999 rezultate për

paul

Paulo Dybala ‘’anashkalon” Bayern Munich Paulo Dybala shënoi dje golin e parë me Përfaqsuesen e Argjentinës në miqësoren e fituar 2-0 ndaj Meksikës dhe se kët
Paulo Dybala: Golin ja dedikoj babait, tani shpresoj të shënoj sa më shumë Paulo Dybla shënoi dje golin e parë me kombëtaren e Argjentinës në fitoren 2-0 që Albicelstet fituan ndaj Meksikës.
Çmendet Juventus, gati të transferojë yllin e PSG Juventus po bëhet një nga skaudrat më të forta në evropë, pasi po transferonë lojtarë me kualitet të lartë. Ata në m
Dybala kundër Ronaldos, ka një kërkesë për Agnellin Sulmuesi i skuadrës së Juventusit, Paulo Dybala i ka bërë një kërkesë presidentit bardh e zi, Andrea Agnelli për të sjel
Lumturohuni për të, Anjeza Shahini shtatzanë për herë të parë Ditën e sotme këngëtarja e mirënjohur shqiptare Anjeza Shahini nëpërmjet një postimi në faqen e saj zyrtare në instagram
Juventus kalon në avantazh ndaj Cagliarit (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Cagliarit në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është Paulo Dybala në minutën e
Man Utd “burgos” Paul Pogba Skuadra e Manchester United ka marrë një vendim të fortë sa i përket çështjes Pogba. Pas ndeshjes ndaj Juventusit, drej
E bujshme / Paulo Dybala i thotë “po” Reali Madridit Paulo Dybala arriti të shënoj golin e parë për këtë sezon në ndeshjen e djeshme përballë skuadrës së Bolongas. Por g
​“Paul Pogba do të largohet në janar” Ish-mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Ince, beson se zgjidhja e vetme për problemin e mesfushorit francez, Paul Pog
Flet Allegri, kërkon më shumë nga CR7 e Dybala Juventus ka marrë një tjetër fitore në Seria A, ku këtë radhë përballë kishte Bolognan. Golin e parë e ka shënuar Pa
Paul ​Pogba i përgjigjet kritikuesve Ylli francez i Manchester Unitedit, Paul Pogba, i ka kritikuar personat që, sipas tij po krijojnë dramë, pas komenteve t
Paul Pogba falënderon Mourinhon Mesfushori francez i Manchester Unitedit, Paul Pogba, ka falënderuar trajnerin e tij, Jose Mourinhon, si dhe bashkëlojta
Juventus dhe United gati të "trondisin" futbollin me këtë shkëmbim Juventus dhe Manchester UNited raportohet se po përgatitet për një shkëmbim të madh që do të trondisë botën e futbollit.
Mourinho zbulon të ardhmen e Pogba tek United Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, së fundmi ka folur në lidhje me fatin e Paul Pogbas te kjo skuadër. Pog
Dorëzohet Manafort, gati të "tradhtojë" Presidentin Trump Ish-kreu i fushatës presidenciale të zotit Trump, Paul Manaforti, ka rënë dakord të pranojë fajin për dy akuza kriminale
Pirlo "thumbon" keq Dybalan: Nuk po punon Legjenda e Juventus, Andre Pirlo në një intervistë për "TuttoSport" ka gjetur rastin të komentojë lojtarët aktual të Juv
Shuhen shpresat e Juventusit, Pogba ikën në Spanjë “Tre vite këtu e më pas do të ikësh në Spanjë”. Ky ka qenë premtimi që menaxheri Mino Raiola i ka bërë Paul Pogbasë, kur
​Manchester Unitedit gjen zëvendësuesin e Paul Pogbas Trajneri portugez i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, raportohet se ka gjetur gjashtë mesfushorë të cilët do të mund t
Pogba te Juve? Agjenti i tij vihet në lëvizje Paul Pogba ka qënë një nga emrat më të lakuar për një largim nga klubi i Manchester UNited. Francezi është kërkuar m
Suarez hap dyert e Barcelonës për yllin e United Ylli i Manchester United, Paul Pogba këtë merkato vere është lidhur shumë me një transferim të mundshëm për të klubi i B