E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Juventus-Barcelona
999 rezultate për

pdsh

BDI dhe PDSH marrin logon e Vetëvendosjes “Me zemër” (FOTO LAJM) BDI-ja e Ali Ahemtit dhe PDSH-ja e Menduh Thaçit në këto zgjedhje lokale do të hyjnë me logon e vjedhur nga Vetëvendosja
Themeluesi i Lëvizjes BESA, mysafir në konventën e PDSH-së Partia Demokratike Shqiptare mbajti sonte konventën e partisë në të cilën u prezantuan kandidatët për kryetar komune dhe
Thaçi: Në ndryshim nga të tjerët, ne ofrojmë zemrën Partia Demokratike Shqiptare (PDSH), mbajti sonte në Pallatin e Kulturës në Tetovë konventën për zgjedhjet lokale të 15
Veseli i RDK dhe Sela i LR-PDSH në "luftë" për vulat e partisë Partitë shqiptare ende pa filluar fushata elektorale kanë filluar të zihen për vulat e partisë. Vesel Memedi I RDK- që ë
PDSH ndërroi kandidatin në Strugë, Asani në vend të Vlashit Derisa ditë më parë, biznesmeni Pëllumb Vlashi u promovua kandidat i PDSH-së për kryetar të komunës së Strugës, ai nuk ë
Thaçi: Tetova bastion i PDSH, bisedimet për hyrje në qeveri (VIDEO) Kryetari i PDSH, Menduh Thaçi theksoi në intervistën për TV21 se Tetova është bastion i PDSH. Ai foli për udhëheqjen
PDSH garon me Besnik Memetin në Kumanovë PDSH pritet që në këto zgjedhje lokale që mbahen më 15 tetor të garojë me prof. Besnik Memeti në Kumanovë, transmeton Zh
Bekim Fazliu kandidat i PDSH-së për qytetin e Shkupit Partia Demokratike Shqiptare në mbledhjen e mbajtur mbrëmë ka vendosur që Bekim Fazliu të jetë kandidat i PDSH-së për kr
Orhan Ibraimi, shef i shtabit qendror të PDSH-së për zgjedhjet lokale Në mbledhjen e sotme të këshillit drejtues të PDSH-së u zgjodh shtabi qendror i partisë, kurse Orhan Ibraimi u emërua si
PDSH do të garojë vetëm me listë këshilltarësh në komunën e Bërvenicës Partia Demokratike Shqiptare, dega Bërvenicë në mbledhjen e mbajtur sonte vendosi që të përkrahë kandidatin e pavarur p
Ky është kandidati i PDSH-së për Çairin Partia Demokratike Shqiptare , dega Çair në mbledhjen e mbajtur sonte ka e zyrtarizuar kandidaturën e Dr.Idriz Oranës pë
Sabajdin Izeiri kandidat i PDSH për Gostivarin Sabajdin izeiri është zgjedhur si kandidati zyrtarë i Partisë Demokratike Shqiptare për komunën e Gostivarit, në zgjedhj
Zyrtare, PDSH kandidon Pëllumb Vlashin për Strugën Kuvendi i degës së PDSH-së në Strugë vendosi të kandidonte Pëllumb Vlashin për Strugën. Kuvendi i degës zgjodhi list
Lavdrim Elmazi kandidat i Besës për Strugën Lavdrim Elmazi do të jetë kandidat i Lëvizjes Besa në Strugë, mëson Strugalajm. Në ditët në vazhdim pritet që Elmazi
Ndryshime në Kodin Zgjedhor, Besa zë vendin e PDSH-së 77 deputetë, përfshirë opozitën, votuan për ndryshim të Kodit Zgjedhor gjegjësisht të Nenit që definon përbërjen e anëta
Zyrtarizohet kandidati i PDSH-së për komunën e Strugës Kuvendi zgjedhor i degës së PDSH-së në Strugë caktoi kandidatin për kryetar komune dhe bartësin e listës. Në mbledhje
Ky është kandidati i PDSH-së për komunën e Bogovinës Kuvendi i degës së PDSH-së ka zgjedhur avokatin Elvir Iseni si kandidat për kryetar të komunës së Bogovinës. Punimet
Sali Ajdini zgjidhet kandidati i PDSH-së për komunën e Zhelinës Partia Demokratike Shqiptare mbajti kuvendin e saj gjatë të cilit u zgjodh kandidati për kryetar të komunës së Zhelinës
PDSH garon në Tearcë me Ruhan Iljazin Partia Demokratike Shqiptare dega në Tearcë mbajti kuvendin e saj gjatë të cilit mori vendim në këto zgjedhje në këtë ko
Lirohet nga burgu i Idrizovës Agim Krasniqi Agim Krasniqi, ish-komandanti i UÇK-së sapo doli nga burgu i Idrizovës, i cili është pritur nga familjarë, miq dhe bashk