E FUNDIT/ Turisti bie nga 10 metra lartësi, dërgohet në gjëndje të rëndë në spital
999 rezultate për

patozi

Astrit Patozi sulmon Bashën: Turp, votove Gramoz Ruçin Pas rrjedhjes së votave të PD për Gramoz Ruçit, në PD ka pllakosur misteri se kush janë dy deputetët që tradhtuan partin
Patozi s’ia përton Berishës, kritikon plot ironi rikthimin e Bashës Ish-deputeti i PD-se, Astrit Patozi me anë të një postimi në Facebook ka reaguar pas deklaratës sipas tij befasuese të B
Patozi në "hall": Doni Ruçin kryeparlamentar, apo të shpallim Topallin armike të popullit? Astrit Patozi, përmes një statusi ne “Facebook”, ka ngritur nje pyetje sipas tij per te gjithe antikomunistet e vitit 20
Patozi hedh “bombën”: Kjo është hera e fundit që shihni këto ministra Me anë të një statusi në Facebook, Astrit Patozi ka bërë një paralajmërim të fortë. Patozi shkruan se kjo mund të je
Patozi “nxin” Ramën: Mos shikoni ngjyrën e timonit, por veset e shoferit Edhe Astrit Patozi, me anë të një statusi të publikuar në “Facebook”, ka reaguar lidhur me publikimin e emrave të qeveri
Sulmoi Bregun dhe Patozin, deputeti i PD-së: Hytë të varfër dhe bëtë miliona Deputeti i PD-së, Agron Shehaj pasi bëri dje ironi me Patozin dhe Bregun sot është detyruar të reagojë sërish. Ai,
“Merrni dhe Patozin”, Julian Deda bën për një lek deputetin e PD Koordinatori në PD, Julian Deda i është përgjigjur deputetit Agron Shehaj përmes një statusi në FB, pas ironisë së tij p
Bregu në kabinetin “Rama”, shpërthen PD: Merrni dhe Patozin Deputeti i PD-së, Agron Shehaj, i cili ishte i pari i listës në Qarkun e Vlorës, ka reaguar menjëherë pas zërave se Majl
Nard Ndoka sulm ndaj Topallit dhe Patozit: Pse e kërkoni “babën”?! Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka vendosur të shprehë irritimin e tij ndaj të “larguarve nga PD” siç cilëson
Patozi- Bashës: Kopilin në derë e lë, por s’mund ta delegosh bërjen e tij Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka reaguar lidhur me debatin mes aleatëve dhe PD-së për çështjen e ministrave. Pa
Patozi paralajmëron surpriza nga qeveria “Rama 2” në shtator Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Patozi është shprehur se ne qeverinë e re do të ketë disa emra që nuk u shkojn
Patozi: Tani është e padrejtë t’i kërkosh Bashës të bëjë opozitë Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi, me anë të një statusi në llogarinë e tij në Facebook shkruan se tani është e padrej
Astrit Patozi i del në krah tenorit: Patetik por i çiltër! Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi me anë të një statusi në Facebook ka dalë në mbrojtje të tenorit të famshëm Agim Hus
Shpërthen Patozi: Ministra, deputetë e gazetarë të implikuar në sigurimin e shtetit! Debatit për një letër të shkrimtarit Ismail Kadere shkruar në kohën e komunizmit, kundër motrës së tij e ka komentuar so
Patozi: Ta gëzojmë republikën e re të Edi Ramës! Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka postuar në llogarinë e tij në Facebook një mesazh lidhur me fushatën që po bënë k
Patozi: “Ngrirja” e ministrave teknikë, tjetër rekord negativ në CV-në e Bashës Astrit Patozi, duke komentuar faktin qe ministrat teknike të PD-së në qeverinë Rama nuk janë dorëhequr ende edhe pse zgj
Patozi flet për “kutinë e zezë” të PD: Ky është mjerimi i Lulzim Bashës Astrit Patozi përmes një postimi në rrjetin social Facebook a reaguar duke shkruar se ‘askush nuk e ka gezuar manipulimi
Patozi sulmon ashpër Ramën: Kjo është të kërkosh falje pasi ke vrarë Astrit Patozi ka reaguar edhe një herë ashpër ndaj Lulzim Bashës i cili fitoi me një rezultat të thellë ndaj kundërsht
Patozi krahason Bashën me diktatorin famëkeq: Basha si Kim Jong-Un Astrit Patozi, rivali i Lulzim Bashës brenda Partisë Demokratike, ka reaguar për herë të parë pas përfundimit të votimit
Bojkotoi zgjedhjet, Patozi ia përplas demokratëve të vërtetën e hidhur në sy Astrit Patozi kundërshtoi mbajtjen e zgjedhjeve për kreun e PD-së kaq shpejt pa bërë një analizë të shkaqeve të humbjes