999 rezultate për

paulo

"Topi kalon stadiumin", kjo goditje e Dani Alves bëhet virale (VIDEO) Dani Alves është një futbollist që shënoi një epokë dhe me siguri mund të konsiderohet si një nga mbrojtësit më të mirë
Federico Chiesa mund të debutojë ndaj Crotones me fanellën e Juventusit Federico Chiesea mund të bëjë debutimin për Juventusin të shtunën kundër Crotones, ndërsa Paulo Dybala thuhet se është n
Shqetësohet Juventusi, Dybala kthehet para kohe Argjentina ka njoftuar për mungesën e Paulo Dybala. Paulo Dybala nuk do ta ndihmojë skuadrën e Argjentinës për ndeshj
Adesanya "përbindësh", mposht Costa dhe mbetet kampion (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme u zhvillua përballja për titullin peshave të mesme në UFC, mes Israel Adesanya dhe Paulo Costa. Ishte
E ardhmja ende e pakonfirmuar, menaxheri i Dybalas mbërrin në Torino Menaxheri i Paulo Dybalas do të bisedojë me drejtuesit e Juventusit. Paulo Dybala ende nuk e ka konfirmuar të ardhmen
Dybala mbetet në shitje, Juventusi i cakton çmimin Paulo Dybala spekulohet se mund të largohet nga Juventus. Paulo Dybala mbetet në shitje. E përditshmja sportive it
Rezultatet e testeve radiologjike të Dybala, rrezikon mungesën kundër Lyon Paulo Dybala mund të jetë mungesa e madhe e Juventus për ndeshjen ndaj Lyon. Juventus do të ketë punë të vështirë në
Dybala mungon ndaj Milanit, listën e plotëson sulmuesi shqiptar (FOTO LAJM) Lojtari më në formë I Juventus që nga rifillimi I sezonit, Paulo Dybala do të mungoj sonte në derbin kundër Milanit.
Super Juventus, zhbllokon rezultatin ende pa nisur takimi (VIDEO) Juventusi është duke kaluar një moment të mirë në kampionat. "Zonja e Vjetër" ka zhbllokuar shumë shpejt derbin ndaj Tor
Paulo Dybala si Messi, ja statistika që i afron dy argjentinasit Paulo Dybala si Messi, ja statistika që i afron dy argjentinasit Është më ndryshe. Më i maturuar dhe më vendimtar. Paul
Paulo Dybala është ende duke u rikuperuar nga covid-19 Ylli i Juventus, Dybala, ishte një nga lojtarët që vuajti më së shumti nga Covid-19. Argjentinasi u përballë për disa
Në video-konferencë me presidentin, biznesmeni harron kamerën hapur në dush (VIDEO) Një biznesmen brazilian e ka lënë gabimisht hapur kamerën e kompjuterit ndërsa ishte pjesë e një video-konference të bër
Për Cavanin del në skenë edhe skuadra nga Amerika e Jugut Edinson Cavani është në dilemë për të ardhmen e tij. El Matador i cili është në skadencë kontrate me Paris Saint Germain
Djali me koronavirus, prindërit e Dybala marrin përgjigjet e testeve Familjarët e Paulo Dybala nuk janë të infektuar me koronavirus. Kështu familjarët e tij në Argjentinë i janë nënshtru
Skuadra e Juventusit iu nënshtrua testeve për koronavirus, këto janë rezultatet Një ditë pas rezultimit pozitiv me Koronavirus të Paulo Dybalas dhe bashkëjetueses së tij, në shtëpinë e Juventusit vjen
Paulo Maldini dhe djali i tij të infektuar me koronavirus Sipas "GianLucaDimarzio" Paolo dhe Daniel Maldini ka në dalur pozitiv me koronavirus. Po ashtu njoftimi zyrtarë e ka
Paulo Dybala merr një super dedikim romantik nga e dashura (FOTO LAJM) Paulo Dybala vijon të jetë në një formë të shkëlqyer në fushën e lojës dhe si rrjedhojë ka marrë si shpërblim një vend t
Pse shkenca thotë se beqarët jetojnë më mirë Të qenët single ka avantazhet e veta. Nuk është vetëm një mendim, por një pohim shkencor. Në fakt, kërkime të ndryshme k
Dybala magjik, i vetëm shënon dopietë dhe përmbys rezultatin (VIDEO) Juventus ka përmbysur rezulatin ndaj Lokomotivës së Moskës. Është Paulo Dybala i cili ka realizuar dopietë në vetëm
Dybala në "errësirë", Oriana "ndriçon" në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Paulo Dybala nuk po kalon një moment pozitiv tek Juventusi. Pas një vere të nxehtë merkatoje, sulmuesi argjentinas që