999 rezultate për

pasta

Në fillim i joshte dhe pastaj i grabiste me të dashurin, arrestohet 22-vjeçarja Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetesen e shpallur në kërkim për akuzën “bashkëpunëtore në vjedhje”. Burime zyr
Përse pasta e dhëmbëve nuk përdoret vetëm për larjen e gojës Pasta e dhëmbëve nuk është vetëm mjet për higjienën e zgavrës së gojës. Me përbërjen e saj që ka, është e dobishme edhe
Leskaj i jep zgjidhjen Bashës:Voto vettingun, pastaj protesto! Në një kohë që opozita ndodhet prej një muaji në çadrën para Kryeministrisë, nënkryetarja socialiste e Kuvendit, Valenti
Kim Mehmeti i bashkohet çadrës së PD-së: Për Ramën e para është partia, pastaj Shqipëria (VIDEO) Shkrimtari dhe intelektuali shqiptar nga Maqedonia, Kim Mehmeti gjatë ditës së sotme i është bashkuar çadrës së PD-së.
Gruaja me "të dashurin" përballet me burrin e saj: 6 muaj të qëndrova në rregull, pastaj... (FOTO LAJM) Vetëm para disa javësh në emisionin “Me zemër të hapur” u tregua historia e një babai dhe vajze adoleshente të cilët jan
Rama provokon Vuçiçin: Të ketë kujdes se pastaj… Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, I ftuar në “Zona e Debatit” në “Klan Kosova”, deklaroi se kryeministri serb Aleksan
PD në krah të Tahirit: LSI-ja të luftojë korrupsionin në radhët e saj, pastaj të merret me policinë Partia Demokratike e Gjirokastrës ka deklaratyave të forta të bëra nga deputeti i LSI Vangjel Tavo ndaj Policisë së Sht
Ashpërsohet Vuçiç: S'u besoj shqiptarëve, flasin bukur dhe pastaj nisin 14 tanke Kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiç, ka reaguar ashpër duke thënë se nuk ka shpresa të mëdha përpara vazhdimit të di
Meksikë, 15-vjeçari vret nxënësit e klasës e pastaj vret veten Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Meksikë kur shihet një 15 vjeçar teksa hap zjarr ndaj nxënësve të tjerë dhe vret dis
TRAGJEDIA në Danimarkë / Babai vret katër fëmijët, gruan dhe pastaj veten (VIDEO) Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur sot në Danimarkë, pasi dyshohet se një 45-vjeçar ka vrarë katër fëmijët, gr
“Pasta e dhëmbëve” që largon erën e keqe dhe gurëzat e dhëmbëve Shpëlarja e gojës me një lugë gjelle vaj kokosi eliminon dhe nxjerr jashtë bakteret e dëmshme që prishin dhëmbët tuaj dh
BDI: Presim rezultatet e zgjedhjeve, pastaj vendosim për koalicion Ende nuk ka një përgjigje nga blloku shqiptar për pozicionimin e tyre në krijimin e qeverisë së ardhshme në Maqedoni.
VIDEO E RE/ Autori lëvizi disa herë majtas-djathtas pas ambasadorit, pastaj e qëlloi Një video e publikuar ditën e sotme tregon të plotë momentin e vrasjes së ambasadorit rus në Ankara, Andrey Karlov. P
Jeta e vështirë e Marsela Toshit/ U braktis nga e ëma 6-muajshe, pastaj nga i ati Teksa i gjithë opinioni publik zien dhe një pjesë e tyre fajësojnë nënën e dy fëmijëve të vrarë nga babai i tyre, shumë
Mustafa: Fillimisht liberalizmi pastaj anëtarësimi në Bashkimin Evropian Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka lajmëruar se sot është nënshkruar marrëveshja kornizë për qasjen e Kosovës në pro
RRËFIMI/ 16-vjeçarja: Isha striptiste, pastaj u bëra prostitutë Pas marrjes së sinjalizimeve se një një klub nate ushtrohej aktivitet i paligjshëm, policia menjëherë është vënë në lëvi
Noka nuk lejon Ramën të flasë: Do flasë Berisha e pastaj ti! (VIDEO) Akuza e kundër-akuza, një situatë e nderë vijon në Kuvend ndërsa deputeti Flamur Noka ka bllokuar foltoren e Parlamentit
Vajza sfidon online, vesh 100 rroba por pastaj rrezikon vdekjen (VIDEO) Sfidat në rrjetet sociale kanë qënë gjithmonë argëtuese dhe një numër i madh njerëzish janë bërë pjesë e tyre. Por sf
Ok Ramës edhe një mandat, po pastaj të zhduket! nga Bilbil Beqiri - Që në fillim duhet të jemi të qartë se mandatin e dytë të Edi Rames nuk e përcaktojnë polemikat
11 përdorime mahnitëse të pastës së dhëmbëve Pasta e dhëmbëve thahet shumë shpejt dhe thith lagështinë. Ajo shërben si një heqës njollash shumë i fuqishëm dhe mund t