999 rezultate për

pendarovski

Pendarovski: Maqedonia, e fundmit në Evropë në çdo parametër Kandidati për president nga rradhët e LSDM-së, Stevo Pendarovski ka thënë nga Kumanova se Maqedonia është në çdo tregues
Pendarovski: Maqedoni më e mirë për të mos marrë më pashaporta bullgare Kandidati për president nga rradhët e LSDM-së, Stevo Pendarovski ka zhvilluar një takim me qytetarët e Kriva Pallankës.
Pendarovski promovohet dhe me reklamë në shqip Pendarovski është promovuar së fundmi mjaft në gjuhën shqipe. Ai në fushatë ka shpërndarë platformën e tij që ka për kre
Pendarovski: Maqedonia do jetë vend i denjë për të jetuar Stevo Pendarovski ka qenë dje në Strumicë, nga ku u shpreh se Maqedonia me të si kryetar shteti do të jetë një vend i de
Gruevski: Pendarovski nuk e zgjidh dot çështjen e emrit të Maqedonisë Mbrëmë, kryeministri i Maqedonisë, Nikola Gruevski i ka bërë thirrje kandidatit të LSDM për president, Stevo Penderovski
Pendarovski "flet shqip" në Facebook Stevo Pendarovski, kandidati i LSDM për president të Maqedonisë ka një profil në Facebook edhe në gjuhën shqipe. Faq
Pendarovski: Do të mbroj të drejtat e qytetarëve Kandidati për president i LSDM-së, Stevo Pendarovski është shprehur se për të është e një rëndësie të veçantë që të mbro
Pendarovski sfidon Ivanovin: Kërkoj duel televiziv Kandidati për president të Maqedonisë i LSDM, Stevo Pendarovski është shprehur se e sfidon rivalin e tij për postin e k
Dëmtohet billbordi elektoral i Pendarovskit Billbordi në Ohër i kandidatit për president të Maqedonisë, Steve Pendarovski është dëmtuar. Ky billbord bëhet me dij
Pendarovski akuzon: Deri tani s'ka patur president, por vartës të kryeministrit Kandidati për president i partisë së LSDM, ka akuzuar se deri më tani Maqedonia nuk ka patur një president që të bëjë fu
Ivanov dhe Pendarovski vënë ekonominë në qendër të fushatës Georgie Ivanov, kandidati i VMRO-DPMNE për të qenë kryetari i shtetit të Maqedonisë dhe Stevo Pendanovski, kandidat i LS
Pendarovski: Do tiu shërbej të gjithëve pa dallim partiak Kandidati për president i LSDM-së, Stevo Pendarovski është shprehur gjatë një mitingu elektoral në Koçan se nuk do ti nd
Pendarovski: Maqedonia për ne është partia më e rëndësishme Dje në ditën e parë të nisjes së fushatës zgjedhore presidenciale, të katër kandidatër presidencial kanë zhvilluar aktiv
Fushata për zgjedhjet presidenciale nis të hënën Fushata për zgjedhjet presidenciale zyrtarisht nis nga dita e hënë më 24 mars. Partitë politike dhe kandidatët e tyre en
Anketë: Pandarovski mbështetet 30% më shumë se Ivanov Në prag të zgjedhjeve presidenciale dhe parlamentare në Maqedoni po kryhen shumë anketa të cilat masin përkrahjen e e po
Pendarovski: Targeti im nuk janë partitë shqiptare Kandidati i LSDM për president të Maqedonisë, Stevo Pendarovski ka deklaruar në një intervistë mbrëmë në “24 vesti” se n
LSDM: Qytetarët mbështesin Pendarovskin Nënkryetarja e LSDM-së Radmilla Sheqerinska ka deklaruar se LSDM rithekson se kandidati i saj gëzon besimin e shumicës s
Asnjë nga 4 kandidatët nuk punoi për shërbimet sekrete Asnjë prej katër kanidatëve që garojnë në garën presidenciale nuk do t'i nwnshtrohet procesit tw lustrimit. Ivanov,
"President i të gjithë qytetarëve" Stevo Pendarovski i cili është kandidat i LSDM-së për president në zgjedhjet e 13 prillit që do të mbahen në Mqedoni, ka
PETR mbështet kandidaturën e Pendarovskit për president Partia për emancipim të tërësishëm të romëve, mbështet kandidaturën e Stevo Pendarovskit për president të Maqedonisë.