999 rezultate për

penduar

Gjobvënia në Shkodër, dëshmia e “të penduarit”: Ata që nuk paguanin… Vetëm pak javë më parë policia e Shkodrës arrestoi 9 shtetas për akuzën “Gjobëvënie”. Burime nga prokuroria bëjmë m
George Bush nuk është penduar për ndërhyrjen në Irak dhe Afganistan Ish-Presidenti amerikan George W. Bush është shprehur se nuk është penduar për dhënien e urdhrit për ndërhyrje në Irak d
Flet i “penduari” i Rinasit: I informova, 300 mijë eurot shpërblim i harxhova në kazino Megjithëse janë vjedhur rreth 7 milionë euro në dy grabitjet e ndodhura në rrugën Qafë Kashar –Rinas, policia ka arritur
I penduari nxjerr sekretet pas sherrit për paratë, si zbuloi “bandën e Rinasit” Autorët e grabitjes së rreth 7 milionë eurove në rrugën Tiranë-Rinas, në zonën e Qafë-Kasharit, kanë pasur kontradikta m
Grabitja në Rinas, i penduari "tradhton" shokët: Ja sa fitova “I penduari” i prokurorisë, Admir Çerpja, ka dhënë detaje të reja për Krimet e Rënda në lidhje me grabitjet me armë të r
Higuain: Nuk penduar aspak që zgjodha Juventusin Gonzalo Higuain po kalon një tjetër sezon fantastik, por tashmë me fanellën e Juventusit. Sulmuesi argjentinas po shënon
Eni Koçi bëhet pishman: Ishte hera e parë dhe e fundit...(FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Eni Koçi së fundmi ka bërë një tatuazh, për të cilin ajo është penduar shumë. Këngëtarja ka ndarë me
Flet babai i të penduarit Xhyliu: Jam me djalin, por jam edhe me ligjin Prindërit e të arrestuarit Fatjon Xhyliu, i dyshuar si një nga organizatorët e grabitjes së 3.2 milionë dollarëve në rru
Motra e Lul Berishës pastroi miliona USD? Hetimet: Zbulohet dhe një lidhje me “të penduarin” e Shullazit.. Luljeta Berisha, motra e ish-kreut të Bandës së Durrësit, Lulzim Berisha, është prej një viti duke u hetuar për akuzën e
Lushtaku: S'jam penduar që nuk e lejova Gardën e Kosovës në varrimin e Rugovës Ish-komandanti i Gardës së Kosovës në vitin 2006, Nuredin Lushtaku, që kishte refuzuar t’i dërgonte pjesëtarët e TMK-së
Autori i masakrës në Vlorë: Jam penduar, kam qenë i vogël Pas më shumë se tre vitesh në arrati, policia e Vlorës ka arrestuar të shumëkërkuarin për vrasje të trefishtë, e të dënu
ÇMENDURI/ I shpëton aksidentit, kthen mbrapsht mjetin në autostradë (VIDEO) Në jo pak raste janë shkaktuar aksidente me pasojë jetën, për shkak të shoferëve të papërgjegjshëm. Një rast i tillë ësh
Kohë të vështira për Draxler, përjashtohet nga Volfsburgu Një ndër talentet më të mëdhenj të futbollit gjerman, Julian Draxler po kalon momentin më të vështirë të karrierës së ti
5 yjet që Reali është penduar që i ka shitur (FOTO LAJM) Real Madrid është një nga klubet më të mëdha në botë dhe kanë në përbërje yje të mëdhenj çdo vit. "Galaktikët" shquhen p
7 yjet që u larguan "me shkelma", por sot këto ekipe janë penduar (FOTO) Në futboll jo në pak raste ndodh që disa futbollistë nuk arrijnë të përshtaten në disa skuadra për disa shkaqe të ndrysh
Xhihadisti: Jam i zhgënjyer nga shqiptarët, pse s'po shkojnë të luftojnë në Siri Fitim Lladrovci, një ish pjesëtar I ISIS, i dënuar me pesë vjet burg për pjesëmarrje në luftën e Sirisë, nuk është pendu
Majlinda Bregu është penduar për ligjin që censuron mediat online Deputetja demokrate, Majlinda Bregu, e sheh si një skenar të çuditshëm rikthimin në axhendën parlamentare të ligjit për
PD i përgjigjet Tahirit: Po bën si vrasës i penduar Ish Ministri i Brendshëm, Flamur Noka, edhe sot i ka dalë kundër Saimit Tahirit duke e vënë me shpatulla pas murit lidhu
Vrau nipin e ish të dashurit: Jam penduar, kam 4 djem në varr (VIDEO) Plot 11 vite kanë kaluar që prej ditës kur Liljana Mulliri Boro, nga Vidohova e Devollit, vrau dhe hodhi në pus nipin e
Berisha i penduar për vendimin e 2013: Plehrat janë helm Duke folur nga foltorja e Kuvendit, ish-kryeministri Berisha tha se ka reflektuar për vendimin që mori në 2013, për impo