999 rezultate për

pastori

Ja rëndësia e eklipsit diellor që do shihet të premten Një pastor dhe autor i shumë shkrimeve ka paralajmëruar botën për rëndësinë e eklipsit diellor të premten. Ai pretend
Pastori shokon për Dr. Florin: Mjekët fajtorë! Nëse Dr.Flori do të ishte transportuar me urgjencë në spital, ai ndoshta mund t'ia dilte mbanë. Kjo gjë është konfirmuar
Prifti iu tha njerëzve të hanë bar, tani iu thotë të pinë benzinë (FOTO VIDEO) Çmenduritë e një prifti në Afrikën e Jugut nuk kanë imagjinatë. Ky prift dikur iu thoshte banorëve që të hanë bar, me që
Nigeri, 12 viktima nga sulmet në kisha Të paktën 12 persona kanë humbur jetën në sulmet ndaj dy kishave ditën e Krishtlindjeve në Nigeri. Një nga sulmet ndodhi
Pastori themelon kishë për homoseksualët I përjashtuar nga radhët e klerikëve për shkak se ishte homoseksual, një pastor evangjelist brazilian ka vendosur të the
Reklama që po trondit kishën Ka zgjedhur një mënyrë sa origjinale, aq edhe delikate për të komunikuar me besimtarët në lidhje me temat religjioze. Po
Burg pa afat vrasësit të gruas dhe pastorit Dy autorët e dy vrasjeve të ndryshme të ndodhura brenda 24 orëve në Shkodër u lanë në burg pa afat nga gjykata. Gjelo
Pastori Jones heq dorë nga djegia e Kuranit Udhëheqësi i një kishe të vogël amerikane ka anuluar planin e tij për të djegur kopje të Kuranit në përvjetorin e nëntë