999 rezultate për

paul

Paulo Dybala flet për eleminimin e Italisë nga Kupa e Botës Paulo Dybala mendon se mungesa e Italisë në Botërorin Rusia 2018 duhet të jetë një pikë kthese për italianët që ta rishi
Berisha s’i ndahet Ndreut: Rama e mban peng me këtë dosje Ish-kryeministri Sali Berisha, sërish ka sulmuar ish-vëllain e Prerin Ndreut dhe sipas tij ka bërë publike dosjen me t
"Ti do rrahur", PD kërkon përjashtimin e Pjerin Ndreut nga Kuvendi (FOTO LAJM) Partia Demokratike i ka kërkuar sot Kuvendit të marrë masë disiplinore duke e përjashtuar për 10 ditë deputetin e PS-së,
Berisha nuk heq dorë: Vëllai i Ndreut i dha Tahirit patentën e jahtit 100 tonësh ISh-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish për çëshjten “Tahiri”, ku është përmendur dhe emri i vllait të deputeti
Deputeti i PS-së Bashës: Vëllai im nuk ka lidhje me patentat e Tahirit, boll bëre gafa Pak pas denoncimit të Bashës, se vëllai i tij është përfshirë në dhënien e patentës së Tahirit, deputeti i PS-së Pjerin
Denoncimi i Bashës: Si mafia Rama-Tahiri garantuan trafikun e drogës Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka reaguar me anë të një statusi në Facebook, ku ka denoncuar nëpërmjet me
Nga Soros tek Madona, të gjithë VIP-at e nxjerrë zbuluar prej Paradise Papers Tani që ra perdja, duket se nuk ka më ëngjëj në botën e politikës, artit dhe financës. Ja disa prej personazheve që kanë
Ish-drejtori i fushatës së Trump-it: Jam i pafajshëm! Ish-drejtori i fushatës së Donald Trump, Paul Manafort u shpreh se është i pafajshëm nga akuzat që e prekin në hetimin m
Juventus kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Juventus kthen përsëri avantazh kundër Udinese, ku po luan me 10 lojtarë. Rugani shënon pas një krosimi të marrë nga
"Dybala nuk është një lider" Ish-mesfushori i Juventusit dhe Napoli, Massimo Mauro iu referua Il Corriere dello Sport për formën e lojtarit të Zonjës
Deklarata e Allegrit pas ndeshjes me Lazion Massimiliano Allegri pas humbjes së Juventusit të tij kundër Lazios në "Stadium Allianz", një nokaut pas humbjes së pena
Paul Papadimitriou, surpriza e fundit e AllWeb Në 12 Tetor, Tirana do të jetë vendi ku marketerët më të mirë dixhital, inovatorët dhe folësit do të bashkohen për edici
Paulinho tregon si e bindi Messi të bashkohej me Barcelonën Paulinho ka zbuluar se Lionel Messi e ka pyetur atë nëse dëshiron të transferohet te Barcelona dhe kjo në fund e bindi t
Paulinho: Jam shumë i lumtur për atë që po më ofron Barcelona Barcelona mposhti Eibarit me rezultat 6-1, teksa shkëlqeu dhe Paulinho, i cili u prit me ovacione. Ai shënoi një gol dhe
Ja si u vlerësuan Messi dhePaulinho në ndeshjen kundër Eibar Barcelona e ka shënuar fitoren e pestë radhazi në kampionat duke e mposhtur Eibarin me rezultat 6-1. E gjithë ndeshja
Paulinho nuk njihej si i tillë, lojtari i dytë më i mirë tek Barca me gola dhe asist Edhe pse erdhi me shumë zhurmë të Barcelona, braziliani Paulinho e ka gjetur vetën mjaftë mirë. Ai ka shënuar golin e
Kjo është rruga që ndan dy botë të ndryshme në Brazil (FOTO) Disa mijëra njerëz të pastrehë jetojnë në kasolle prej najloni dhe tenda të cilat i kanë ngritur në një fushë, ku vetëm
“Paulinho do t’i habisë skeptikët me aftësitë e tij” Mbrojtësi brazilian i Atletico Madridit, Filipe Luis beson se transferimi i ri i Barcelonës, Paulinho do të habisë shumë
Mbrëmje e madhe për Paulinhon, bën debutimin me Barcelonën Nënshkrimi i Paulinhos nuk mund të ketë qenë i mirë pritur për disa nga tifozët e klubit. Por mbrëmëishte një moment i v
Zyrtare! Arsenali largon një lojtar Gabriel Paulista është larguar nga Arsenali për t’u transferuar në Spanjë te Valencia. Valencia ka kompletuar transfe