999 rezultate për

penal

Dalin para gjykatës fajdexhinjtë e Shkodrës, sot kërkojnë lirinë (VIDEO) Pak minuta më parë kanë mbëritur në gjykatën e Shkodrës 12 të arrestuarit e operacionit “Maranaj” që zbuloi një skemë fa
Burdushi lirohet nga burgu Pas katër muajsh qëndrimi në paraburgim, mjekut popullor Hysri Peçani të njohur si Burdushi iu është ndryshuar masa e pa
Përfundon seanca, mësoni nëse u ndalën pensionet Ka përfunduar seanca për fyerjet e listave të veteranëve dhe vendimi për pezullimin e pensioneve pritet të merret nga Gj
E FUNDIT/ Kërkohet ndalja e pensioneve për 19 mijë veteranë Sot ka vazhduar seanca kundër të dyshuarve për fryrjeje Listave të Veteranëve. Në këtë seancë Prokurori Special, Enver K
Xhavit Jashari nuk paraqitet në gjykatë, zbardhet largimi i tij në Austri Mungesa e dy të akuzuarve ka bërë që trupi gjykues ta veçoj lëndën për dy të akuzuarit të cilët munguan në seancën e sot
Pas supergolave vjen një penallti e shëmtuar nga Celina (VIDEO) Sulmuesi i përfaqësueses kosovare Bersant Celina ka kryer mbase penalltinë më të shëmtuar të historisë së futbollit.
Momenti kur Georgina e Ronaldos shpërthen në lot (VIDEO) Georgina Rodriguez nuk ka mundur t’i ndalë lotët e gëzimit kur partneri i saj, Cristiano Ronaldo, kompletoi "het-trik-un
I jashtëzakonshëm, Ronaldo shënon golin e 3-të dhe të kualifikimit (VIDEO) C.Ronaldo ka arritur të shënojë golin e tretë, goli i cili kualifikon Juventusin nesë ndeshja do të përfundojë me këtë r
Manchester City kalon në epërsi përballë Shalke 04 (VIDEO) Citizens kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin me anë të një penalltie. Ka qenë sulmuesi kryesor i Manchester City S
4 gola dhe 3 pikë morali për Realin e Madridit (VIDEO) U duk se do të ishte ndeshja e Valladolid me mënyrën se si e nisi sfidën duke shënuar dy gola të cilët u anulluan nga V
Barcelona shënon golin e 3-të përballë Vallecano (VIDEO) Sfida e cila po luhet në Camp Noë është duke u udhëhequr bindshëm tani më nga vendasit, shkruan Albeu.com Pas golin t
I riu në Kamëz i arratiset "nga duart" policisë Një qytetar i cili ishte ndaluar për kontroll rutinë nga patrulla e përgjithshme e policisë në Kamëz, është arratisur pa
Gjykata e Pejës liron nga akuza serbin e akuzuar për krime Departamenti për Krime të Rënda nga Gjykata Themelore e Pejës, ka shpallur aktgjykim lirues ndaj të pandehurit Milorad Z
Edhe një dënim me vetëm 3 vjet për të dehurin që shtypi për vdekje një këmbësor Gjykata Themelore e Prishtinës ka dënuar me tri vjet e tre muaj burgim, F.V. nga Prishtina, pasi në vitin 2014 goditi me
Tensionet në protestën e sotme, arrestohen 8 persona Edhe pse protesta e sotme ishte e qetë, pati edhe ajo incidentet e saj të vogla. Por Policia e Shtetit ka vënë në pra
Gjykata nxjerr nga qelia policët e korruptuar Ditën e djeshme policia arriti të vërë në pranga 6 punonjës të policisë në portin e Durrësit, nën akuzën se të gjithë kë
FIFA aplikon ndryshime madhore në futboll Ndryshime të rëndësishme në futboll. Bordi ndërkombëtar i FIFA-s, aprovoi këtë fundjavë, disa ndryshime në rregulloren e
Gnabry e Lewa çojnë shifrat në 1-5 për Bayernin (VIDEO) Talenti i Bayernit, Gnabry ka arritur të lejë shenjë edhe këtë ndeshje, shkruan Albeu.com Ai po kalon një moment fant
Ekstradohet nga Greqia i dënuari për vrasje Një shtetas shqiptarë i dënuar pëer vrasje është ekstraduar nga Greqia ditën e sotme. Policia njofton se shtetasi në
Padi penale ndaj ish-drejtorit të Federatës së Futbollit të Maqedonisë Drejtoria e Policisë Financiare të Prokurorisë Themelore Publike ka ngritur padi penale kundër ish-drejtorit të Federatë