999 rezultate për

paul

Henry: Paul Pogba nuk është N'Golo Kante Legjenda franceze e Arsenalit, Thierry Henry ka folur rreth dyshes franceze, N’Golo Kante dhe Paul Pogba, teksa ka folur
Një shqiptar i Barcelonës mes Coutinhos dhe Paulinhos Talenti shqiptar nga Kosova, Liridon Kabashi është pjesë e akademisë së Barcelonës. Ai ka përfituar nga rasti duke b
Kur edukata e shëmtuar takohet me moralin, vjen dhe turpërimi i Suarezit nga Paulista Barcelona arriti të mposhtë në Camp Nou Valencian me rezultatin 1-0. Goli nga vendasit u shënua nga Suarez, i cili u asi
Thyen laptopin para studentëve, si pjesë e një demonstrimi të pazakontë Eric Paulos që është profesor në një universitet të Kalifornisë së Shteteve të Bashkuara, ka thyer laptopin para student
Thyesja e rregullave, fansat irritohen me Dua Lipa-n pas ndarjes nga Paul Klein Pak ditë më parë mësuam se këngëtarja me prejardhje shqiptare është ndarë nga i dashuri i saj prej 5 muajsh për t’u rikt
Sanchez në telashe, rrëfehet studentja: Më ofroi 1000 paund për seks Një studente ka zbuluar se Alexis Sanchez i ka ofruar 1.000 paundë për marrëdhënie seksuale dhe se e ka tradhtuar katër
Dua Lipa rikthehet në krahët e ish të dashurit Pasi u nda nga Isaac Carew Dua Lipa nisi një ldihje të re më muzikantin Paul Klein. Por, The Sun shkruan së fundmi s
Barcelona i kundërpërgjigjet Sociedadit, Paulinho rihap ndeshjen (VIDEO) Barcelona ka rihapur ndeshjen në "Estadio Anoeta" ndaj Real Soceidad. Është Paulinho ai që ka ngushtuar rezultatin p
E FUNDIT / Paulo Dybala do të luajë kundër Tottenham Hotspur Njoftohet se Paulo Dybala do të jetë gati të luajë për Juventusin në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër skuadrës angl
Një tjetër regjisor nën akuzat për abuzim seksual Gjatë vitit që lam pas bota e kinematografisë u trondit ndjeshëm për shkak të akuzave të bëra nga aktore të shumta drejt
Çmendet Manchester United, 150 milionë euro për Paulo Dybalan Jose Mourinho kërkon Paulo Dybala te Manchester United. Jna disa të përditshme britanike që e japin këtë informacion, ma
Publikoi trupin e një personi të vetëvrarë, kritika të forta për të riun (FOTO LAJM) Logan Paul njihet si ylli amerikan i kanalit YouTube. Por video e fundit e publikuar nga ai është kritikuar shumë nga të
Juventusi i vendos çmimin e duhur Dybalas Juventus është i gatshëm të shes sulmuesin argjentinas, Paulo Dybala, nëse merr ofertën e duhur nga skuadrat që intereso
Barcelona po i gjen shtëpi Coutinhos Philippe Coutinho do të ketë mjaft përkrahje për të zënë karar në Barcelonë, me Paulinhon që ka zbuluar se skuadra tashm
Paulinho ka një mesazh të qartë për Coutinhon Interesimi i Barcelonës për Philippe Coutinhon është bërë i qartë nga një seri ofertash dhe Paulinho shpreson se ylli i
Zyrtare: Swansea City shkarkon trajnerin Paul Clement (FOTO LAJM) Swansea ka njoftuar se ia ka shkëputur kontratën trajnerit të mirënjohur Paul Clement, pas rezultateve të dobëta. “Ne
Barcelona nuk ngopet, shënon edhe të katërtin ndaj La Corunas (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Deportivo La Corunas në "Camp Nou" Është përsëri ai që shënoi golin e
Shënohet edhe goli i dytë në sfidën Barcelona - La Coruna (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj La Corunas në "Camp Nou" Këtë herë është mesfushori Paulinho ai që ka sh
Formacionet zyrtare: Barcelona - La Coruna Barcelona pret sonte në "Camp Nou" Deportivo La Coruna, ndeshje e vlefshme për javën e 16-të të La Ligas. Barcelona
Paul Pogba me model të ri flokësh (FOTO LAJM) Paul Pogba mbahet si një yll në fushë edhe jashtë saj. Ai është një nga lojtarët që ndryshon lukun e flokëve. Këtë r