999 rezultate për

penduar

Flet kultivuesi i penduar i kanabisit: Si i ruanim për 2 mijë lekë arat Hetimi dhe gjykimi i personave të akuzuar për një parcelë kanabisi me 6 mijë rrënjë drogë në zonën e Dajtit ka nxjerrë n
Arrest me burg për djalin vrasës: Nëna nuk ma fal Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur sot masën e sigurisë, “arrest me burg” ndaj 21-vjeçarit Mirald Metallari, i cili
Gjylameti: Jemi penduar për ministrat teknikë Emërimi i ministrave teknikë ka hapur debat në studion e Dritare me Rudinën në Vizion Plus, mes dy kandidatetve për depu
"Jam penduar që zgjodha Barcelonën para Real Madridit" Neymar nuk është më i kënaqur te Barcelona. Madje, ylli brazilian është penduar që ka zgjedhur klubin katalunas, para
Pushohet nga puna polici që shpëtoi Ziadin Selën Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Nuhiu, ka pezulluar nga puna Abdylfetah Alimin, policin që shpëtoi deputetin Ziadin
Vrau me levë nënën e dy fëmijëve, ja kush është vjehrri nga Kurbini (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë me parë 75-vjeçari Ndoc Tota vrau me levë nusen e djalit të tij për shkak se ishte i pakënaqur pasi ajo n
Papa Françesku puth këmbët e të burgosurit të penduar shqiptar Papa Françesku lau sot këmbët e të burgosurve të penduar të mafias gjatë një meshë në burgun e tyre. Tre gra dhe një
Gjobvënia në Shkodër, dëshmia e “të penduarit”: Ata që nuk paguanin… Vetëm pak javë më parë policia e Shkodrës arrestoi 9 shtetas për akuzën “Gjobëvënie”. Burime nga prokuroria bëjmë m
George Bush nuk është penduar për ndërhyrjen në Irak dhe Afganistan Ish-Presidenti amerikan George W. Bush është shprehur se nuk është penduar për dhënien e urdhrit për ndërhyrje në Irak d
Flet i “penduari” i Rinasit: I informova, 300 mijë eurot shpërblim i harxhova në kazino Megjithëse janë vjedhur rreth 7 milionë euro në dy grabitjet e ndodhura në rrugën Qafë Kashar –Rinas, policia ka arritur
I penduari nxjerr sekretet pas sherrit për paratë, si zbuloi “bandën e Rinasit” Autorët e grabitjes së rreth 7 milionë eurove në rrugën Tiranë-Rinas, në zonën e Qafë-Kasharit, kanë pasur kontradikta m
Grabitja në Rinas, i penduari "tradhton" shokët: Ja sa fitova “I penduari” i prokurorisë, Admir Çerpja, ka dhënë detaje të reja për Krimet e Rënda në lidhje me grabitjet me armë të r
Higuain: Nuk penduar aspak që zgjodha Juventusin Gonzalo Higuain po kalon një tjetër sezon fantastik, por tashmë me fanellën e Juventusit. Sulmuesi argjentinas po shënon
Eni Koçi bëhet pishman: Ishte hera e parë dhe e fundit...(FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Eni Koçi së fundmi ka bërë një tatuazh, për të cilin ajo është penduar shumë. Këngëtarja ka ndarë me
Flet babai i të penduarit Xhyliu: Jam me djalin, por jam edhe me ligjin Prindërit e të arrestuarit Fatjon Xhyliu, i dyshuar si një nga organizatorët e grabitjes së 3.2 milionë dollarëve në rru
Motra e Lul Berishës pastroi miliona USD? Hetimet: Zbulohet dhe një lidhje me “të penduarin” e Shullazit.. Luljeta Berisha, motra e ish-kreut të Bandës së Durrësit, Lulzim Berisha, është prej një viti duke u hetuar për akuzën e
Lushtaku: S'jam penduar që nuk e lejova Gardën e Kosovës në varrimin e Rugovës Ish-komandanti i Gardës së Kosovës në vitin 2006, Nuredin Lushtaku, që kishte refuzuar t’i dërgonte pjesëtarët e TMK-së
Autori i masakrës në Vlorë: Jam penduar, kam qenë i vogël Pas më shumë se tre vitesh në arrati, policia e Vlorës ka arrestuar të shumëkërkuarin për vrasje të trefishtë, e të dënu
ÇMENDURI/ I shpëton aksidentit, kthen mbrapsht mjetin në autostradë (VIDEO) Në jo pak raste janë shkaktuar aksidente me pasojë jetën, për shkak të shoferëve të papërgjegjshëm. Një rast i tillë ësh
Kohë të vështira për Draxler, përjashtohet nga Volfsburgu Një ndër talentet më të mëdhenj të futbollit gjerman, Julian Draxler po kalon momentin më të vështirë të karrierës së ti