999 rezultate për

paulo

Higuain këshillon Dybalan pasi nuk u ftua nga Argjentina Gonzalo Higuain ka këshilluar yllin e Juventusit Paulo Dybalas. Dybala nuk gjendet në listë pasi u la jasht listës së Ko
Dybala shihet në Madrid, "dridhen" tifozët e Juventusit Me kampionatet e ndërprerë për shkak të angazhimeve të kombëtareve të tyre, Paulo Dybala është parë në Madrid, nën shoqë
Shpëtimtari Dybala, Juventusi fiton përballjen ndaj Lazios së Strakoshës (VIDEO) Juventus ka arritur të triumfoj ndaj Lazios së Thomas Strakoshës në "Olimpico", pasi Paulo Dybala shënoi golin e fitores
Minuta dramatike, Paulo Dybala kalon Juventusin në avantazh ndaj Lazios (VIDEO) Juventus ka shënuar golin e avantazhit ndaj Lazios në "Olimpico". Në minutat e fundit Paulo Dybala ka realizuar goli
Skuadra e Juventusit ndaj Tottenhamit, Allegri lë jashtë Paulo Dybalan Paulo Dybala nuk është përfshirë në skuadër për ndeshjen e nesërmen që Juventusi do të zhvillojë ndaj Tottenham Hotspur.
Thyen laptopin para studentëve, si pjesë e një demonstrimi të pazakontë Eric Paulos që është profesor në një universitet të Kalifornisë së Shteteve të Bashkuara, ka thyer laptopin para student
E FUNDIT / Paulo Dybala do të luajë kundër Tottenham Hotspur Njoftohet se Paulo Dybala do të jetë gati të luajë për Juventusin në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër skuadrës angl
Çmendet Manchester United, 150 milionë euro për Paulo Dybalan Jose Mourinho kërkon Paulo Dybala te Manchester United. Jna disa të përditshme britanike që e japin këtë informacion, ma
Juventusi i vendos çmimin e duhur Dybalas Juventus është i gatshëm të shes sulmuesin argjentinas, Paulo Dybala, nëse merr ofertën e duhur nga skuadrat që intereso
Zv/Presidenti i Juventusit kritikon ashpër yllin argjentinas Zëvendëspresidenti i Juventusit, Pavel Nedved, e ka kritikuar yllin e skuadrës Paulo Dybalan këtë javë, duke theksuar se
Dybala dhe Antonella ndez përsëri dashurinë mes tyre (FOTO LAJM) Paulo Dybala i rikthehet dashurisë me bukuroshen argjentinase, Antonella Cavalieri. Sulmuesi i Zonjës së Vjetër, Paul
Paulo Dybala flet për eleminimin e Italisë nga Kupa e Botës Paulo Dybala mendon se mungesa e Italisë në Botërorin Rusia 2018 duhet të jetë një pikë kthese për italianët që ta rishi
Juventus kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Juventus kthen përsëri avantazh kundër Udinese, ku po luan me 10 lojtarë. Rugani shënon pas një krosimi të marrë nga
"Dybala nuk është një lider" Ish-mesfushori i Juventusit dhe Napoli, Massimo Mauro iu referua Il Corriere dello Sport për formën e lojtarit të Zonjës
Deklarata e Allegrit pas ndeshjes me Lazion Massimiliano Allegri pas humbjes së Juventusit të tij kundër Lazios në "Stadium Allianz", një nokaut pas humbjes së pena
Kjo është rruga që ndan dy botë të ndryshme në Brazil (FOTO) Disa mijëra njerëz të pastrehë jetojnë në kasolle prej najloni dhe tenda të cilat i kanë ngritur në një fushë, ku vetëm
"Pronari i 10-tës" uron Dybalan dhe e motivon të mos largohet Juventus përsëri do të ketë një numër 10. Ky do të jeta Paulo Dybala i cili trashëgon fanellën e veshur së fundmi nga Po
Drridhet Juventus, Barcelona gati për tu nisur drejt Torinos Barcelona do të duhet të kërkojë për një zëvendësuar Neymarin. Me një mega buxhet në duar katalanasit po trembin çdo
Juventusi i përgjigjet Barcelonës për Dybalan Paulo Dybala po e shikon si mundësi zëvendësimi të brazilianit, Neymar, që raportohet se mund të transferohet në PSG.
Juventus blen një tjetër "Paulo Dybala" (VIDEO) Juventusi duket se ka mbyllur një marrëveshje tjetër në Argjentinë. Bardhezinjtë mendohet të kenë kërkuar në akademinë e