999 rezultate për

pasta

Pranon vrasjen e shqiptarit: E lidha në kryq e pastaj e thera Pas vrasjes në 21 korrik të të riut shqiptar nga dy shokët e tij, policia zbardh të tjera të dhëna shokuese. Një prej au
"Socialistët s’janë dele, të votojnë njëherë kundër dhe pastaj pro LSI-së" Me një gjuhë të prerë dhe i revoltuar në dukje, deputeti socialiste i Pogradecit, Ilir Xhakolli ka bërë një analizë të g
Për çfarë shërben pasta e dhëmbëve? Pasta e dhëmbëve është një produkt që përveç pastrimit të dhëmbëve mund të përdoret për një sërë veprimesh të ndryshme.
Iniesta: Në fillim City, pastaj Reali Andres Iniesta ka dalë në konferencë për shtyp një ditë para përballjes së kthimit në Champions League kundër Manchester
"Barbarët serbë na rrahën, pastaj na përdhunuan" F. M. në vitin 1999 ishte vetëm 24 vjeçe dhe sapo ishte martuar kur paramilitarët serbë e dhunuan bashkë edhe me 8 vajza
Policia e ndjek në autostradë e pastaj e arreston si në filma (VIDEO) Policia e Kosovës pas një ndjekjeje të gjatë që i ka bërë një veture nëpër autostradën e Kombit, ka arrestuar një person
Ahmeti: Serbia së pari të njohë pavarësinë e Kosovës, pastaj dialogu Njëzet aktivistë nga Iniciativa Rinore për të Drejtat e Njeriut nga Serbia sot u takuan me kryetarin e Komunës së Prisht
Efektet e shëndetshme të pastës së dhëmbëve Pasta e dhëmbëve nuk është vetëm një produkt që shërben për mirëmbajtjen e dhëmbëve. Ajo është e përbërë nga substanca q
Skenari për nesër: Zgjidhet kryeparlamentari, pastaj Qeveria Nesër në orën 10.00 sipas të gjitha gjasave nënshkruhet zyrtarisht marrëveshja PDK-LDK dhe pas dy orësh votohet Kryetari
Allegri: Fiorentina, pastaj Atletico Madrid Fitorja e vuajtur në derbin me Torinon tashmë është lënë pas sepse Juventusi ka në prag një tjetër ndeshje shumë të vësh
Allegri: Garcia të na kapë pastaj të fërkojë duart Lufta në distancë mes Juventusit dhe Romës nuk do të përfundojë lehtë. Pas barazimit me Sassuolon, trajneri Garsia ka pr
Pasta e dhëmbëve magjike për fytyrën dhe pajisjet shtëpiake Kërkuesit kanë vënë re se pasta e dhëmbëve nuk na shërben vetëm për higjienën e gojës, por gjen përdorim të gjerë edhe n
Kujdesi ndaj dhëmbëve, ja si të veprojmë për fëmijët Kujdesi ndaj dhëmbëve duhet të fillojë që në moshë të hershme dhe për ta bërë më argëtuese, furça ka një rol të rëndësis
Në fillim del huq, pastaj bën autogol (VIDEO) Joao Carlos, portieri i Boa, është dy herë fajtor për golin që skuadra e tij pësoi kundër Avai, në ndeshjen e vlefshme p
Balotelli 3 orë me parukieren, pastaj e le në rrugë (FOTO LAJM) Mario Balotelli del sërish në skenë. E përditshmja britanike, "The Mirror" ka zbuluar flirtin e futbollistit italian me
Të bëjmë shtetet, pastaj kombin shqiptar Ministri i Drejtësisë së Kosovës, Hajredin Kuçi është takuar me ministrin e Drejtësisë së Maqedonisë, Adnan Jashari.
Serbia të zbatojë marreveshjet, pastaj "Bruksel 2" Pala kosovare duhet të kishte kushtëzuar Serbinë për implementim të marrëveshjeve të arritura në Bruksel, e pas kësaj mu
Ndreu çuditet me ftesën e Bashës: Të dënoncon pastaj të fton për Iftar Duket se politikanët nuk i mbajnë meri njëri-tjetrit edhe pse shahen dhe rrihen në sy të mediave. Të paktën këtë gjë e t
Bibliotekë edhe në plazhin shqiptar (FOTO-LAJM) Në ndryshim nga vitet e kaluara në plazhet shqiptare janë instaluar këtë vit kullat e rojes të cilët do të vëzhgojnë pla
Gjakmarrja, Admir Tafili: Prita 10 vjet shtetin, pastaj zbatova kanunin (VIDEO) "Unë do t’i mbroj fëmijët deri në pikën e fundit të gjakut tim. Unë i kam thënë Entit të Emigracionit disa herë, nëse at