999 rezultate për

paul

Paraqitja e suksesshme, Paulinho i ri kalon në Leverkusen Adoleshenti do ti bashkohet Leverkusenit sapo të mbushë 1moshën madhorenë korrik, pasi pati një karrierë të shkëlqyer në
PSG nis bisedimet me Paul Pogban Paris Saint-Germain kanë kontaktuar me përfaqësues të Paul Pogbas derisa pritet që të ofrojnë shumë para për Manchester
Raiola i ofron Realit mesfushorin francez Real Madridit i ishte ofruar mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba, gjatë afatit kalimtar të janarit. Raportoh
Pogba tregon tmerrin që mund të kishin përjetuar në rast se City do të fitonte titullin kundër tyre Paul Pogba ishte njeriu i ndeshjes në përmbysjen e madhe kundër Manchester Cityt, fitore e cila shtyu për të paktën 1 ja
Del Piero me fjalë të mëdha për Paulo Dybalan: Ky është viti i tij Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, beson që ky mund të jetë viti i Paulo Dybalas. La Joya tani mban veshur
I trembeshin Barcelonës dhe Realin, por Juventusit ia merr Dybalan Atletico Sipas Don Balon e ardhmja e Paulo Dybalës do të jetë në Madrid, tek Atletico e Madridit. Gjithashtu raportohet se pal
Paulo Dybala lidhet me një kalim të mundshëm në Spanjë Sa vijnë e shtohen spekulimet me sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala që lidhet me një kalim të mundshëm në Spanjë. S
Messi: Me Dybalan nuk kam asnjë problem Lionel Messi ka deklaruar se nuk ka asnjë problem me sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybalan. "La Joya" tha se ai do të
Higuain këshillon Dybalan pasi nuk u ftua nga Argjentina Gonzalo Higuain ka këshilluar yllin e Juventusit Paulo Dybalas. Dybala nuk gjendet në listë pasi u la jasht listës së Ko
Paul Pogba tregon arsyet pse Messi është special Mesfushori i Manchester Unitedt, Paul Pogba, ka komentuar talentin e Lionel Messi duke e cilësuar shumë special. Më pas
Do të çmendeni me stilin e ri të flokëve të Paul Pogba (FOTO LAJM) Paul Pogba është një dështim për Manchester United këtë sezon, por ja qe ai nuk e ka problem që të takohet edhe me armik
Dybala shihet në Madrid, "dridhen" tifozët e Juventusit Me kampionatet e ndërprerë për shkak të angazhimeve të kombëtareve të tyre, Paulo Dybala është parë në Madrid, nën shoqë
Paul Pogba vlerëson ish-shokun e tij që luajti tek Juventusi Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, ka falënderuar ish-shokun e tij që luajti tek Juventus, Paulo Dybalan. Po
Paul Pogba mungon për Manchester United në ndeshjen ndaj Sevillas Manchester United do të duhet të bëjë pa Paul Pogba për ndeshjen e nesërme në UEFA Champions League kundër Sevillas, pas
Dikur ironizonin duke e krahasuar me Paulinhon, por sot CR7 kalon dhe Messin Dy golat e realizuarnë ndeshjen e sotme kundër Eibarit, Cristiano Ronaldo, ka arritur në 18 finalizimeve në La Liga dhe
Shpëtimtari Dybala, Juventusi fiton përballjen ndaj Lazios së Strakoshës (VIDEO) Juventus ka arritur të triumfoj ndaj Lazios së Thomas Strakoshës në "Olimpico", pasi Paulo Dybala shënoi golin e fitores
Minuta dramatike, Paulo Dybala kalon Juventusin në avantazh ndaj Lazios (VIDEO) Juventus ka shënuar golin e avantazhit ndaj Lazios në "Olimpico". Në minutat e fundit Paulo Dybala ka realizuar goli
6 mesfushorët që mund të zëvendësojnë Paul Pogban tek Manchester United (FOTO LAJM) E ardhmja e yllit të Manchester United, Paul Pogba, është në lëkundje gjatë javës së kaluar, me thashethemet që po e lid
Mourinho mbron Pogban dhe hedh poshtë spekullimet e ditëve të fundit Jose Mourinho është përplasur me gazetarët, në lidhje me lajmet e fundit të raportuara në media, mbi një krisje mes port
Skuadra e Juventusit ndaj Tottenhamit, Allegri lë jashtë Paulo Dybalan Paulo Dybala nuk është përfshirë në skuadër për ndeshjen e nesërmen që Juventusi do të zhvillojë ndaj Tottenham Hotspur.