999 rezultate për

patozi

Patozi krahason Bashën me diktatorin famëkeq: Basha si Kim Jong-Un Astrit Patozi, rivali i Lulzim Bashës brenda Partisë Demokratike, ka reaguar për herë të parë pas përfundimit të votimit
Bojkotoi zgjedhjet, Patozi ia përplas demokratëve të vërtetën e hidhur në sy Astrit Patozi kundërshtoi mbajtjen e zgjedhjeve për kreun e PD-së kaq shpejt pa bërë një analizë të shkaqeve të humbjes
Patozi: Edi Rama na del dhe na tepron, por Basha duhet… Gjatë fjalës së tij me demokratët në Tiranës, Astrit Patozi është shprehur dhe një herë që nuk e njohin garën për kreun
“Nesër të gjithë bashkë për ringritjen e PD-së”, Patozi thirrje demokratëve të Tiranës Demokrati Astrit Patozi, me anë të një statusi në “Facebook’, ka njoftuar të gjithë të djathtë për një takim që do të m
Jul Deda sfidon ndjekësit dhe i del në krah Patozit: Kush nga ju s'ka lujatur një herë kumar? Aktori Julian Deda, i cili është gjithashtu anëtar i Këshillit Kombëtar të PD-së i ka dalë në mbrojtje Astrit Patozit, t
"Nuk të shoh dot të dytin pas Patozit", Mustafaj i kthen përgjigje komentuesit Ish ministri dhe ish deputeti demokrat, Besnik Mustafaj mungoi në takimin e djeshëm në Korçë të grupit anti-Basha, ku As
Në kazino me Patozin, Mustafaj rrëfen të vërtetën: Po, kam luajtur Pasi faqja e njohur në Facebook Lolita bëri një post ku sipas saj shihej ish-ministri i Berishës, Kastriot Mustafaj me i
"Mos më prek me dorë", ja çfarë ndodhi në takimin e Patozit në Korçë Gjatë takimit që pati Astrit Patozi në qytetin e Korçës, ka pasur një përplasje me tone të ashpra mes personave në sallë
Patozi “sherr” me Selamin: Hyre në garë si patericë e shëmtuar Astrit Patozi, gjatë një takimi me demokratë e Korçës, i është përgjigjur thirrjes së Eduard Selamit, i cili u ka u ka k
Patozi në Korçë shpall lëvizjen e re, kush janë tre deputetët që e shoqërojnë? Astrit Patozi, gjatë një takimi me demokratë e Korçës, ka deklaruar se PD nuk ka vdekur, duke u bërë thirrje demokratëve
Shpërthen Patozi: Lulzim, të ka ardhur goja o vulëhumbur! Astrit Patozi, me anë të një statusi në “Facebook”, ka shpërthyer me një sëra akuzash në drejtin të kreut të ngirë të PD
A mund ta zgjidh Berisha situatën në PD? Ja çfarë thotë Patozi Edhe pse nuk është pjesë e garës për kreun e Partisë Demokratike, Astrit Patozi prej disa ditësh vijon takimet me demokr
Besnik Mustafaj zbulon “sekretin” e madh të Berishës Ish-ministri i PD-së, Besnik Mustafaj, i cili bën pjesë në lëvizjen e re brenda PD-së, të iniciuar nga Astrit Patozi ka
Patozi nis të lëvizë gurët në PD, ja çfarë do të ndodh nesër Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi nis nga dita e nesërme zyrtarisht lëvizjen e re brenda PD-së, të cilën e paralajmëro
Dhuna ndaj Bedri Hoxhës, Patozi shpërthen ndaj Bashës: Qetësoji “trimat” Deputeti i PD-së Astrit Parozi, me anë të një statusi në “Facebook”, ka reaguar lidhur me incidenti që ndodhi gjatë taki
Patozi nuk kursehet ndaj Bashës: Na bëre gazi i botës! Deputeti i Partise Demokratike, Astrit Patozi ka lëshuar ironi ndaj kreut të demokrateve, Lulzim Basha lidhur me menyren
Parti e re e djathtë! Çfarë po paralajmëron Patozi? Ish deputeti Astrit Patozi, kërkoi publikisht dorëheqjen e Lulzim Bashës dhe nisjen e një gare reale brenda forcës së ti
Patozi zbulon detaje nga takimi me Berishën: Ja për çfarë folëm në zyrën e tij (VIDEO) Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka zbuluar sot te “ABC News” disa detaje nga takimi i mbrëmshëm me Sali Berishën.
I ofroi pazar, gazeta e PD i përgjigjet Patozit: E turpshme! Dy ditë më parë Astrit Patozi akuzoi Lulzim Bashën se i ka ofruar “pazar” lidhur me garën për kreun e PD-së më 22 korrik
Shpërthen Patozi: Sharës me pagesë, mos më përdorni mua… Vetëm një ditë pasi doli nga gara për kreun e PD-së, Astrit Patozi ka reaguar për herë të parë në Facebook. “Por një