999 rezultate për

pasta

Lista Serbe: Të ketë konsensus, pastaj e votojmë demarkacionin Deputetët e listës serbe bojkotuan Kuvendin e Republikës së Kosovës gjatë seancës së 1 shtatorit, kur pritej të zgjidhej
Topi-Blushit: Kërko ndjesë për vitin 2008, pastaj të fol Kryetari i Frymës së Re Demokratike, Bamir Topi duke folur për reformën në drejtësi dhe ndasitë mes mazhorancës dhe opoz
“Që të mos kemi llafe pastaj, kush i kap se kalon vetingun” (FOTO) Deputeti demokrat Gent Strazimiri, me anë të një fotoje në Facebook shfaq sipas tij vizionin real që ka Edi Rama për Ref
Çfarë domethënie kanë kartonat e vegjël te pasta e dhëmbëve Shumica e njerëzve kur blejnë pastë të dhëmbëve e lexojnë vetëm emrin e kompanisë. Ndërkohë përpos markës është e rëndës
Batuta e Ramës: Berisha mos pëso gola, pastaj të tjerat rregullohen Në takimin e kombëtares me Kryeministrin Edi Rama, të zhvilluar në “Wintergarten Hotel”, Bergamo të Italisë, kreu i ekze
Relaks 29 orë, pastaj fillon "karantina" Pas dy javësh grumbullim, kombëtarja shqiptare e futbollit, do të ketë 29 orë në dispozicion për tu relaksuar. Vendimi ë
LSDM: Kërkojmë qeveri teknike e pastaj shkojmë në zgjedhje Partia maqedonase në opozitë, LSDM ka bërë thirrje urgjente që të bëhet pjesë e një qeverie teknike dhe pastaj të bised
Olli debaton me Veliajn në Këshill: Shko kërko origjinën tënde, pastaj... (VIDEO) Debatet nuk i kanë munguar mbledhjes së sotme të Këshillit Bashkiak të Tiranës. Kryebashkiaku Erion Veliaj duke folur pë
Braçe: SHISH informon Berishën, pastaj Qeverinë Deputeti i PS, Erjon Braçe është shprehur se SHISH informon fillimisht ish kryeministrin Sali Berisha, pastaj qeverinë.
Sela në Oslo: Ta ruajmë shqiptarin nga shteti, pastaj të mendojmë për shtetin! (VIDEO) Aleanca për Shqiptarët prej disa ditësh po vazhdon turneun e takimeve me bashkatdhetarët tanë në vende të ndryshme perën
LR-PDSH: Prioritet plotësimi i kushteve, pastaj zgjedhjet Lëvizja për reforma PDSH apelon partitë politike në vend dhe sidomos garniturën qeverisëse VMRO-BDI që t’i shmangen poli
Fillimisht grek, pastaj bullgar dhe në fund maqedonas Në magjistralen A8 në Bad Feilnbach, Gjermani, policia kontrolloi një shofer kamioni, i cili kishte probleme dokumentaci
Vret gruan dhe vajzën, pastaj vetëvritet Një vrasje makabre brenda familjes ka ndodhur në New Jersey. Babai vrau gruan dhe vajzën dhe pas vrasjes së dyfishtë
Ja për çfarë mund të përdoret pasta e dhëmbëve Sipas studimeve më të fundit është arritur në përfundim se pasta e dhëmëbëve përveç funksionit të saj primar është në gj
Vetitë e panjohura të pastës së dhëmbëve Pasta e dhëmbëve rezulton se është një produkt që ka një ndikim të rëndësishëm në heqjen e njollave në fytyrë. Sipas stu
Zaev: Deri më 24 prill kryetar komune, pastaj kryeministër (VIDEO) "Zgjedhja e ministrave dhe zëvendësministrave nga radhët e LSDM-së është vetëm një hap drejt rrugës së pandashme e cila
Haradinaj: Tu jepet zgjidhje dy marrëveshjeve që e kanë sjellë vendin këtu Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, nëpërmjet një postimi në Facebook, shpreh habinë mbi insistimin me çdo kusht për mbajtj
Edhe nesër vapë, pastaj freskon koha Në kosovë sipas meterologëve deri të shtunën do të mbizotërojë mot i nxehtë me temperatura 30-34 gradë celsius, ndërkohë
Deda: Serbia të pranojë krimet, pastaj pajtohemi Deputeti i Vetëvendosjes, Ilir Deda, gjatë konferencës "Ndërtimi i raporteve shqiptaro-serbe", që po mbahet në Mitrovicë
Pranon vrasjen e shqiptarit: E lidha në kryq e pastaj e thera Pas vrasjes në 21 korrik të të riut shqiptar nga dy shokët e tij, policia zbardh të tjera të dhëna shokuese. Një prej au