999 rezultate për

pasta

Tragjedi, mbyt babanë pastaj fle gjumë Sherri në familje përfundon në tragjedi. Djali vrau babain pasi debatoi ashpër me të ditën e Krishtlindjes. Ngjarja ka n
Vrasja makabre në Tiranë: Hodhi babain në liqen pastaj hëngri tre sufllaqe Selman Aliaj tentoi të arratisej pas vrasjes makabre të babait të tij me çekiç në kokë në oborrin e shtëpisë pak ditë më
Zidane buzëqesh për formën e Realit: Fitojmë Botërorin dhe flasim prap pastaj Pas sukseseve në Champions League ndaj Borussias së Dortmundit dhe në kampionat me shifrat e thella 5-0 kundër Sevillas,
Zbuloj talentet, i bëj me lekë dhe pastaj ikin Kënga “Pa faj” e Kastro Zizos dhe Rea Nuhut ishte një nga më të pëlqyerat për publikun. Dy këngëtarët u vlerësuan me çmi
Marina Fara zbulon diçka për të dhe Ledrin, por pastaj pendohet (FOTO LAJM) Marina Fara është një ndër femrat më të komentuara në Shqipëri e kjo falë pamjes së saj. Vajza e këngëtares së mirënj
Mesfushori i Napolit kërkon fitoren kundër Juvenusit: Pastaj ëndërrojmë për titullin kampion Piotr Zielinski i ka idetë e qarta për sfidën e të premtes ndaj Juventusit. Polaku ka karikuar ekipin e tij për të marrë
Besart Berisha bëhet sërish heroi i ekipit, zbllokon rezultatin që i solli fitoren pastaj (VIDEO) Pas katër barazimeve radhazi në kampionat, ka ardhur edhe fitorja e parë për Melbourne Victoryn në javën e shtatë. Besar
Rama i kthehet ashpër qytetarit: Rrallo alkoolin se ja vë fajin ushqimit pastaj! Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke uruar ndjekësit për një ditë të mbarë me një video me pamje nga thertoret e
Drenusha, vogëlushja që serbët i vranë nënën dhe vëllain pastaj i prenë dorën (VIDEO) Lufta në Kosovë la pas vetes një numër të madh krimesh duke filluar nga vrasjet e torturat prej më të tmerrshmeve, shumi
Aksident spektakolar në Vlorë: BMW-ja bën dy saltro pastaj përplaset në tokë (VIDEO) Një aksident i rëndë ndodhi në Vlorë. Në të u përfshinë katër makina dhe një person mbeti i plagosur rëndë. Ngjarja ka n
Avokati i Grujevskit me kërkesë: Së pari ekstradimi pastaj gjykimi Gjykatësja e rastit "Fortesa 2", Lidija Petrovska e ka hedhur poshtë kërkesën e avokatit të të dyshuarit të parë, ish-sh
Historia e nënës që mbyti fëmijën dhe pastaj shkoi në maternitet Një grua shkoi në spitalin e Gjilanit për shkak të komplikimeve shëndetësore dhe me të mbërritur në spital kishin lindur
Ministri grek ironizon shqiptarët: Hanë sufllaqe, dëgjojnë muzikë greke e pastaj na shajnë Ministri i Jashtëm grek Nikos Kotzias gjatë një interviste për televizionin “Star” ka thumbuar sërish shqiptarët duke de
Deputetja e LSI-së hedh valle në emision: Në fillim politikanët, pastaj populli (VIDEO) Nora Malaj, deputetja e LSI_së ka qenë sot ë ftuar në emisionin e mëngjesit ‘Kush vjen për drekë’. Përveç moderatores
Modelja: Djemtë e showbizz-it i ngacmojnë të gjitha, pastaj ku të ngecin Ajo është një nga modelet shqiptare më të kërkuara të momentit e veçanërisht në vendet aziatike. Po flasim për Miss U
I kërkoi të bënte tatuazh fytyrën e saj dhe pastaj e la (FOTO LAJM) Është një histori klasike. Ata duheshin aq sa donin të ishin me njëri tjetrin përjetë, ai bëri tatuazh fytyrën e saj dh
Ushtari i ARM-së sulmoi Zaevin, pastaj u dërgua në Afganistan? Një ushtar, i punësuar në ARM ka marrë pjesë në incidentin e 27 prillit në Kuvend, por më pas është dërguar në mision pa
Shqiptari shkon deri në Marok për nuse, pastaj e shfrytëzon si prostitutë Një 40-vjeçar shqiptar u dënua paraditen e sotme me 4 vjet burg nga Gjykata e Teramos në Itali për shfrytëzim prostituci
U përfol se do e marrë Inter, pastaj Milan por ai është afër transferimit në Spanjë Inter ishte shumë pranë marrveshjes me turkun Emre Mor. Pas Interit në pistë hyri Milan që emri postin e favoritit, por
Strakosha: Fillimisht dua 6 pikë me Kombëtaren, pastaj radhën e ka Milan Thomas Strakosha e ka bërë të qartë për mediat italiane, se mjafton që Shqipëria të dalë me 6 pikë nga fusha e lojës pas