999 rezultate për

pejes

Koronavirusi i merr jetën të burgosurit, detajet nga ngjarja Një i burgosur i prekur me Covid-19 ndërroi jetë mëngjesin e sotëm në Spitalin Rajonal të Pejës në Kosovë. Në njoftim
17 pacientë në gjendje të rëndë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës 130 pacientë të infektuar me COVID-19 janë duke u trajtuar në Spitalin e Pejës. nga spitali njoftojnë se 3 pacientë janë
16 pacientë me COVID-19 në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës 126 pacientë të infektuar me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës. 102 janë duke u trajtuar me oksigjenoterapi d
15 pacientë me COVID-19 në gjendje më të rëndë në Spitalin e Pejës 117 pacientë të infektuar me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës. Nga spitali kanë njoftuar se 97 pacientë janë
Përleshje mes policisë dhe qytetarëve në mes të rrugës, një person mbetet i plagosur (VIDEO) Një person është plagosur me armë zjarri në mesditën e së martës në rrugën e Pejës në Fushë Kosovë, dhe plagosja erdhi p
5 pacientë në gjendje të rëndë në Spitalin e Pejës Në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës po trajtohen 18 pacientë me COVID-19. 13 pacientë janë në oksigjenoterapi dhe 5 të t
60 pacientë me COVID-19 në Spitalin e Pejës, 15 në gjendje të rëndë Në Spitalin e Pejës po trajtohen 60 pacientë me COVID-19. Prej tyre 15 janë në gjendje të rëndë shëndetësore, kurse 41 p
U arrestua për ngacmim seksual, ky është vendimi i gjykatës për ish-ministrin Ish-ministri i Shëndetësisë dhe kirurg në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës, Numan Baliq u akuzua për ngacmin seksual nda
Arrestohet ish-ministri shqiptar, ngacmoi seksualisht pacienten në spital Ish-ministri i Shëndetësisë, Numan Baliq, është përfshirë përsëri në një skandal seksual.Numan-Baliq-600x360 Kësaj ra
COVID-19 i merr jetën dy personave në Pejë Dy paciente kanë vdekur në Spitalin e Pejës në 24 orët e fundit, ndërsa dyshohet se ishin me COVID-19. Lajmin e ka bërë
Vdes 66 vjeçarja me COVID-19 në Spitalin e Pejës Një 66-vjeçare e infektuar me COVID-19 ka vdekur në Spitalin e Pejës, raporton Express. Kjo është konfirmuar nga vetë
Humb jetën pacientja me koronavirus në spitalin e Pejës 61 pacientë me koronavirus janë duke u trajtuar në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë, ku 11 prej tyre janë duke u trajtuar
17-vjeçarja që u vra në Pejë rezultoi pozitive në COVID-19 17-vjeçarja A.G. e cila dyshohet se u vra të shtunën nga fqinji i saj 58-vjeçar në Vitomiricë të Pejës, ka rezultuar poz
Vrasja e dyfishtë në Pejë, dyshohet se 58-vjeçari fillimisht ka vrarë 17-vjeçaren e më pas veten Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur të shtunën në Vitomiricë të Pejës. Një ngjarje e rëndë ka tronditur pasditen e së sh
Dy persona gjenden të vdekur në Vitomiricë të Pejës Policia ka njoftuar se janë gjetur dy persona të vdekur në fshatin Vitomiricë të Pejës. Rasti ka ndodhur pasditen e s
Peja e pastër prej dy javësh, asnjë rast i ri me COVID-19 Për dy javë Komuna e Pejës nuk ka pasur asnjë rast të ri me COVID-19 përkundër që vazhdimisht janë bërë testime. Kjo
I moshuari nga Peja tenton vetëvrasjen, gjuan 3 herë në ajër Një burrë mbi 70 vjeç nga Peja, të hënën, ka shtënë në ajër, teksa policia e ka gjetur të shtrirë me tri gëzhoja afër ti
Një tjetër viktimë nga COVID 19 në Kosovë, si është gjendja e pacentëve në spitalin e Pejës Në Komunën e Pejës deri më tani janë identifikuar 49 raste të infektuar me COVID-19, kurse dy prej tyre janë duke u traj
Ekzekutimi dhe djegia e Qerim Kelmendit, dosja i kalon Prokurorisë Speciale Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës hetimin e rastit të vrasjes së ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi i c
U ekzekutua e pastaj u dogj, si ndodhi ngjarja e rëndë në Pejë Detaje të reja kanë dalë në dritë për viktimën që u gjet në fshatin Llabjan të Pejës. Ngjarjen e ka konfirmuar edhe