999 rezultate për

patozi

Përplasjet Rama-Meta, Patozi: Ata e kanë më të lehtë të vriten se sa… Deputeti demokrat Astrit Patozi ka reaguar pas konflikteve dhe akuzave e kundërakuzave në kampin qeverisës PS-LSI. N
Patozi: Miku im që u habit nga pritja e policëve për ministrin e ri Deputeti i PD Astrit Patozi me anë të një statusi për ndryshimet e fundit në kabinetin qeveritar, ka ironizuar mënyrën s
Shkarkimi i ministrave, Patozi: “Koka turku” për Erion Veliajn Deputeti demokrat Astrit Patozi kaq reaguar pas lëvizjeve të fundit brenda. Patozi thotë se 3 ministrat e tjerë janë
Astrit Patozi "zbardh" shkakun e largimit të Tahirit Pas lajmit për dorëheqjen e ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ka reaguar deputeti demokrat Astrit Patozi. Me një a
Patozi hedh "bombën": Letrën e Prengës e shkroi Rama Deputeti demokrat Astrit Patozi ka një version të tijin mbi kërkesën e socialistit Armando Prenga për të hequr dorë nga
"Jemi lodhur nga Jozefina, Grida, Ristani, Patozi, Bregu, Noka dhe Bode. Jeni kredi të këqija" Një aktiviste e PD-së ka treguar se cilët personazhe nuk rrinë në çadrën e lirisë para Kryeministrisë”. Në një status
Teza e re e PD-së? Qeveri teknike dhe kryeministrin ta propozojë PS Nëse do të ishte në vendin e Bashës, deputeti Astrit Patozi do t’i propozonte kryeministrit Rama që pasi të pranojë qeve
Patozi ironizon Majkon për foton e të birit: Me kriterin tënd, Dokle do e kishte vrarë 10 herë vajzën Deputeti i PD-së Astrit Patozi ka ironizuar socialistin Pandeli Majko per foton e te birit me dy gishta lart. “Protes
Patozi mesazh të fortë Bashës: S’duam pushtetin në tavolinë Deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi nga sheshi i protestës ka deklaruar se ky është i vetmi instrument qe i ka
Patozi paralajmëron qeverinë për protestën e 18 shkurtit: Lutuni për një rotacion normal të pushtetit… Astrit Patozi, deputeti i Partisë Demokratike mori fjalën në Kuvend ku paralajmëroi qeverinë të mos e marrë me tallje p
Urimi i Patozit për Vitin e Ri: Ndryshimi nis nga vetja Deputeti i PD-së, Astrit Patozi u ka bërë një urim të veçante të gjithë miqve te tij ne “facebook” me rastin e festave.
"Hashash-buxheti ose testamenti politik i Edi Ramës" Ish-kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Astrit Patozi ka thënë se buxheti i vitit 2017 është i fundit
Plas gallata në Kuvend/ Patozi pyet për Shehajn, Leskaj: Ke ngatëruar seancën (VIDEO) Deputeti i PD, Astrit Patozi, ka shkaktuar të qeshura sot në Kuvend ndërsa pyeti pse Brisida Shehaj është larguar nga de
Astrit Patozi i këndon Sokoll Olldashit (VIDEO) Astrit Patozi ka qënë një nga miqtë më të ngushtë të deputetit të ndjerë Sokol Olldashi. Ai i ka dedikuar një këngë
Hapja e Dosjeve/ Patozi: Pa pjesëmarrjen tonë do dalë një produkt i deformuar (VIDEO) Deputeti i PD, Astrit Patozi, ka paralajmëruar mazhorancën në Kuvend se duke i hequr opozitës mundësinë e marrjes pjesë
Patozi nuk i ndahet Ramës: Trump mund t’ia rrethojë emrin me laps të kuq (VIDEO) Deputeti demokrat, Astrit Patozi, shënjestroi deklaratat e kryeministrit Rama për Donald Trump, duke thënë se presidenti
Patozi kërcënon Ramën: Nuk ta uroj, por mund të kesh fundin e... Deputeti i PD-së, Astrit Patozi, ka replikuar disa herë ditën e sotme në Parlament me kryeministrin Edi Rama. Patozi fil
Rama humb kontrollin: Jeni në vete apo jo, keni ik për ... Vijojnë debatet në Kuvend, në lidhje me drogën dhe mbetjet. Deputeti demokrat, Astrit Patozi, është shprehur se Shqi
Patozi: Noka u arratis 19 vjeç kurse Rroshi fshehu krimin (VIDEO) Deputeti i Partisë Demokratike Atsrit Patozi ka folur rreth rastit të ish ministrit të Brendshëm Flamur Noka i cili sipa
Patozi: Zgjedhje lokale e të përgjithshme në 2017 Deputeti i PD, Astrit Patozi, i ka propozuar sot në Kuvend kryeministrit Edi Rama që në vitin 2017 të shpallë zgjedhje t