati tërë karrierën e saj. Dhe i tërë ky pendim është si pasojë e kri
Te suspenduarit kthehen ne pune Gjashtë muaj pas vjedhjes në dhomat e dëshmive, Policia e Kosovës ka marrë vendim që tR
Hleb: Jam penduar per largimin nga Arsenali Ish-mesfushori i Arsenalit, Aliaksandr Hleb, thotë se ai është penduar që është larguar ng
Sot skadon afati per policet e suspenduar serbe Skadon sot afati për policët e suspenduar serbë. Shefi i misionit të EULEX-it Yves de Kermabon, ka p
Zidane i penduar për goditjen ndaj Materazzit Njoftohet se në librin për, Zinedine Zidane, i cili do të publikohet javën e ardhshme, shkruan se le