999 rezultate për

penal

Kapen vrasësit e vëllezërve Bilali në Shkodër, në kërkim dy të tjerë Zbardhet vrasja e dyfishtë, e ndodhur më 30 mars 2019, ku mbetën të vrarë dy vëllezërit Bilali. Në pranga dy persona si
Zbardhet truri i grabitjes të kazinos në Dibër, është shefi i saj Për shkak të ekzistimit të dyshimeve bazë për kryerjen e veprës penale “grabitje”, stacioni policor me kompetenca të për
Kapet 23-vjeçari nga Mati i shpallur në kërkim “Finalizohet operacioni policor “Fundi i arratisë”. Nga ky operacion ka rënë në pranga një 23-vjeçar i dyshuar për kryer
EMRAT/ Ekstradohen nga Athina dy të dënuarit shqiptar Interpol Tirana njofton se ka finalizuar ekstradimin nga Athina të dy shtetasve shqiptarë që ishin dënuar më parë në Shq
Penalltia kualifikon Bayernin në finalen e Kupës së Gjermanisë, Rashica shkëlqen (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur Werder Bremen me rezultatin 3-2 dhe avancon në finalen e madhe të kupës së Gjermanisë. Ish
Klubi përjashton lojtarin që humbi penalltinë "Panenka" (VIDEO) Një lajm i pabesueshëm vjen nga Amerika Latine. Skuadra e Independiente de Camp Grande, ka vendosur të përjashtojë lo
Sherri për penalltinë, Salah bën gjestin e ulët ndaj shokëve (VIDEO) Liverpooli fitoi ndeshjen kundër Cardiffit 2-0. Golin e parë e realizoi Giorgino Wijnaldum ndërsa të dytin James Milner
Merr 25 vite burg Liridon Uruqi për vrasjen e shokut të tij Gjykata e Gjilanit e ka dënuar me 25 vjet burg Liridon Uruqin, i akuzuar për vrasjen e shokut të tij, Fatlind Arifit.
Tifozët e Liverpool nuk do donin kurrë ta shihnin këtë moment, Minler dhe Salah shtyhen për penalltinë (VIDEO) Dikur Neymar dhe Cavani, tani Salah dhe Milner janë shtyrë kush ta ekzekutojë penalltinë. Liverpooli ka rrëmbyer tri
Trajneri i Cardiff: Luajtëm mirë përballë një skuadre pa asnjë pikë të dobët Trajneri i Cardiff nuk është i kënaqur me vendimin e arbitrit i cili akordoi një penallti për Liverpool në fund të takim
Burg edhe për tre persona të rrezikshëm që u kthyen nga ISIS, ja emrat Gjykata Themelore Në Prishtinë sot ka caktuar masën e paraburgimit ndaj A.M për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer
Ekstradohen nga Greqia 69-vjeçarja e akuzuar për mashtrim dhe i riu për drogë Në vijim të bashkëpunimit me homologët për evidentimin, kapjen dhe ekstradimin e personave të shpallur në kërkim ndërkom
Strakosha për penalltinë e pritur: I studioj sulmuesit kundërshtar (VIDEO) Thomas Strakosha ndihmoi Lazion e tij dje teksa i priti një penallti sulmuesit De Paul në fitoren që ekipi i Lazios arri
Është në burg pasi theri me thikë një të mitur, 21 vjeçari kënaqet me foto në Instagram 21-vjeçari nga Istogu, Vezir Haziraj është i njohur mjaft mirë për drejtësinë vendore. Momentalisht mbi të rëndojnë pesë
Strakosha: Tani duhen fakte, objektivat janë përcaktuar që në fillim të sezonit Thomas Strakosha, portieri i Lazio-s dhe Shqipërisë, ka folur për "Sky Sport" pas ndeshjes së fituar 2-0 ndaj Udinese-s,
Super Strakosha, i mohon golin nga penalltia Udineses (VIDEO) Lazio po fiton 2-0 kundër Udinese-s në shtëpi falë golave të Caicedo (21') dhe autogolit të Sandro (24'), por edhe falë
Gjermania ekstradon në Shqipëri vrasësin e rrezikshëm Një person i shumëkërkuar është ekstraduar ditën e sotme nga Gjermania për në Shqipëri. Ai është Ilir Kapllanaj, 49 v
Tërnava po hetohet nga prokuroria për vjedhje, akuzat shokuese ndaj tij Kreu i Bashkësisë Islame Naim Tërnava po ballafaqohet me akuza të rënda, vjedhje e keqpërdorim të detyrës zyrtare. Teolo
Bie në praga grupi që kolaudonin makina jashtë standardeve kundrejt pagesës Policia e Shtetit ka shkatërrrua një grup në LAç të cilët me anë të presjoneve dhe kundrejt pagesës kalonin makina jasht
EMRAT/ Policia nxjerr listën e 61 protestuesve të proceduar penalisht Policia e Tiranës nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë ka arrestuar 37 shtetas, për veprime të dhunshm