999 rezultate për

penduar

Polici i penduar: Doja ti kërkoja falje taksistit por nuk e gjeta Gjatë seancës gjyqësore për caktimin e masës së sigurisë, polici që grabiti taksistin është shfaqur i penduar, ndërsa ka
Kryesia e shkarkon, Memedi: Këta janë persona jolegjitimë Kryetari i RDK-së, që kryesia e partisë thotë, se e ka shkarkuar, nuk ka dashur të komentoj vendimin e kësaj kryesie, po
Gashi: Refuzova Zvicrën, por nuk jam penduar Blerja e fundit i Colorado Rapids, Shkëlzen Gashi ka folur gjerë e gjatë me mediat amerikane në prag të nisjes së kampio
Motra e Alda Canajt: Ika në Amerikë vetëm që ta zbuloja vrasësin Motra e Alda Canajt, Ornela Canaj ka dëshmuar në emisionin "Dritare" në Vizion Plus sesi ka shkuar në Amerikë vetëm që t
Ndiqni LIVE seancën parlamentare në Kosovë (VIDEO) Vazhdimi i seancës plenare të së premtes ka nisur në ora 14:00, ndërkaq tashmë kanë filluar të mblidhen deputetët. Po
Wenger: Jam penduar që nuk e bleva Suarezin Luis Suarez është njeriu i momentit në futbollin evropian. Sulmuesi i Barcelonës ka shënuar 25 gola në 24 ndeshje në La
Babai që vrau vajzën: Jam penduar, por s’kam çfarë të bëj! Babai që qëlloi për vdekje me thikë vajzën e tij 17-vjeçare dhe plagosi vajzën tjetër 22 vjeç, nuk ka pranuar që të japë
Ish-luftëtari shqiptar i ISIS: Ja si luftova në Siri Dëshmia ekskluzive e shqiptarit të penduar, ish luftëtarit të kthyer nga Siria. Rrëfimi i një njeriu që ka luftuar pë
Berisha: Nuk jam penduar që kam zgjedhur Kosovën, por... Futbollisti i Kosovës dhe Skënderbeut, Bernard Berisha, është shprehur pas miqësores me Shqipërinë se, është i lumtur që
Kostiç: Nuk jam penduar për deklaratat për Kosovën Kryetari i Akademisë së Shkencave të Serbisë, Vladimir Kostiç, në një intervistë për mediat serbe, është shprehur se nuk
Orialda Kajtazi: Jam penduar, sa na duan prindërit, askush nuk na do ­18­-vjeçarja Orialda Kajtazi, i është rikthyer jetës normale. Nga qelitë e burgut të grave në Tiranë, adoleshentja nga
Presidenti i Torinos: Jam penduar që largova De Biasin Presidenti i Torinos, Urbano Cairo rrëfehet në një intervistë për të përditshmen Tuttosport, ku analizon ecurinë e tij n
Vijon telenovela e familjes Kajtazi, arratisja dhe njohja e Orialdës me një djalë Orialda Kajtazi është rrëfyer se ditët në arrati është njohur me një djalë. 17 vjeçarja ka treguar nga qelia se pas argë
Stresi kërkon mëshirë nga drejtësia Stresi duket se është penduar për veprimet e tij ndërsa kërkon mëshirë nga drejtësia. Reperi është shfaqur i penduar pas
Arbion Aliko i penduar?! (FOTO LAJM) Arbion Aliko është paraqitur sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda, për shkak se akuzohet për vrasjen e Ibrahim Bashës, në
Putin: Unë jam perfekt! Vladimir Putin pretendon se është perfekt dhe se ai nuk ka asgjë për tu penduar në lidhje me ndonjë gabim. Të paktën ky
Përballja në prokurori, Doshi: Pse gënjen për vrasjet? “I penduari”: Ti e sajove historinë Vrasësi i pretenduar me pagesë Durim Bami ka lënë Prokurorinë e Krimeve të Rënda rreth orës 17.00 pasi është ballafaquar
Dikur qëlloi për ta vrarë, sot i dërgon lule tek varri (FOTO LAJM) Mehmet Ali Agça ka dërguar trëndafila të bardhë tek varri i Papa Gjon Palit II, të cilin në vitin 1981 ishte përpjekur t
"Franca më ofronte Botërorin, por s'jam penduar kurrë" Dy miqësoret e radhës kundër Francës dhe Italisë do t’i shërbejnë kombëtares kuqezi për të fituar sa më shumë eksperienc
“Nuk jam i penduar që nuk e mora Cesc" Arsene Wenger, thotë se ai nuk është penduar për vendimin të mos nënshkruajë me Cesc Fabregas gjatë afatit kalimtar vero