999 rezultate për

paul

Argjentina u eliminua, Paulo Dybala flet për herë të parë Argjentina nuk bëri një paraqitje të mirë në Kupën e Botës në Rusi. Të shumta kanë qenë reagimet e lojtarëve dhe analist
Ngjarja e rëndë që fshihet pas kësaj fotoje (FOTO LAJM) Një i ri u fotografua duke qeshur dhe me gjak në fytyrë, vetëm pak kohë pasi u arrestua për vrasjen me thikë të nënës së
Pësoi ishemi cerebrale, del fotoja e Paulin Sterkaj nga spitali (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama pak ditë më parë njoftoi se deputeti i PS, Paulin Sterkaj është shtruar në spital. Paulin Sterk
Pësoi ishemi cerebrale, si është sot gjendja e Paulin Sterkajt Kryeministri Edi Rama njoftoi ditën e djeshme se deputeti i Partisë Socialiste, Paulin Sterkaj, ndodhet në gjendje të vë
Rama u lut për shëndetin e Paulinit, zbulohet çfarë ndodhi sot me deputetin e PS Ditën e sotme kryeministri Edi Rama zbuloi se deputeti i PS-së Paulin Sterkaj është në gjendje të rëndë shëndetësore.
Brazil - Zvicër, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Brazili u ndal sot nga Zvicra e shqiptarëve, duke barazuar 1-1 në sfidën që u zhvillua në “Rostov Arena”. Xherda Shaq
Pas oktapodit Paul, ky mac do të parashikojë fituesin e ndeshjeve në Botëror (FOTO LAJM) Oktapodi Paul është ndoshta gjallesa e detit më e famshme sa i përket futbollit me parashikimet e sakta që bëri gjatë Bo
Dybala drejt transferimit te PSG Sipas “Paris United” që njihet për raportimet e saj të sakta mbi skuadrën e PSG, ka publikuar një lajm ku thotë se Paulo
Zyrtare: Fred transferohet tek Manchester United Manchester United ka zyrtarizuar transferimin e mesfushorit të Shakhtar Donets, Fred. "Djajtë e Kuq" lajmëruan se ata
CIES publikon 20 lojtarët më të shtrenjtë në Seria A CIES Football Observatory së fundmi ka publikuar një listë me 20 lojtarët më të kushtueshëm në Itali. Ky portal merre
Tifozët vërshëllyen Pogban? Deschamps i del në mbrotje 25-vjeçarit Didier Deschamps iu tha mbështetësve të Francës të mos i ulin pritshmëritë e tyre, pasi Paul Pogba u vërshëllye gjatë fi
Paulo Dybala: E pabesueshme te luash me Messin Paulo Dybala i Juventusit pranon se Lionel Messi është 'lojtari më i mirë në historinë e futbollit' dhe trajnimin me të
Dy klubet evropiane duan shërbimet e Paulo Dybalas Dy klubet evropiane: Liverpool dhe Atletico Madrid do të luftojnë me njëra-tjetrën për shërbimet e yllit të Juventusit,
Paul Pogba nuk e sheh të ardhmen tek Manchester Unitedit Paul Pogba nuk është i përkushtuar për një marrëveshje afatgjate me Manchester United dhe thotë se gjithashtu nuk e ka p
Simeone dëshiron Paulo Dybala tek Atletico Pas suksesit në Europa League, ku arrit të ngre lartë trofeun e këtij kompeticioni, Atletico Madrid, po mendon për merka
Dybala shumë afër rinovimit të kontratës me Juventusin Paulo Dybala ka vendosur të qëndrojë te Juventusi. Lajmi i dhënë disa ditë më parë në intervistë nga Bepe Marota konfirm
Bayern Munich 100 milionë euro për Paulo Dybalan Bayern Munich është e gatshme të ofroj 100 milionë euro për talentin e Juventusit Paulo Dybala. Ai ka luftuar me vend
Këta janë emrat e preferuar të gjermanëve Sipas një vlerësimi të publikuar sot nga Shoqata e Gjuhës Gjermane (GFDS) rezulton se prindërit gjermanë preferojnë emra
Paraqitja e suksesshme, Paulinho i ri kalon në Leverkusen Adoleshenti do ti bashkohet Leverkusenit sapo të mbushë 1moshën madhorenë korrik, pasi pati një karrierë të shkëlqyer në
PSG nis bisedimet me Paul Pogban Paris Saint-Germain kanë kontaktuar me përfaqësues të Paul Pogbas derisa pritet që të ofrojnë shumë para për Manchester