999 rezultate për

pasta

Zgjoi djalin, e puthi dhe pastaj u nis për punë: Detaje të dhimbshme nga mbytja e policit në Shkodër Polici 52-vjeçar Dedë Shkalla u gjet në ujërat e lumit Kir në Shkodër gjatë paradites së sotme. Autoritetet janë duke
Daja: Na lini të gëzojmë fitoren, dhe t’i marrim gjërat me radhë pastaj Skënderbeu mori një tjetër 3-pikësh duke shkuar i qetë drejt titullit kampion, që tashmë është shumë pranë. Me shumë mun
Jo vetëm dhëmbët, mësoni mrekullitë që bën pasta Pasta e dhëmbëve është një mrekulli e vërtetë, nëse di ku dhe si ta përdorësh. Mësoni disa raste kur gjithë çka ju duhet
A i heq vërtetë pasta e dhëmbëve aknet? Nëse ndonjëherë keni pasur akne, shanset janë se keni provuar t’i hiqni ato me ndihmën e pastës së dhëmbëve. Faktikis
Të burgosurit dehën gardianin, pastaj arratisen Një arratisje spektakolare e dy të burgosurve në Bogota të Kolumbisë ka bërë bujë për mënyrën e si ato arritën të largoh
Shpiket pasta e dhëmbëve që do të lërë dentistët pa punë Një shkencëtare japoneze ka arritur të bëjë një zbulim revolucionar në stomatologji. Specifikisht ajo krijoi një prod
Sinani: Njëherë gjuha shqipe, pastaj zgjidhja e problemeve tjera Arsim Sinani nga Qendra për Studime Ndërkombëtare dhe Hulumtime Ballkanike vlerëson se ligji që rregullon përdorimin zyr
Alves fshin hundët dhe pastaj dorën e pastron tek fanella e Ronaldos (VIDEO) Ronaldo nuk e kishte aspak të lehtë ndeshjen me PSG , ai ishte në qendër të vëmendjes së lojtarëve të PSG, e në veçanti
Fobia e meshkujve, i kërkoi të bënte tatuazh fytyrën e saj dhe pastaj e la (FOTO LAJM) Është një histori klasike. Ata duheshin aq sa donin të ishin me njëri tjetrin përjetë, ai bëri tatuazh fytyrën e saj dh
Thaçi nxjerr një marrëveshje për demarkacionin, kërkohet të ratifikohet në kuvend e pastaj të rishikohet Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur sot në një konferencë të jashtëzakonshme për media në lidhje me marrëveshjen
Aksion spektakolar në Shkodër, i riu i arratiset policisë pastaj përplaset Një i ri ka bërë një aksion sot me Policinë e Shkodrës. Pas përpjekjes për t'i ikur postbllokut të Policisë, mësohet
E shpëtuan nga mbytja në Vardar, pastaj e rrahën Një grua sot rreth orës 14:00 ka kërcuar në lumin Vardar te Ura e Gurit në Shkup, pas së cilës dy burra të cilët kanë qe
Kryemadhi i përmend mamanë dhe gruan Ramës, pastaj pendohet dhe kërkon falje Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi në një lidhje të drejtpërdrejtë me Opinion ka përmendur edhe Ramën dhe është shprehur a
Armina hedh foton ku duket si shtatzënë, pastaj pendohet (FOTO LAJM) Blogerja e famshme Armina Mevlani dhe bashkeshorti i saj Shkëlzen Berisha janë një nga çiftet me të komentuar në Shqipër
Lamtumirë dentist! Ja si ti zbardhi dhëmbët tuaj menjëherë Çdokush dëshiron që buzëqeshja e tij të jetë e përsosur. Megjithatë, mbajtja e tyre nuk është e lehtë aq sa duket. Ne nu
E FUNDIT/ Tragjedi mes Tiranës, djali qëllon me armë një vajzë e pastaj veten Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Nga raportimet e para mësohet se një djalë ka qëlluar me arm
Tronditet Gjirokastra, 53 vjeçari i vë flakën shtëpisë dhe pastaj vetëvaret GJirokastra është përfshirë ditën e djeshme nga një ngjarje e rëndë. Një 53-vjeçar nga lagjja "Zinxhira" në Gjirokas
Shpëtoni këto dy ditë dhe pastaj do jetë si pranverë Janari ka ardhur i ngrohtë këtë vit. Edhe pse jemi në mes të dimrit, dhe pritshmëmritë janë për temperatura të ulta, res
Napoli shpreson që sonte Berisha të jet në top formë, pastaj... Në stadiumin “San Paolo” të Napolit do të luhet çerekfinalja e Kupës së Italisë, Napoli - Atalanta. Mediat italiane n
Tragjedi, mbyt babanë pastaj fle gjumë Sherri në familje përfundon në tragjedi. Djali vrau babain pasi debatoi ashpër me të ditën e Krishtlindjes. Ngjarja ka n