999 rezultate për

pendarovski

Sheqerinska: Kandidati i LSDM do të jetë një president i shkëlqyer Nënkryetarja e LSDM-së Radmilla Sheqerinska deklaroi mbrëmë në kongresin e partisë LSDM, se ne të gjithë jemi të bindur
Pendarovski zyrtarizohet si kandidat i LSDM-së për president LSDM gjatë ditës së djeshme ka zyrtarizuar kandidaturën e profesorit Stevo Pendarovski si kandidat në zgjedhjet presiden
VMRO-DPMNE: Pendarovski u zgjodh para vendimit të organeve të LSDM VMRO-DPMNE ka ironizuar mënyrën e zhvillimit të Kongresit të LSDM-së ku pritet të konfirmohet vendimi për Stevo Pendarov
Pendarovski pranon të jetë kandidat i LSDM-së për President Profesori dhe analisti Stevo Pendarovski, ka pranuar se është kandidat i LSDM-së për President të Maqedonisë. Ai në
Kerim, Stavreski, Pendarovski, Kostovski kandidatët për president? Duket se kanë pësuar rënie emrat e pretendetëve për postin e presindentit për zgjedhjet e ardhshme. Sipas profesorit Jov