999 rezultate për

patozi

Kryesia rrëzon Patozin, s’ka shtyrje të zgjedhjeve në PD Kryesia e Partisë Demokratike ka nisur vetëm pak më parë mbledhjen me dyer të mbyllura për të caktuar garën për kreun e
Basha mungon në mbledhjen e Kryesisë së PD, Patozi nuk aplikon zyrtarisht Eshte mbledhur sot rreth ores 19:00 Kryesia e PD-se, e cila shqyrton kandidaturat per kreun e kesaj partie, pas humbjes
PD i përgjigjet Selamit dhe Patozit: Zgjedhjet nuk shtyhen! Ditën e sotme mblidhet Kryesia e PD ku do të diskutohen kandidaturët për PD. Por me anë të një deklaratë për shtyp, d
Patozi denoncon Bashën: Zgjodhe farsën, po asgjeson PD-në Kandidati për kreun e PD-së, Astrit Patozi vazhdon akuzat e rënda ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha. Patozi me anë të
Patozi i hap "luftë" Lulzim Bashës: Do t'a shpërtalloj... Astrit Patozi ka reaguar sërish në lidhje me deklaratën për kandidimin e tij në lidhje me kreun e Partisë Demokratike.
I hapi sfidë Bashës për kreun e PD-së, Patozi ka një mesazh për demokratët Pasi shpalli kandidaturën e tij për kryetar të PD, Astrit Patozi ka ardhur edhe me një mesazh për të gjithë demokratët.
Spektakolare, adoleshenti shkon në mbrëmjen e maturës me tank Mbrëmja e maturës është një ndër mbrëmjet më të rëndësishme të studentëve. Një adoleshent ka vendosur se mënyrë më e
6 kushtet e Patozit për një “lojë” të pastër në garën për kreun e PD-së Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka shpallur sot zyrtarisht kandidaturen e tij për kryetar të PD-së. Në deklarat
Astrit Patozi shpall kandidaturën për kryetar të PD-së Me anë të një konference për mediat, ish deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka shpallur kandidaturën e tij për kryetar të p
E FUNDIT/ Astrit Patozi, përballë Bashës për kreun e PD-së Garës për kreun e Partisë Demokratike i është bashkuar sëfundmi edhe Astrit Patozi pas refuzimit disa ditor për shkak të
Astrit Patozi shpall kandidaturën për kryetar të PD? Në Partinë Demokratike është hapur gara për të kandiduar për kreun e kësaj force. E ndërsa shumë demokratë prisnin që
Shpërthen Patozi: Lulzim Basha përbën rrezik kombëtar Astrit Patozi ka lëshuar një lum akuzash sonte në "Opinion" ndaj kreut të demokratëve duke e cilësuar atë madje rrezik k
Patozi shpërthen në akuza ndaj Bashës: Ia dhuruan partinë, ai ndan me vjehrrin dhe kunatin (VIDEO) Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka shpërthyer në “Opinion” ditën e sotme ndaj Bashës. Ai u shpreh se Basha është sëm
Astrit Patozi e pranon publikisht: Nuk kandidoj për kryetar të PD, ja arsyet Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patoszi, ka folur për herë të parë për garën e hapur e hapur brenda PD për zg
Patozi reagon pas fitores në Kavajë: Oaz i vogël në shkretëtirën e madhe Deputeti i PD-së Astrit Patozi ka reaguar për fitoren e PD-së në Kavajë pas 6 vitesh qeverisje të këtij qyteti nga PS.
Basha e la jashtë listës, Patozi ka një mesazh për zgjedhjet e sotme Astrit Patozi është një ndër të përjashtuarit e mëdhenj në listën e Partisë Demokratike për zgjedhjet e sotme. Në një d
Pasi i hoqi nga lista, Basha godet sërish Bregun, Topallin e Patozin Kreu i PD-së, Lulzim Basha pas shumë kritikave ka folur për ndryshimin e listave kandidatëve për deputetë. Pavarësis
DEBATI/ Rama përplaset me Patozit tek dera e Kuvendit (VIDEO) Pas përfundimit të senacës së votimit të komisionit të Vettingut, kryeminstri Rama dhe deputeti demokrat Astrit Patozi p
U la jashtë listës, Patozi: Marrëdhënia ime me PD nuk varet nga humori i Bashës Deputeti demokrat Astrit Patozi pavarësisht se është lënë jashtë listës së PD dhe Kuvendit të ardhshëm, ka qenë i pranis
Patozi kërcënon Bashën: Pasoja të rënda nëse nuk sqaron marreveshjen me Ramën Deputeti i PD-së, Astrit Patozi i lënë jashtë nga kreu I PD-së Lulzim Basha, ka komentuar zërat nëse pas zgjedhjeve të 2