999 rezultate për

patozi

Astrit Patozi i këndon Sokoll Olldashit (VIDEO) Astrit Patozi ka qënë një nga miqtë më të ngushtë të deputetit të ndjerë Sokol Olldashi. Ai i ka dedikuar një këngë
Hapja e Dosjeve/ Patozi: Pa pjesëmarrjen tonë do dalë një produkt i deformuar (VIDEO) Deputeti i PD, Astrit Patozi, ka paralajmëruar mazhorancën në Kuvend se duke i hequr opozitës mundësinë e marrjes pjesë
Patozi nuk i ndahet Ramës: Trump mund t’ia rrethojë emrin me laps të kuq (VIDEO) Deputeti demokrat, Astrit Patozi, shënjestroi deklaratat e kryeministrit Rama për Donald Trump, duke thënë se presidenti
Patozi kërcënon Ramën: Nuk ta uroj, por mund të kesh fundin e... Deputeti i PD-së, Astrit Patozi, ka replikuar disa herë ditën e sotme në Parlament me kryeministrin Edi Rama. Patozi fil
Rama humb kontrollin: Jeni në vete apo jo, keni ik për ... Vijojnë debatet në Kuvend, në lidhje me drogën dhe mbetjet. Deputeti demokrat, Astrit Patozi, është shprehur se Shqi
Patozi: Noka u arratis 19 vjeç kurse Rroshi fshehu krimin (VIDEO) Deputeti i Partisë Demokratike Atsrit Patozi ka folur rreth rastit të ish ministrit të Brendshëm Flamur Noka i cili sipa
Patozi: Zgjedhje lokale e të përgjithshme në 2017 Deputeti i PD, Astrit Patozi, i ka propozuar sot në Kuvend kryeministrit Edi Rama që në vitin 2017 të shpallë zgjedhje t
SHËNIM/ Prapaskena e revoltës së Topallit, Patozit, Pollos dhe Rulit ndaj ambasadorëve Nga Albeu.com Ka shkaktuar thuajse në mini revoltë të disa deputetëve demokratë vizita e sotme e ambasadorëve
Patozi ironizon: LSI të ngrejë komision për CEZ-in Astrit Patozi nga ana e PD-së teksa Kuvendi ka miratuar ngritjen e dy Komisioneve Hetimore për CEZ-in e ka ironizuar max
Patozi tallet me Veliajn: Po në Durrës a do të ketë shi?! Deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi ka reaguar me ironi lidhur me paralajmërimin e Erion Veliajt, i cili bëri t
Patozi: Ja kur do të ikë Rama Deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi ka shkruar se Edi Rama nuk ikën nga drejtimi i PS-së as pas humbjes dhe as
Patozi: Gjermeni më normalja e qeverisë Rama (VIDEO) Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, i ftuar mbrëmjen e së premtes në emisionin "Oktapod" të Turjan Hyskës, ka
"Luftë e hapur", ja si e injorojnë njëri-tjetrin Patozi e Felaj Deputeti Astrit Patozi ka ironizuar ministren për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj, për faktin se vijon ta mb
Patozi: Qeveria ka vdekur; Rama: Ju ka mbetur ora kur ju hodhën nga karriget Gjatë seancës së sotme, deputeti demokrat Astrit Patozi ka hedhur kritika të ashpra ndaj maazhorancës në këto dy vite qe
Patozi: Ne humbëm, LSI e babëzitura e madhe Për Astrit Patozin, LSI është e babëzitura e madhe dhe se të ngresh gishtat e fitores është një dasmë në vdekje. Gjatë f
Prani e shtuar e policisë në Vorë, debate mes Patozit dhe kryetarit të QV-së Në Vorë në një prej qendrave të votimit disa banorë nuk u lejuan të votojnë edhe pse e kishin emrin në lista me pretendi
Letër e hapur e Patozit: Meta në krye të operacionit ushtarak në Vorë Lidhur me incidentet e shkaktuara në Bashkinë e Vorës, deputeti demokrat Astrit Patozi i ka dërguar një letër të hapur k
Plas sherri në Kuvend për spotin e LSI, Meta-Patozit: Merre me qetësi dhe dashuri Pas akuzave të ardhura nga PD se LSI po manipulon votat, referuar edhe spotit, Meta replikoi në seancën e sotme plenare
Këmbanë alarmi për lirinë e mediave, Patozi shigjeton Qeverinë Teksa ka marrë fjalën në Kuvend, Astrit Patozi akuzoi Qeverinë se u bën presione mediave. Sipas tij, kur shtypi blihet,