999 rezultate për

patozi

PD mandaton treshen negociatore, nesër takimi Meta-Berisha Partia Demokratike mbylli mbledhjen e kryesisë duke mos dhënë një emër konkret se kush do të jetë kandidati zyrtar për P
Elections for the new president on May 30th The first election for the new president will be on May 30th as decided yesterday during the conference of the leaders.
Patozi: Ilir Meta, jo kandidat për president Kreu i grupit parlamentar demokrat Astrit Patozi thotë se Partia Demokratike nuk është e shqetësuar nga darka sekrete dh
Rama në Twitter: Patozi ruan delet e Saliut për një pjatë përshesh Kryetari i partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar lidhur me debatin në Kuvend për votimin e Elvis Cefës. Duke iu referua
Votimi në Kuvend, Patozi: Respektuam rregulloren Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Astrit Patozi i ka cilesuar si spekulime dhe të pavërteta deklarat
Patozi: Deklaratat e Ramës, provokime Kuvendi i Shqipërisë ka nisur seancën e sotme duke mbajtur një minutë heshtje në respekt të humbjes së Kapiten Feti Vogl
Patozi: Njerëzit nuk ndihmohen në Twitter e as Facebook Deputeti i partisë Demokratike Astrit Patozi ka karkuar solidaritet nga opozita për tu ardhur në ndihmë banorëve të izol
Patosi: PS të respektojë marrëveshjen Kreu i grupit të Partisë Demoraktike Astrit Patozi është shprehur gjatë ditës së sotme se maxhoranca do ti qëndrojë marr
Patozi: Topi relates with PD, only by statute The chairman of democrat’s parlament group, Astrit Patozi, declares that the statute is the only thing that links Presid
“Shtyhen projektligjet e integrimit” Më 12 tetor Komisioni Europian pritet të japë mendimin e tij nëse Shqipëria e meriton apo jo statusin e kërkuar për të q
Patozi: Hiqni postëbllokun për integrimin Pakti prej 10 pikash i Partisë Socialiste është kundërshtuar sërish nga kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Demokratike,
Patozi: Pakti si pseudo-akuza e kutisë Paketa e propozuar nga PS-ja është si pseudo-kauza e kutisë që u përdor nga kreu i saj për dy vjet për të mos ardhur në
Patozi: Do ndryshojmë presidentin dhe prokurorin Vitin e ardhshëm mazhoranca ka mundësinë për të zgjedhur president dhe prokuror tjetër. Kështu ka deklaruar nënkryetari
Ruçi e Patozi dialog në praninë e OSBE Sot në zyrat e Kryesisë së Kuvendit do të zhvillohet një takim mes dy forcave politike në praninë e OSBE/ODIHR për të di
Patozi letër Ruçit për zgjedhjet Kreu u grupit parlamentar të PD-së i ka dërguar një letër homologut Gramoz Ruçi,në lidhje me tryezën e bisedimeve për zg
Patozi: Ina Rama lejoi sulmin në institucione Kryetari i Grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Astrit Patozi kritikoi ashpër sot prokuroren e Përgjithshme Ina Ra
Patozi: Rama të mos fshihet pas kërkesës për dialog “Mazhoranca legjitime që qeveris vendin është e vendosur të zbardhet puçi dhe të nxirren para drejtësisë autorët. Në kët
Patozi: Rama accepted the responsibility The chairman of parliamentary group of the Democratic Party, Astrit Patozi said today that the yesterday's peaceful demo
Patozi: PS-ja ta votojë të enjten ligjin për Gjykatën Administrative Kryetari i grupit parlamendar të PD-së Astrit Patozi ka reaguar menjëherë pas deklaratave të Gramoz Ruçit se PS-ja do të
Takimi Patozi-Ruci, zgjidhja ende larg Në prag të seancës së fundit të kësaj legjislature të Kuvendit, krerët e dy grup