999 rezultate për

paul

Agjenti i Dybala konfirmon krizën: Paulo nuk përshtatet me Ronaldon, largohet Ardhja e Cristiano Ronaldos u prit me optimisëm të madh nga tifozët e Juventusit dhe aq më tepër nga Paulo Dybala. Ar
Copa America, Argjentina lë jasht Icardin dhe Higuain (FOTO LAJM) Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, nuk është ftuar në skuadrën e cila do ta përfaqësojë Argjentinën në Kupën e Amerikës m
Vëllai i Dybala-s i hedh benzinë zjarrit: Ka shanse që të largohet nga Juventus Vëllai i Dybala-s i hedh benzinë zjarrit: Ka shanse që të largohet nga Juventus, ai ka nevojë për ndryshim Shanset e
Vëllai futbollist zbulon të ardhmen e Paul Pogba Florentin Pogba thotë se "gjërat do të ndodhin gjatë verës”, ndërsa foli për të ardhmen e vëllait të tij, Paul, te Manch
Këpucët e Pogba shiten 30 mijë euro, ku shkojne paratë (FOTO LAJM) Këpucët që Paul Pogba përdori në finalen e Botërorit të Rusisë, ku u shpall kampion me Francën, dolën në një ankand në P
Strakosha për penalltinë e pritur: I studioj sulmuesit kundërshtar (VIDEO) Thomas Strakosha ndihmoi Lazion e tij dje teksa i priti një penallti sulmuesit De Paul në fitoren që ekipi i Lazios arri
Super Strakosha, i mohon golin nga penalltia Udineses (VIDEO) Lazio po fiton 2-0 kundër Udinese-s në shtëpi falë golave të Caicedo (21') dhe autogolit të Sandro (24'), por edhe falë
Solskjaer: Pogba nuk largohet në verë Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, ka thënë se nuk e sheh Paul Pogban duke u larguar nga klubi para s
McGregor thumbon Paulie: Çfarë kafshe që je Conor McGregor ka evituar udhëtimin në Amerikë për të ndjekur nga afër duelin e parë të mikut të tij Artem Lobov në Bare
Super goli i javës vjen nga ylli i Udineses (VIDEO) Një super gol është shënuar pak minuta më parë në ndeshjen Udinese-Empoli. Është argjentinasi Rodrigo De Paul i cili
Dalin dëshmitë e 'fajdexhinjve' të Shkodrës: Radovani na mashtroi me premtimin e Edi Ramës Dosja e bujshme e “fajdexhinjve” në Shkodër duket se po merr një tjetër rrjedhë. Në Gjykatën e Apelit, 12 të arrestua
ZYRTARE/ Pato firmos me Sao Paulon Alexandre Pato kthehet në atdhe dhe firmos për një ndër klubet më të mëdhenj në Brazil, Sao Paulo. "O Tricolor" kisht
'T’i gjej djemtë e t’i vras o Paulin', përgjimet tronditëse të fajdexhinjve të Shkodrës Zbardhet pjesa e dyte e pergjimeve që çoi nën pranga grupin e fajdexhinjve të Shkodrës. Gjithçka ka nisur kur ish-pre
Juventusi vendos çmimin për Paulo Dybala Juventusi duket se ka vendosur të heqë dorë nga superylli argjentinas, Paulo Dybala, të cilit ia ka vënë çmimin. Kamp
Mourinho: Paul Scholes kthehu në studio Legjenda e Manchester United Paul Scholes ka qenë një nga kritikët më të ashpër të Jose Mourinho-s kur ai ishte trajneri
Mos harro borxhin e babës! Dalin përgjimet e grupit të fadexhinjve të Shkodrës Një histori e pashpresë bixhozi. Dy të rinj të varur prej tij që i lanë mbi kurriz të atit miliona euro borxh. Dhe 19
Paul Scholes qëndron vetëm 31 ditë si trajner i Oldham Athletic Ish-mesfushori i Manchester United dhe Anglisë, Paul Scholes, ka braktisur pozicionin e tij si trajner i Oldham Athletic
U rrëmbye kur ishte foshnje, kthehet në familjen e gabuar Një burrë i cili thotë se ishte rrëmbyer nga spitali 55 vjet më parë kur ishte foshnje dhe pas dy vitesh ishte kthyer te
Paula i uron fat CR7 dhe Portugalisë në kualifikueset e Europianit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Paula Labaredas ka zgjedhur një mënyrë ndryshe për të ftuar rikthimin e Cristiano Ronaldo te Portugalia
Lajm bombë nga Anglia, Manchester United ofron 135 milion euro për Dybalën Në rast se largohet Romelo Lukaku Manchester United duket se e ka identifikuar tashmë zëvendësuesin e tij për sezonin e