999 rezultate për

paul

Paulo Sosa pranë stolit të Romës Sipas Corriere dello Sport, sonte në ndeshjen e kthimit mes Portos dhe Romës për Ligën Kampioneve në tribunat e stadium
Oriola prezanton tezen e saj, por nuk po i besojmë dot syve (FOTO LAJM) Tezja e modeles së njohur Oriola Marashi quhet Paula Jakaj. Eshtë teze vërtet por duket si një vajzë shumë e njomë në
Shkëmbim i bujshëm Icardi-Dybala? Interi dhe Juventusi mund të kryejnë një shkëmbim të munshëm që do të mbaheyt mend gjatë në Itali,shkruan Albeu.com.
Fotot tërbuese në Instagram, çfarë thotë babai i modeles (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba
Kjo është arsyeja pse Ronaldo festoi në stilin e Paulo Dybalas Shënoi gol të bukur me kokë dhe festoi si Dybala, Ronaldo është sensibilizuar me shokun e tij të skuadrës. Ronaldo sh
Martial: Paul është Paul Anthony Martial nuk e ka mbajtur të fshehur admirimin e tij për shokun e skuadrës, Paul Pogba. Sulmuesi francez ka vl
Zyrtare: Paul Scholes bëhet trajner i kësaj skuadreje Legjenda e Manchester United, Paul Scholes, më në fund e ka filluar karrierën e tij si trajner. Pas shumë vitesh të s
Solskjaer: Pogba e meriton të jetë kapiteni i Manchester United Ole Gunnar Solskjaer e ka quajtur Paul Pogba "një lider" dhe këmbëngul se nuk do të mendohet dy herë për t’ia dorëzuar s
Paul Pogba merr vendimin për të ardhmen e tij Pas shumë zërave se do të largohet nga Manchester United, Paul Pogba ka vendosur rreth të ardhmes së tij. Mesfushori
Ibrahimovic: Pogba ndihet i lirë pas largimit të Mourinhos Ish-futbollisti i Manchester United, Zlatan Ibrahimoviq, ka thënë se Paul Pogba tashmë po ndjehet i lirë pas largimit të
Sekreti i Piatek është e dashura e tij Pauliana (FOTO LAJM) Sulmuesi i Genoas Kriztozof Piatek është njeriu më i përfolur në merkaton e janarit teksa kërkohet nga shumë klube të
Kushton 250 mijë paund, Paul Pogba prezanton Ferrarin e tij (FOTO LAJM) Paul Pogba ka shkuar sot në stërvitje të Manchester United me Ferrarin e tij të ri...por a është ai i përshtatshëm për b
Pogba pret të bëhet baba, zbuloni dhuratën madhështore që i bën vetes (FOTO LAJM) Paul Pogba do të bëhet baba. "Sun Sport" zbuloi se e dashura e mesfushorit francez, Maria Salaues, është shtatzënë dhe p
Rrëfehet boksieri amerikan: Do ta bëj McGregorin për spital Polemikat mes irlandezit të arteve marciale mikse Conor McGregor dhe boksierit amerikan Paulie Malignaggi janë rikthyer
Interi pranë akordit me sulmuesin e Udineses Me eliminimin nga Champions dhe thuajse jashtë luftës për titullin kampion, te Interi e kanë të qartë që nuk kanë nevojë
Vellai Pogbas sulmon Mourinhon Jose Mourinho ishte problemi te Manchester United, pasi dëshironte të ishte qendra e vëmendjes. Kështu thotë vëllai Math
Juventusi fikson çmimin e Paulo Dybalas Bayern Munichu, Paris Saint-Germaini dhe Manchester City e kanë shprehur tanimë interesimin për yllin e Juventusit, Paul
Pogba ndryshon mendim për Mourinhon: Më bëri person më të mirë dhe për këtë e falënderoj Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba, e ka falënderuar ish-trajnerin tij Jose Mourinhon, për shkak se i ka ndih
Dybala takohet me Pogban Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala është fotografuar me yllin e Manchester United, Paul Pogba, duke rritur më shumë spe
Nënë e dy fëmijëve, fotot provokuese të kësaj modeleje bëjnë xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet baba