999 rezultate për

pasta

Turqia kërcënon Greqinë: 6 milje det, pastaj fusim avionët dhe anijet Për dekada me radhë vijon përplasja mes Greqisë dhe Turqisë mbi sovranitetin e ujërave territoriale në ishujt e shumtë q
Gruevskit i hiqet mandati në 6 nëntor, pastaj e ka rrugën e lirë për burg Kryetari i Komsionit për mandate, Pavle Bogoevski, e ka caktuar me 6 nëntor seancën në të cilën do të shqyrtohet propozi
"Vangjush Dako u rrah tre orë nga Avdylajt, pastaj hëngri me Ramën" Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një mesazh të atij që ai e quan "qytetari dixhital" duke dhënë detaje për
Këto janë dy sëmundjet që rrinë fshehur dhe pastaj ju marrin jetën Në botë ka shumë sëmundje, disa të lehta e pa komplikime, kurse disa të tjera kërcënuese për jetën e njeriut. Përderi
Pse pasta e dhëmbëve mund t’ju hyjë në punë për shumë gjëra Pastron Aknet Dhe Puçrat Pasta e bardhë e dhëmbëve përthan aknet dhe puçrat dhe përshpejton zhdukjen e tyre. Përpara
Këto janë dy sëmundjet që rrinë fshehur dhe pastaj ju marrin jetën Në botë ka shumë sëmundje, disa të lehta e pa komplikime, kurse disa të tjera kërcënuese për jetën e njeriut. Përderi
Tronditëse, pedofili ngacmon të miturën pastaj fillon të masturbojë (VIDEO) Disa video shqetësuese të një personi të moshuar, po qarkullojnë në rrjetet sociale. Personi në fjalë, shihet duke ngacm
Nusja i nxjerr vjehrrit gishtin e mesit, por pastaj e pëson keq (FOTO LAJM) Duket se gjesti i pamenduar mirë i një nuseje të re nervozoi pa masë vjehrrin e saj, i cili e nokautoi në momentin kur a
"Sillni tangërllekun e Bllokut në jug dhe pastaj ankoheni për çdo gjë" Nga Edlira Gjoni Shumë mllef për Dhërmiun e për Jugun sot. E ka bërë ashtu klientela e Havanës. Kam një jetë që pu
Ronaldo "bomba" e merkatos, në fillim Milan, pastaj Juve tani e kërkon Interi Ronaldo padyshim që është "bomba" e merkatos. Ditët e fundit ai është bërë pretagonist në të gjitha mediat sportive
Dërgoi Xhafajn në shtëpi pastaj ndodhi tragjedia, minutat e fundit të shoferit të ministrit Mesnatën e 30 qershorit, i ndjeri Shkëlzen Qordja, pasi ka lënë në shtëpitë përkatëse ministrin e Brendshëm dhe shoqërue
Mjekët të frikësuar: Pasta e dhëmbëve shkakton diabet Sipas një studimi, një kimikat i zakonshëm i cili zbardhon ushqimet, barnat, letrën apo pastën e dhëmbëve mund të shkakt
Kapni trenin e Maqedonisë, mos thoni pastaj se nuk na do Evropa Opinion nga Ervin Shkulaku Tashmë kemi hyrë në 10 ditëshin e fundit, pasi më 28 qershor Bashkimi Evropian do t
Nëse keni këto gjëra në banjon tuaj, duhet t’i hiqni menjëherë Nëse keni gjërat më poshtë në banjon tuaj, por kanë kohë aty, duhet të bëni kujdes. Ato mund të bëhen një burim bakte
Hazard: Dua të mësoj planet e Chelseat, pastaj të vendos të ardhmen time Eden Hazard thotë se dëshiron të përgjigjet për të ardhmen e tij në momentin që do të mësojë se cilat janë planet e Chel
DETAJET/ Vrau 19-vjeçaren e pastaj qëlloi vetën, del emri i autorit 31-vjeç Janë zbardhur detaje të reja nga krimi i rëndë në Tiranë ku një 31 vjeçar ka qëlluar për vdekje një vajzë të re e më pas
E FUNDIT/ Tragjedi në Tiranë, djali vret vajzën e pastaj dhe veten Tirana është tronditur ditën e sotme nga një vrasje e dyfishtë. Nga informacionet e para mësohet se një i ri ka qëll
Burri rreh gruan në mes të rrugës, por pastaj e pëson shumë keq (VIDEO) Dhuna ndaj grave është shumë e përhapur në Turqi, por shpesh i fortë është edhe reagimi qytetar ndaj rasteve të tilla.
Ky përbërës shkakton kancer, përdorët në sapunë, pasta dhëmbësh dhe 2 mijë produkte Një numër i madh produktesh kryesisht higjenike kanë përbërës "triclosan", i cili sipas studimeve të fundit shkakton inf
Jul Deda irritohet me Bashën: Pse i nxjerr njerëzit në rrugë dhe pastaj i tërheq? Janë të shumta reagimet ndaj kreut të demokratëve Lulzim Basha pasi ndërpreu protestën e opozitës duke tërhequr protetue