999 rezultate për

paulo

Paulo Dybala: Golin ja dedikoj babait, tani shpresoj të shënoj sa më shumë Paulo Dybla shënoi dje golin e parë me kombëtaren e Argjentinës në fitoren 2-0 që Albicelstet fituan ndaj Meksikës.
Çmendet Juventus, gati të transferojë yllin e PSG Juventus po bëhet një nga skaudrat më të forta në evropë, pasi po transferonë lojtarë me kualitet të lartë. Ata në m
Dybala kundër Ronaldos, ka një kërkesë për Agnellin Sulmuesi i skuadrës së Juventusit, Paulo Dybala i ka bërë një kërkesë presidentit bardh e zi, Andrea Agnelli për të sjel
Juventus kalon në avantazh ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Cagliarit në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është Paulo Dybala në minutën e
E bujshme / Paulo Dybala i thotë “po” Reali Madridit Paulo Dybala arriti të shënoj golin e parë për këtë sezon në ndeshjen e djeshme përballë skuadrës së Bolongas. Por g
Flet Allegri, kërkon më shumë nga CR7 e Dybala Juventus ka marrë një tjetër fitore në Seria A, ku këtë radhë përballë kishte Bolognan. Golin e parë e ka shënuar Pa
Pirlo "thumbon" keq Dybalan: Nuk po punon Legjenda e Juventus, Andre Pirlo në një intervistë për "TuttoSport" ka gjetur rastin të komentojë lojtarët aktual të Juv
Bayer Munich kërkon "yllin" e Juventus Bayer Munich është skuadra tjetër që kërkon të na befasojë në këtë merkato. Pas lajmeve të shumta mbi largimin e LeW
Argjentina u eliminua, Paulo Dybala flet për herë të parë Argjentina nuk bëri një paraqitje të mirë në Kupën e Botës në Rusi. Të shumta kanë qenë reagimet e lojtarëve dhe analist
Dybala drejt transferimit te PSG Sipas “Paris United” që njihet për raportimet e saj të sakta mbi skuadrën e PSG, ka publikuar një lajm ku thotë se Paulo
CIES publikon 20 lojtarët më të shtrenjtë në Seria A CIES Football Observatory së fundmi ka publikuar një listë me 20 lojtarët më të kushtueshëm në Itali. Ky portal merre
Paulo Dybala: E pabesueshme te luash me Messin Paulo Dybala i Juventusit pranon se Lionel Messi është 'lojtari më i mirë në historinë e futbollit' dhe trajnimin me të
Dy klubet evropiane duan shërbimet e Paulo Dybalas Dy klubet evropiane: Liverpool dhe Atletico Madrid do të luftojnë me njëra-tjetrën për shërbimet e yllit të Juventusit,
Simeone dëshiron Paulo Dybala tek Atletico Pas suksesit në Europa League, ku arrit të ngre lartë trofeun e këtij kompeticioni, Atletico Madrid, po mendon për merka
Dybala shumë afër rinovimit të kontratës me Juventusin Paulo Dybala ka vendosur të qëndrojë te Juventusi. Lajmi i dhënë disa ditë më parë në intervistë nga Bepe Marota konfirm
Bayern Munich 100 milionë euro për Paulo Dybalan Bayern Munich është e gatshme të ofroj 100 milionë euro për talentin e Juventusit Paulo Dybala. Ai ka luftuar me vend
Del Piero me fjalë të mëdha për Paulo Dybalan: Ky është viti i tij Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, beson që ky mund të jetë viti i Paulo Dybalas. La Joya tani mban veshur
I trembeshin Barcelonës dhe Realin, por Juventusit ia merr Dybalan Atletico Sipas Don Balon e ardhmja e Paulo Dybalës do të jetë në Madrid, tek Atletico e Madridit. Gjithashtu raportohet se pal
Paulo Dybala lidhet me një kalim të mundshëm në Spanjë Sa vijnë e shtohen spekulimet me sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala që lidhet me një kalim të mundshëm në Spanjë. S
Messi: Me Dybalan nuk kam asnjë problem Lionel Messi ka deklaruar se nuk ka asnjë problem me sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybalan. "La Joya" tha se ai do të