999 rezultate për

pato

Rama s’ia përton Bashës: O kopje e tronditur, humbe 140 mijë vota Kuvendi ka mbajtur dje seancën maratonë nga e cila u votua në orët e para të mëngjesit të sotëm edhe qeveria e re e krye
Patozi sulmon ashpër: E patë Bashën? Një tigër i vërtetë Sërish Astrit Patozi i është drejtuar agorës virtuale për të shkruar në lidhje me politikën e kryedemokratit që e la jas
Patozi zbulon bisedën sekrete të deputetit të PD: Basha e shiti votën për Ruçin Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka reaguar ditën e sotme për votimin e Gramoz Ruçit si Kryetar Kuvendi me tre vota n
Astrit Patozi sulmon Bashën: Turp, votove Gramoz Ruçin Pas rrjedhjes së votave të PD për Gramoz Ruçit, në PD ka pllakosur misteri se kush janë dy deputetët që tradhtuan partin
Patozi s’ia përton Berishës, kritikon plot ironi rikthimin e Bashës Ish-deputeti i PD-se, Astrit Patozi me anë të një postimi në Facebook ka reaguar pas deklaratës sipas tij befasuese të B
Kryeministri i Spanjës për referendumi katalanas: Veprim i patolerueshëm! Kryeministri i Spanjës, Mariano Rajoy deklaroi sot në Madrid se zhvillimi i një referendumi për vetëvendosje nga krerët
Patozi në "hall": Doni Ruçin kryeparlamentar, apo të shpallim Topallin armike të popullit? Astrit Patozi, përmes një statusi ne “Facebook”, ka ngritur nje pyetje sipas tij per te gjithe antikomunistet e vitit 20
Patozi hedh “bombën”: Kjo është hera e fundit që shihni këto ministra Me anë të një statusi në Facebook, Astrit Patozi ka bërë një paralajmërim të fortë. Patozi shkruan se kjo mund të je
Patozi “nxin” Ramën: Mos shikoni ngjyrën e timonit, por veset e shoferit Edhe Astrit Patozi, me anë të një statusi të publikuar në “Facebook”, ka reaguar lidhur me publikimin e emrave të qeveri
Sulmoi Bregun dhe Patozin, deputeti i PD-së: Hytë të varfër dhe bëtë miliona Deputeti i PD-së, Agron Shehaj pasi bëri dje ironi me Patozin dhe Bregun sot është detyruar të reagojë sërish. Ai,
“Merrni dhe Patozin”, Julian Deda bën për një lek deputetin e PD Koordinatori në PD, Julian Deda i është përgjigjur deputetit Agron Shehaj përmes një statusi në FB, pas ironisë së tij p
Bregu në kabinetin “Rama”, shpërthen PD: Merrni dhe Patozin Deputeti i PD-së, Agron Shehaj, i cili ishte i pari i listës në Qarkun e Vlorës, ka reaguar menjëherë pas zërave se Majl
Shpërthen zjarri në Patos, situata është tepër kritike Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë Qafën e Lalarit në Patos të Fierti këtë mbrëmje dhe situata duket se është mjaft e vës
Specia e rrallë kapet në brigjet e Lagunës së Patokut (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm një breshkë e madhe është kapur nga peshkatarët në lagunën e Patokut. Breshka peshon 400 kg si edhe
Nard Ndoka sulm ndaj Topallit dhe Patozit: Pse e kërkoni “babën”?! Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka vendosur të shprehë irritimin e tij ndaj të “larguarve nga PD” siç cilëson
Patozi- Bashës: Kopilin në derë e lë, por s’mund ta delegosh bërjen e tij Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka reaguar lidhur me debatin mes aleatëve dhe PD-së për çështjen e ministrave. Pa
Tragjedi në Vlorë, mbytet pushuesi nga Patosi Një 52-vjeçar nga Patosi është mbytur pasditen e së enjtes në Vlorë. Policia njofton se rreth orës 15:40, Salla Opera
Patozi paralajmëron surpriza nga qeveria “Rama 2” në shtator Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Patozi është shprehur se ne qeverinë e re do të ketë disa emra që nuk u shkojn
Patozi: Tani është e padrejtë t’i kërkosh Bashës të bëjë opozitë Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi, me anë të një statusi në llogarinë e tij në Facebook shkruan se tani është e padrej
Astrit Patozi i del në krah tenorit: Patetik por i çiltër! Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi me anë të një statusi në Facebook ka dalë në mbrojtje të tenorit të famshëm Agim Hus