999 rezultate për

patozi

Patozi: S'kemi nevojë të shohim Ramën që çon dele dhe Metën që çon zogj për të përmbyturit Deputeti i PD, Astrit Patozi, ka ironizuar daljet para mediave të kryeministrit Rama dhe kreut të Kuvendit, Ilir Meta, q
Patozi-Bashës: Çfarë fituam nga 6 muaj bojkot? Pak para futjes në Kuvend, për herë të parë pas gati një gjashtë muajsh, deputetët kritikë të Lulzim Bashës, Astrit Pato
Patozi: Fullani duhet të jepte dorëheqjen Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, shprehet se në një shtet serioz Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardia
Patozi: Mbroj gjithçka kam thënë për Bashën Deputeti i PD-së, Astrit Patozi, në një intervistë në emision “Fakt” të gazetarit Çim Peka, ka folur për aksionin opozit
Patozi: PD kërcënohet nga oportunizmi me një pjesë të mazhorancës Ish-nënkryetari i PD-së, Astrit Patozi shprehet në një intervistë për gazetën Panorama se Basha ndodhet nën presionin e
Vijon seanca maratonë, flasin Berisha dhe Rama Update - Vijojnë debatet mes maxhorancës dhe opozitës për programin e qeverise “Rama”. Deputet e opozites kanë akuzuar
Zgjedhja e Bashës, Paloka: Patozi bën akuza se është mik me Olldashin Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka vlerëson procesin e zgjedhjes së kreut të kësaj partie duke e cilësuar atë si
Zgjedhjet në PD, Patozi: Garë false, fituesi i paracaktuar Nënkryetari i Partisë Demokratikë Astrit Patozi e ka cilësuar si një garë jo korrekte garën për zgjedhjen e kreut të ri
Edhe Patozi nuk kandidon për kreun e PD Kreu i grupit të Partisë Demokratike Astrit Patozi ka pranuar publikisht bashkëpërgjegjësinë edhe të drejtuesve të tjerë
Patozi falenderon Metën që e nxori në pritë Edi Ramën Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike Astrit Patozi e ka cilësuar si një ditë e shënuar për shqiptarët votimi
Patozi: Jo koalicionit me FRD-në Partia Demokratike shpreh besimin se tri ligjet e integrimit do të votohen me fillimin e sesionit të ri parlamentar për
Ruçi bisedë telefonike me Patozin: Në tryezë të diskutohet dhe "Fieri" Kryeministri Berisha nuk ka pranuar që në tryezën e thirrur nga Rama të diskutohet edhe ceshtja e Fierit. Pas një bisede
Patozi apel opozitës: Votoni ligjet që i hapin rrugën integrimit Kryetari i grupit të Partisë Demokratike Astrit Patozi i bëri thirrje sot opozitës që të ulet në Komisionet Parlamentare
Data e zgjedhjeve, pas Patozit Nishani takohet me Ruçin Presidenti Nishani përfudon takimin me kryetarin e grupit parlamentar të PD-së, Astrit Patozi, takim i cili ishtë parash
Debat për KQZ, Patozi: PS po bllokon procesin Seanca e sotme e kuvendit ka nisur me debate mes kreut të grupit parlamentar të PS-së, Gramoz Ruci dhe kreut të grupit t
Presidenti "bashkon" Berishën, Metën dhe Ramën Tre krerët e partive më të mëdha në vend do të takohen sot në orën 19:00 për të diskutuar mbi një kandidaturë konsensual
Presidenti, dështon raundi i parë Komisioni Parlamentar i Ligjeve nuk shqyrton asnje kandidature për president duke çuar në dështimin e raundit të parë pë
Patozi: Kemi zgjedhur 5 emra për President Kreu i grupit parlamentar demokrat Astrit Patozi deklaron se në takimin e kryeministrit Sali Berisha me aleatët e djatht
PS: Të plotësojmë 4 pika që të mos ngelemi në klasë UPDATE- Duket se ka dështuar takimi mes PD dhe PS në lidhje me zgjedhjen e Presidentit. Pas takimit me kreun e grupit pa
Zgjedhja e presidentit, Patozi fton në bisedime Ruçin Pas shprehjes së gatishmërisë së Partisë Socialiste për të negociuar mbi presidentin e ri, kryetari i Grupit Parlamentar