999 rezultate për

pasta

E grabitën pastaj e detyruan t'i sillte 10 mijë euro, arrestohen dy shqiptarët (VIDEO) Dy shtetas janë arrestuar në flagrancë pasi shtrënguan me dhunë një shtetas për dhënie pasurie, dhe një tjetër është vën
Masakroi gruan e pastaj qëlloi veten, burri i thirri vëllait: S’e kthej dot pas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kamzë këtë të dielë. Një burrë ka vrarë gruan e tij me automatik dhe më pas ka qëlluar
Barcelona niset, ndalet dhe mendohet, pastaj kthehet mbrapsht Barcelona ka ftohur interesimin e tyre për Inigo Martinez. Nënshkrimi i Inigo Martinez nga Barcelona është bllokuar.
Gjuha shqipe fillimisht në Komisionin e Venedikut, pastaj në kuvend Qeveria ka vendosur që Ligji për Gjujën shqipe njëherë të shkojë në Komisionin e Venedikut dhe më pas të hyjë në Kuvend.
Cipras: Maqedonia të zgjidhë njëherë emrin pastaj BE dhe NATO Kryeministri i Greqisë, Aleksis Cipras përsëriti qëndrimet se Athina kontesti me emrin mes Greqisë dhe Maqedonisë patje
“Na thanë se i kishin plasur vezoret, pastaj...”, flasin familjarët e 18-vjeçares që humbi jetën në spital Familjarët e 18-vjeçares Ketjona Ibrahimi nga qyteti i Gramshit kanë folur për herë të parë për ngjarjen tragjike të hum
Chelsea e siguron lojtarin pastaj e çon në huazim Tammy Abraham ka nënshkruar një marrëveshje të re pesëvjeçare në Chelsea përpara lëvizjes së tij në formë huazimi tek Së
“Bashkëqeverisje me Bashën? Rama do presë zhvillimet në PD, pastaj…” Disa prej komentatorëve po prisnin ndoshta me një lloj nguti që Rama të shpallte planin për bashkëqeverisje me PD-në që
Kur duhet të fillohet të përdoret pasta e dhëmbëve? Nga dalja e parë e dhëmbit të qumështit, thonë stomatologët. Pasta për dhëmbë të fëmijëve e cila përmban florid forcon z
Presidenca: Si fillim çertifikimi i rezultateve, pastaj mandatari Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është duke e pritur çertifikimin e rezultateve zgjedhore për zgjedhjet
“Bossi” me BMW X5 rrëfen tmerrin: Si më zunë pritë, më rrahën e pastaj më grabitën Një i ri me një makinë luksoze BMW X5 ka përjetuar një tmerr të vërtetë ditën e djeshme. Ai ka qenë duke udhëtuar në rru
PE-Maqedonisë: Në fillim marrëveshja e Përzhinos, pastaj bisedojmë për anëtarësim Përmes rezolutës së miratuar sot në Parlamentin Evropian me 503 vota “pro” , 113 vota “kundër” dhe 45 ‘abstenim” përshën
Pasta e dhëmbëve është e mirë edhe për puçrra, djegie... Pasta e dhëmbëve nuk është vetëm mjet për higjienën e zgavrës së gojës. Me përbërjen e saj që ka, është e dobishme edhe
Komentuesi “ngacmon” Ramën: Shijoji dhe këto ditë, pastaj direkt për azil Kryeministri Edi Rama në postimet e tij në Facebook merr shumë reagime nga ana e ndjekësve. Shumë qytetarë i shkruajnë d
Rrëfimi për vrasjen e Bin Ladenit, "Në fillim i vramë djalin pastaj..." Roberto O'Neal është oficeri i cili vrau Osama Bin Laden. O'Neal ishte një personazh i njohur për publikun pasi kishte p
Mogherini dhe Hahn pas takimit me Hoxhajn: Demarkacioni, pastaj vizat Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj ka takuar sot në Bruksel shefen e Politikës së Jashtme të BE-së, F
Banorët rrëfejnë tmerrin: Ishin tre veta, kujtuam se po garonin pastaj plashi kallashi Vrasja e Ervin Dalipajt dhe Juxhin Dautit gjatë mesditës së djeshme në Durrës ishte tipike mafioze edhe për nga mënyra s
Brukseli kthen Mustafën me duar bosh, Demarkacioni pastaj vizat Komisioneri për çështje të brendshme dhe migracion, Dimitris Avramopoulos, i ka bërë thirrje Qeverisë së Kosovës dhe të
Rama për takimin me Bashën: Ramë dakord, pastaj më thanë se ishte në gjumë Kryeministri Edi Ramai ftuar mbrëmjen e sotme në “5 Pyetje nga Babaramo” ka folur për takimin me kreun e PD-së, Lulzim B
PARALAJMËRIMI/ Maksimumi i qeverisë së Ramës është edhe 40 ditë, pastaj.. Deputeti i Partisë Demokratike Oerd Bylykbashi, ka komentuar situatën më ë fundit politike në Shqipërisë, dhe legjitimit