999 rezultate për

pato

Patozi thumbon koleget e PD-së: Kur u bëtë kaq të dhembshur? Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi përmes një statusi në Facebook komentoi fjalimin e sotëm të ish-ministrit për Europë
Krimet e Rënda marrin vendimin për burrin që mbyti gruan në Patos, dënohet edhe mjeku Gjykata për Krime të Rënda ditën e sotme ka vendosur që të dënojnë me me 35 vite burg Namik Velajn. Velaj akuzohet p
ZYRTARE/ Pato firmos me Sao Paulon Alexandre Pato kthehet në atdhe dhe firmos për një ndër klubet më të mëdhenj në Brazil, Sao Paulo. "O Tricolor" kisht
EMRI/ Ky është personi në kërkim për vrasjen e Jurgen Kurtit Policia ka shpallur në kërkim Klodian Banen, në lidhje me vrasjen e Jurgen Kurtit. Bane, 38 vjeç, nga Patosi, dyshohet s
Tre u arrestuan e një u shpall në kërkim, kush janë vrasësit e Kurtit Vetëm një javë pas vrasjes së djalit të pasur të Tiranës, Jurgen Kurtit, policia ka arritur të zbardhë ngjarjen. Pë
Ngjarje e rëndë në Fier, 23-vjeçarja bie brenda në pus (FOTO LAJM) Një 23-vjeçare ka përfunduar sot aksidentalisht brenda një pusi me thellësi 8 m, në lagjen ‘Mustafa Matohiti’ në qytetin
Pato lë Kinën për tu kthyer në Brazil duke refuzuar edhe Milanin Sulmuesi brazilian Alexandre Pato, pasi ka ndërprerë kontratën me skuadrën kineze të Tianjin Tianhai (luajti dy sezone),
Zyrtare: Pato largohet nga Kina Aventura e Alexandre Pato në Kinë ka përfunduar zyrtarisht. Sipas njoftimeve të mediave kineze, sulmuesi brazilian, i
Kapen babë e bir në Fier me drogë çokollatë e kokainë Policia e Fierit ka bërë të mundur arrestimin e dy personave, përkatësisht babë e birë të cilëve u janë gjetur drogë të
Pato pranë rikthimit në Brazil, e kërkon ish-klubi i Neymarit Alexandre Pato dëshiron të rikthehet në Brazil për të vijuar karrierën tek Santos . Ish-sulmuesi i Milanit, kërkohet
Zjarr në Patos, situatë emergjente pasi pranë janë puset e naftës Një zjarr ka rënë në Patos duke rrezikuar disa banesa. Por akoma më emergjete është situate pasi në zonën ku ka nisur zj
Zbardhet ngjarja si në filma, si u shpëtoi gjashtë plumbave biznesmeni fierak Iu bë atentat me gjashtë plumba në qendër të Patosit, dyshohet hakmarrja. Policia ka hakmarrjen si pistë kryesore për
I bënë shoshë makinën me plumba, kush është i plagosuri nga atentati në Fier Një atentat ka ndodhur mbrëmjen e sotme në në Patos të Fierit. 52-vjecari me inicialet Edmond Fejzullahu nga Patosi ë
53-vjeçari në Fier qëllohet dy herë me armë në gjoks Një 53 vjecar është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Patos të Fierit. I plagosuri me iniciale E.F ka shku
Përplasje me thika në Patos, plagoset një person Një 46-vjeçar në Patos është plagosur me thikë pas një sherri mes disa të njohurve. Ngjarja e rëndë ka ardhur pas një
Nga Pato te Higuain, numrat 9 që kanë dështuar te Milani që pas largimit të Inzaghit (FOTO LAJM Te Milani numri 9 është kthyer në një makth që pas largimit të Inzaghit në vitin 2012. Janë plot 8 futbollistë që k
Ngricat nëpër rrugë, makina përfundon në kanal në Fier Moti i keq dhe ngricat që kanë pushtuar vendin ka pasur pasojat e veta. Ditën e sotme një makinë ka humbur kontrollin
Lë jashtë Patozin, Bregun dhe Boden, kush janë propozimet e Bashës Ditën e nesërme, PD do të votojë Këshillin e ri Kombëtar. Vetë Basha ka bërë dia propozime, ku vihet re se ka rikth
Basha heq dorë nga "duart e pastra", çon ish-trafikantin në krye të demokratëve të Patosit Me detyrimin e maxhorancës për të bërë dekriminalizimin, Lulzim Basha arriti të bindë një pjesë të skeptikëve se e ka se
Armë, drogë dhe municione luftarake, arrestohet i forti në Patos Një i ri vetëm 24 vjec ëhstë vënë në prangat e Policisë në Patos. Alban Urlateanu u arrestua pasi u kap me armë në au